Přejít k hlavnímu obsahu

Hodina narození - jak vás ovlivní a je rozdíl, jestli jste se narodili ráno nebo večer?

Ovlivnit vás a vaši povahu může mnoho věcí. Od DNA, povahy rodiny, přes výchovu, znamení ve kterém jste se narodili, data narození tak třeba i hodina narození. Čas narození ovlivňuje váš život a vaše rozhodnutí.

Znamení nebo také ascendent má vliv na vaše vlastnosti a také na to, jací jste. Nemusí to sedět na každého úplně přesně, ale základní rysy bývají shodné. Poznáváte se v charakteristikách vašeho znamení? Zní vám to až mrazivě povědomé, když se o tom s někým bavíte? Také přesný čas narození toho umí hodně. Najdete ho v rodném listě, kde se tyto informace píšou. Chcete vědět, jak vás ovlivnila vaše hodina narození?

 

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

Hledáte toho pravého člověka a ten stále ne a ne přijít? Pak musíte vydržet, ten pravý dorazí v tu samou chvíli, kdy je vám to souzeno. Co jasně ukazuje na to, že jste již připraveni se setkat se svou láskou?
svetzeny.cz

Doba narození mezi 00:00 - 02:00

Narodili jste se mezi půlnocí a druhou hodinou ranní? Pak jste člověk, který touží po bezpečí a místě, které pro vás bude představovat bezpečné prostředí. Je pro vás důležité být se svými blízkými, ať už s rodinou nebo opravdu blízkými přáteli. Potřebujete cítit jejich podporu a také vědět, že se na ně můžete spolehnout, že jste s nimi v dobrých rukou. Vyhledáváte v životě stabilitu a jistotu, to je klíčem ke šťastnému životu. Dobrodružství a spontánnost? To není nic pro vás, vy máte vše raději naplánováno.

Doba narození mezi 02:00 - 04:00

Narodili jste se ráno mezi druhou a čtvrtou hodinou? Pak jste lidé, kteří milují vzdělávání. Vědění je to, co vás naplňuje a pravděpodobně se pyšníte vysokou inteligencí. Rádi objevujete nové věci, učíte se, čtete, protože nové informace znamenají, že jste zase o kousek chytřejší. Není vám cizí cestování, které vám dává šanci poznávat vzdálené a cizí země, lidi i kulturu daných zemí. Jste ti, na které se ostatní mohou spolehnout, loajálnost je vaším druhým jménem.

Doba narození mezi 04:00 - 06:00

Je vaší dobou narození čtvrtá až šestá hodina ranní? Pak jste rádi, když jsou vaši blízcí spokojení a šťastní. Máte k nim velmi blízký vztah a jste spokojeni tehdy, když jsou spokojeni lidi okolo vás. Často zapomínáte na sebe, protože je vaší prioritou to, aby byli druzí spokojení, teprve až pak následujete vy, což je mnohdy na škodu. Na život se díváte skrz růžové brýle a v lidech vidíte jen to dobré.

Info ikona
Hodina narození

Doba narození mezi 06:00 - 08:00

Lidé narození v čase mezi šestou a osmou hodinou ranní jsou ranní ptáčata. Po ránu mají obvykle nejvíc energie a během rána udělají tolik, co druzí během celého dne. Tisíc věcí, které mají na starosti jsou ráno hotové, po ránu se jim také nejlépe pracuje, jsou výkonní. Mají v sobě zakořeněnou velkou disciplínu, jsou to perfekcionisté a vše musí jít podle plánu.

Doba narození mezi 08:00 - 10:00

Je vaše doba narození během osmé až desáté hodiny? Pak jste lidé, kteří se za ničím neženou, jsou velmi uvolnění a ze všeho nejvíc nesnáší stres. Vnášíte do svého prostředí klid a vždycky se ujistíte, že lidé okolo vás, ať už jsou jakkoliv vystresovaní, vypnou. Zvládáte stres jako nikdo jiný a především se mu snažíte vyhnout. Jen tak vás něco nevytočí a nevystresuje.

Doba narození mezi 10:00 - 12:00

Narodili jste se dopoledne mezi desátou až dvanáctou hodinou? Pak jste člověk velmi aktivní, který potřebuje v životě neustále nějaké podněty, touží zažívat nové věci. Nejste typ, který bude jen sedět, potřebujete akci a v životě rozmanitost, jinak se nudíte. Kdekoliv se objeví nový projekt, tam nemůžete chybět, rádi soutěžíte ve všem, co děláte.

 

Horoskop na měsíc srpen: Půjde o jeden z nejrušnějších měsíců roku. Během úplňku budete moct přerušit pouta s minulostí

Srpen bude díky narůstající astrologii z loňského roku jedním z nejrušnějších měsíců roku 2022. Během příštího měsíce vám vesmír přinese mnoho příležitostí k transformaci a seberealizaci. Přečtěte si, jaké dny jsou v tomto měsíci významné a co čeká vaše znamení během srpna podle astrologie.
svetzeny.cz

Doba narození mezi 12:00 - 14:00

Jste narozeni mezi polednem a čtrnáctou hodinou? Pak je vaším heslem perfekcionismus. Zastáváte názor, že nejdřív je nutná práce až pak zábava. Dodržíte vše, co si daný den v práci naplánujete, i kdyby to mělo znamenat, že zůstanete přesčas. Teprve až když máte vše hotovo, můžete se uvolnit. Jste velmi často workoholici, kteří se však zajímají o své blízké.

Doba narození mezi 14:00 - 16:00

Doba narození mezi čtrnáctou až šestnáctou hodinou odpoledne značí dobrodružnou povahu. Potřebujete pro svůj život různé podněty, rozmanitost, věci známé i neznámé. Přátelství je pro vás velmi důležité, ceníte si ho opravdu vysoce. Nepotrpíte si na zvyky a každodenní řád.

Doba narození mezi 16:00 - 18:00

Pokud jste se narodili v podvečer, tedy mezi šestnáctou až osmnáctou hodinou, jste člověk, který velmi rád zpochybňuje všechno, co se okolo děje. Rádi diskutujete a stále o všem přemýšlíte. Vaši přátelé ve vás vidí filozofa, neustále nad vším diskutujete. Jste temperamentní a máte pozitivní povahu.

 

Info ikona
Hodina narození o vás hodně vypoví.

Doba narození mezi 18:00 - 20:00

Narodili jste se večer, mezi osmnáctou a dvacátou hodinou? Pak vám rozhodně nechybí empatie. Jste lidé, kteří se umí vciťovat do druhých, mají pro své blízké vždy otevřenou náruč, vyslechnou si je a umí poradit, což druzí ocení. Někdy však zapomínáte na sebe a své vlastní problémy.

Doba narození mezi 20:00 - 22:00

Narodili jste se mezi dvacátou a dvaadvacátou hodinou večerní? Pak máte velké srdce ve kterém je místo pro všechny. Rádi se obětujete pro druhé a vaše kariéra vynikne v povolání, které má smysl. Jste velmi spořiví, umíte se těšit z maličkostí, které se v životě objevují.

Doba narození mezi 22:00 - 24:00

Lidé narození mezi dvaadvacátou hodinou a půlnocí přesně vědí, co od života chtějí. A jdou si za tím, tvrdě a bez odmítnutí. Vzdát se? To je pro ně málem sprosté slovo. Máte energie na rozdávání, jste odhodlání, máte velkou míru kreativity a jste velmi sebevědomí, takže se vám podaří vše, co si umanete.

Zdroj: We Go Wild