Přejít k hlavnímu obsahu

Děti štěstěny: Znamení s nejsilnější životní energií

Znáte také ve svém okolí někoho, kdo vám přijde doslova jako živel? Obdivujete kamarádku, známou či kolegyni, protože se nezastaví před ničím? Přesně takoví lidé jsou pro nás často inspirací. Jeden by řekl, že vzhledem k tomu, co už dokázali, navíc ještě s úsměvem na rtech, překonat, mají energie na rozdávání. Jak to jenom dělají? Možná, že za to vděčí svému hvězdnému znamení zvěrokruhu.

Každý známe někoho, kdo si z ničeho nic nedělá, a navíc ho nejspíše nic jen tak nedokáže vyvést z míry. Je možné, že za to vděčí svému sebevědomí a dostatku životních zkušeností. Je ale také dost pravděpodobné, že za úspěchy některých jedinců stojí nejen náklonost štěstěny, ale také jejich znamení zvěrokruhu. Právě to může totiž ovlivňovat nejen naši povahu, ale také životní sílu a energii i to, jak se vám v životě povede.

Přinášíme vám žebříček znamení, která jsou doslova potomky štěstěny, protože jim osud nadělil do vínku dostatek síly, pevné vůle, dobré nálady i vytrvalosti. Kdo doslova oplývá životní sílou i optimismem? Možná, že kolem sebe máte také někoho takového a jeho znamení vás o jeho houževnatosti ještě více přesvědčí.

Beran                                                         

Beran je optimistické, ale hodně tvrdohlavé znamení, kterému vyjde, na co sáhne. Důvodem je jeho ohnivost, vytrvalost a schopnost bezstarostnosti. Tohle znamení se totiž nezastaví před žádnou překážkou, i kdyby mělo jít takzvaně přes mrtvoly.

Toto znamení se nebojí ozvat

A právě veselý přístup k životu, společenská povaha i nepolevování z naplánovaných cílů je to, co Berana vede na jeho cestě za štěstím. Berani totiž mívají tendenci neustále vtipkovat a rádi se s každým skamarádí. Vyjdou sice téměř s každým, ale zároveň se nebojí ozvat a dát rázně najevo svůj odlišný názor, když je to třeba. A to klidně i před známým či kamarádem.

Negativní stránky Berana

Prudká a urážlivá reakce je něco, co většina lidí z jeho okolí vidět nechce. Obvykle je ale s Berany celkem zábava.  Snadno se vypořádávají také se špatnou náladou a smutkem, protože Berani chtějí být především šťastní. A tahle snaha je pro Berany nejdůležitější.

Mohlo by se vám líbit

Nejhezčí oči podle znamení zvěrokruhu: Kozorozi vás dostanou pouhým zamrkáním, Blíženci optimistickým pohledem

Každý je něčím výjimečný a atraktivní. Stejně tak každá žena a každé znamení zvěrokruhu. A právě některá znamení mají díky hvězdám výrazný a hluboký pohled, který vás okamžitě okouzlí. Síla jejich pohledu totiž vyzařuje životní optimismus, pohodu, sílu a možná také dokáže i čarovat. Ve kterých očích se zračí hluboký pohled studánky a také silná energie? Tahle znamení mají jednoznačně nejvýraznější pohled z celého zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Lev

Lev v sobě skrývá hrdost, umělecký talent i dostatek potřebného sebevědomí a píle. Není divu, že mu tak díky jeho cílevědomosti vyjde, co si jen zamane. I když to nemívá vždycky lehké, tvrdohlavost a průbojnost Lva ho vždycky dovede k jeho vytyčenému a vysněnému cíli.

Pozitivita je klíč k úspěchu

Lvi jsou neustále pozitivní a to jim prospívá. Na všem si dokáží najít něco dobrého. Nezáleží na tom, s jak těžkou situací se Lev zrovna musí potýkat, vždy z ní dokáže najít cestu ven. Žádnou životní zkušenost Lvi nepovažují za špatnou a s menším odstupem času v ní nakonec dokáží vidět pouze četná pozitiva. Navíc se díky ní dokáží dále rozvíjet a posouvá ho kupředu. Lvi patří mezi nejspokojenější a nejoptimističtější znamení zvěrokruhu.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Odhalte svoje slabiny ve vztahu podle znamení zvěrokruhu. Berani mají záchvaty vzteku, Střelci nepřestávají flirtovat

Příliš temperamentní, velmi impulzivní, rezervovaný: Podle horoskopu má každé z dvanácti znamení zvěrokruhu určité slabiny, které se projevují ve vztazích.
svetzeny.cz

Býk

Býci jsou milovníky romantiky, luxusu a pohodlí. A přesně tyhle věci si díky své vytrvalosti, urputnosti a silné vůli většinou dokáží ve svém životě zařídit. Býk totiž ve svých snahách o dosažení naplánovaných cílů vytrvá, až dokud nebude spokojený. Jeho další výhodou je také schopnost racionálního a logického uvažování, které mu umožňuje dát city stranou, když je to nezbytně důležité.

Silná vůle je jejich druhé jméno

Snáze tak dosahuje větších úspěchů v práci i ostatních oblastech oproti ostatním. Zatímco jiný by se na jeho místě už dávno vzdal, pro Býka je první pokus o dosažení toho, co chce, teprve začátek. A právě houževnatost a pevná vůle Býka je skutečně závidění hodná. Není se tedy čemu divit, že všechny plány Býkovi většinou vychází.  Hvězdy mu totiž daly do osudu schopnost nikdy se nevzdávat a to Býkovi nese ovoce. Tohle znamení se díky tomu vytrvale, pomalu, ale jistě posouvá kupředu za vším, co si předtím naplánovalo.

Komplikace ve formě vzteku

Jediné, co může Býkovi občas zkomplikovat cestu je jeho tvrdohlavost a nahromaděný vztek, který občas musí ven. Když se mu ale podaří ho správně vyventilovat, vše se zase vrátí do starých dobrých kolejí a Býk může pokračovat na své vytrvalé cestě k cíli.

Mohlo by se vám líbit

Hodina narození - jak vás ovlivní a je rozdíl, jestli jste se narodili ráno nebo večer?

Ovlivnit vás a vaši povahu může mnoho věcí. Od DNA, povahy rodiny, přes výchovu, znamení ve kterém jste se narodili, data narození tak třeba i hodina narození. Čas narození ovlivňuje váš život a vaše rozhodnutí.
svetzeny.cz

Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou neustále zaneprázdnění. Patří mezi nejzvídavější znamení zvěrokruhu, které v sobě nemá jednu, ale hned dvě osobnosti najednou. Není se proto čemu divit, že tohle znamení většinou překypuje energii a stíhá toho daleko více než všechna ostatní znamení. Často jsou Blíženci zvyklí na rychlý životní rytmus a styl a nesnášejí stereotyp. Takže jim vůbec nevadí, když za celý týden neposedí, vše navíc zvládají s dostatečnou dávkou optimismu i úsměvem.

Náladovost jim není cizí

A i když nemají Blíženci zrovna dobrou náladu, pravděpodobně to na nich nepoznáte. Mají totiž dostatek síly na to, aby se i v nepříjemných chvíli dokázali přetvařovat a nedali najevo skepsi nebo rozčarování. Proměňují se rychleji než počasí a neustále přepínají mezi svými náladami i neustále novými zájmy. Optimismus a životní nadhled i energii můžete Blížencům jen závidět. To, co Blížencům ale občas chybí je pevná vůle, kterou mají jen někdy, podle nálady.

Blíženci se soustředí na pozitivní budoucnost

Když na své schopnosti vytrvalosti ale Blíženci vytrvají, jsou jedním z nejhouževnatějších a nejoptimističtějších znamení zvěrokruhu vůbec. Blíženci totiž neradi ulpívají v těžkých a smutných časech a snaží se dívat neustále dopředu, vstříc lepší budoucnosti. A právě tato schopnost drží šťastné a veselé Blížence nad vodou. Veselá mysl jim navíc přidává také na mladistvosti a dětské hravosti, která Blížencům opravdu svědčí.

Zdroje: timesofindia.indiatimes.com, hindustantimes.com, bestlifeonline.com