Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Zjistěte, jaká jste osobnost podle poslední číslice vašeho roku narození. Nuly jsou přecitlivělé, dvojky ostražité

Každé číslo, které hraje v našem životě nějakou roli, má podle numerologie svoji energii a neprovází nás náhodou. Výjimkou není ani poslední číslice roku našeho narození. Zdánlivě bezvýznamné číslo, které ale může být klíčem k pochopení vaší jedinečné životní cesty. Jaké je to vaše?

Pro začátek nejprve zjistěte, jaká je poslední číslice vašeho roku narození. Pokud jste se například narodili v roce 1990, je vaše poslední číslice 0. Pokud je váš rok narození 1987, je vaše poslední číslice 7. Nyní prozkoumejme, co o vás tyto poslední číslice mohou prozradit.

Poslední číslice 0: Silná osobnost

Od nuly začíná vždy něco nového, je to symbol nového začátku a životodárné síly s velkým potenciálem. Lidé s číslem 0 na konci roku narození bývají velmi silní, vnímaví a odhodlaní. Na druhou stranu bývají také přecitlivělí, nároční a mohou mít v sobě určité vnitřní napětí. Jsou to dobří týmoví hráči, kteří umí podpořit druhé.

Poslední číslice 1: Vedoucí

Pokud je poslední číslice vašeho roku narození 1, máte přirozené vůdčí schopnosti. Jste cílevědomí, ambiciózní a nebojíte se převzít vedení. Lidé k vám vzhlížejí a důvěřují ve vaše vedení, máte přirozenou autoritu. Vaše odhodlání a samostatnost vás staví na cestu k úspěchu.

Poslední číslice 2: Diplomat

Lidé s rokem narození končícím číslicí 2 jsou rození vyjednávači. Máte talent řešit konflikty, usmiřovat znesvářené strany a harmonické prostředí. Vaše trpělivost a diplomacie jsou vašimi nejsilnějšími stránkami. Daří se vám v partnerství a spolupráci, což z vás činí cenného týmového hráče. Také býváte ostražití a chvíli vám trvá, než si někoho pustíte k tělu

Jaká jste osobnost podle měsíce narození: V lednu se rodí paličáci, v červnu romantičtí žárlivci

Nejde jen o znamení horoskopu. Vaši osobnost do značné míry ovlivňuje i měsíc, ve kterém jste se narodili. Podle numerologie má každý z měsíců své číslo, a tím pádem i určitou energii, jež může ovlivnit například výběr povolání, přátel a partnerů i celkové vlastnosti člověka. Nahlédněte do našeho přehledu a zjistěte, zda se u vás numerologie v charakteristice trefila.
svetzeny.cz

Poslední číslice 3: Kreativní duše

Číslici 3 mají na konci svého roku narození lidé s bujnou fantazií a darem sebevyjádření. Ať už se jedná o výtvarné umění, hudbu nebo psaní, jste předurčeni k tomu, abyste zazářili v tvůrčích aktivitách. Váš radostný duch přitahuje ostatní jako magnet. Jste schopni také vidět život z různých perspektiv a přijímat i názory druhých. Díky tomu je pro vás snadné najít společnou řeč prakticky s každým

Poslední číslice 4: Organizátor

Vynikáte ve vytváření stabilních základů, a to jak v osobním, tak v profesním životě. Vaše odhodlání a praktičnost zajišťují, že vaše projekty obstojí ve zkoušce času. Jste jako skála, na kterou se každý může spolehnout. Vaší předností je také nalézání řešení. Dokážete si poradit takřka v každé situaci, umíte objektivně posoudit možnosti a vybrat tu správnou. 

Poslední číslice 5: Dobrodruh

Pokud máte na konci svého roku narození číslo 5, milujete změnu a dobrodružství. Vítáte vše nové a snadno se přizpůsobujete různorodým situacím. Váš svobodný duch inspiruje ostatní, aby se vymanili ze své komfortní zóny. Navíc jste stvořeni pro úspěch. Zejména jste-li ochotni tvrdě pracovat, dokážete, co jste si zamanuli. 

Jak se navrátit do minulého života a získat odpovědi na otázky ze současnosti

Život máme jen jeden, říká se. Jenže co když to není tak úplně pravda? Mnohá náboženství a filozofie jsou postaveny na myšlence reinkarnace nebo také převtělování duší. Duše si v každém životě řeší nějaké téma a posunuje se tak do vyšších vibrací a blíže svému zdroji, ze kterého vzešla. Jak se do minulosti dostat a co z ní lze vyčíst?
svetzeny.cz

Poslední číslice 6: Ošetřovatel

Jako "šestka" máte vrozený pečovatelský instinkt. Jste soucitní, starostliví a hluboce spjatí s rodinou a komunitou. Vaše láska a podpora vytváří vřelé a láskyplné prostředí všude, kam přijdete. Jste srdcem svého společenského okruhu. Vaším dalším rysem je, že vás přitahuje tajemno, milujete detektivky a horory. Máte pro strach uděláno. 

Poslední číslice 7: Hledač

Poslední číslice "7" značí přirozeného hledače pravdy a moudrosti. Láká vás duchovno, filozofie a tajemství života. Vaše analytická mysl a intuice vás vedou na celoživotní cestě za poznáním a osvícením. Pro ostatní bývá poměrně složité odhalit vaši povahu. Neradi se na potkání svěřujete a k tělu si pustíte jen málokoho

Poslední číslice 8: Úspěšný

Lidé s poslední číslicí 8 jsou předurčeni k úspěchu. Máte silné ambice a talent pro finanční záležitosti. Vaše odhodlání a obchodní talent vás vedou k dosažení cílů, což často vede k prosperitě. Nouzí trpět nebudete, když nebudete důvěřovat nesprávným lidem. Velmi vám záleží na svých blízkých a uděláte všechno proto, aby byli šťastní. 

Poslední číslice 9: Lidumil

Pokud je poslední číslicí vašeho roku narození 9, jste velmi empatický člověk, který má rád lidi. Jste poháněni vizí udělat svět lepším místem. Váš soucit nezná mezí a jste vždy připraveni podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují.

Zdroj článku