Přejít k hlavnímu obsahu

Hodina vašeho narození je důležitější než znamení zvěrokruhu: Co o vás vypovídá podle numerologie

Info ikona
Hodina vašeho narození

Náš život ovlivňuje mnoho skutečností. Pokud připouštíte věci mezi nebem a zemí, dost možná věříte v sílu astrologie či numerologie, jež spolu souvisí. Naše osobnostní rysy a vlastnosti tedy do značné míry závisí nejen na datu narození. Velkou roli hraje i přesný čas, kdy jsme přišli na svět. Pokud tuto informaci od svých rodičů máte, podívejte se do našeho přehledu a zjistěte o sobě věci, o kterých jste možná neměli tušení.

Narození v době od 00:00 do 2:00 hodin

Narodili jste se v tomto časovém úseku? Pak se cítíte lépe, když jsou věci okolo vás vám dobře známé. Nejste milovníci nových situací a změn. Neznámé situace vás děsí a nejdůležitější je stabilita.

Narození v době od 02:00 do 04:00 hodin

Lidé narození v této době jsou velmi zvědaví a rádi objevují nové a nečekané věci. Jsou průzkumníky už odmalička a vždycky milují nové věci a místa, která mohou prozkoumávat a objevovat. Jsou intelektuální a velmi silní v komunikaci.

Narození v době od 04:00 do 06:00 hodin

Lidé narození v době východu Slunce jsou rození optimisté a romantici. Jsou to ti, se kterými se druzí chtějí přátelit, vždy hledají v lidech to dobré. Jsou pozitivně naladěni, mají dobré vlastnosti a je jim vlastní empatie a péče o druhé lidi.

Narození v době od 06:00 do 08:00 hodin

Lidé narození v těchto ranních hodinách mají spoustu energie, kterou rádi rozdávají mezi ostatní. Mají od sebe ta nejvyšší očekávání a to z nich tvoří silné osobnosti, které vědí, co od života chtějí. Mají velký potenciál dosáhnout vysokých cílů. 

Numerologie: Zjistěte, jaká jste osobnost podle poslední číslice vašeho roku narození

Každé číslo, které hraje v našem životě nějakou roli, má podle numerologie svoji energii a neprovází nás náhodou. Výjimkou není ani poslední číslice roku našeho narození. Zdánlivě bezvýznamné číslo, které ale může být klíčem k pochopení vaší jedinečné životní cesty. Jaké je to vaše?
svetzeny.cz

Narození v době od 08:00 do 10:00 hodin

Hledáte nějaké samotáře? Budou to s největší pravděpodobností lidé, kteří se narodili v těchto hodinách. Nejsou to ti, kteří milují vzrušení a velké davy lidí. Nejlépe jim je doma, kde mají klid a mohou se věnovat sami sobě. Jsou to vyrovnaní lidé, kteří potřebují mít svůj prostor.

Narození v době od 10:00 do 12:00 hodin

Pravým opakem lidí narozených výše jsou ti, kteří se narodili v době okolo desáté k pravému poledni. Tito lidé si velmi rádi vybírají společnost druhých a samota? Ta je spíše děsí. Potřebují okolo sebe neustále společnost druhých. Chtějí se bavit a přátelit.

Narození v době od 12:00 do 14:00 hodin 

Tito lidé mají velmi vysoké ambice a rádi kontrolují čeho už dosáhli. Kontrola je pro ně velmi důležitá. Nebojí se práce, aby dosáhli všeho, co chtějí. Přátelé a rodina mohou jít někdy stranou, protože vidí před sebou jen cíl.

Narození v době od 14:00 a 16:00 

Lidé narození v tomto časovém úseku milují dobrodružství a cestování. Chtějí poznávat nové věci, nová místa i země. To je pro ně nejdůležitější a setrvat déle na jednom místě pro ně není. Toulají se po světě, nasávají nové možnosti a kultury.

Jaká jste osobnost podle měsíce narození: V lednu se rodí paličáci, v červnu romantičtí žárlivci

Nejde jen o znamení horoskopu. Vaši osobnost do značné míry ovlivňuje i měsíc, ve kterém jste se narodili. Podle numerologie má každý z měsíců své číslo, a tím pádem i určitou energii, jež může ovlivnit například výběr povolání, přátel a partnerů i celkové vlastnosti člověka. Nahlédněte do našeho přehledu a zjistěte, zda se u vás numerologie v charakteristice trefila.
svetzeny.cz

Narození v době od 16:00 do 18:00 hodin

V klidu a pohodě. Jinak si tito lidé ani neumí užít svůj život. Je pro ně typické si vypít čaj, dát si nějaký dezert a povídat si o všem i o ničem, o běžném životě a filozofických tématech. Umí mluvit hodně a dlouho, milují to a budou tedy velmi dobrými řečníky.

Narození v době od 18:00 do 20:00 hodin

Lidé narození v tomto časovém úseku jsou ideálními kamarády pro všechny. Chtějí od života je pohodu a klid. Umí citlivě naslouchat, jsou empatičtí, umí vyjadřovat lásku a náklonnost. Jsou pro druhé lidi vrbami, kterým svěří všechno, co je tíží.

Narození v době od 20:00 do 22:00 hodin

Střed pozornosti? Nic pro lidi, kteří se narodili v tomto čase. Necpou se na první příčky, nemusí být všude první. Raději si obhlédnou terén pomaličku, nenápadně, z postranní čáry a teprve pak si promyslí, co dělat. Jsou velmi opatrní. 

Narození v době od 22:00 do 24:00 hodin

Být úspěšný a něco vyrábět po nocích doma nebo v garáži? Pro lidi narozené v tomto období je to přirozené. Jsou to lidé velmi klidní, milují život a mají z něj dětsky naivní radost. Jejich kreativita je velmi silná a rádi něco tvoří.

Zdroj článku