Přejít k hlavnímu obsahu

Odhalte skrytý duchovní význam každé hodiny, ve kterou se budite. Vyčerpané tělo nebo signály od andělů

Stává se vám, že se čas od času v noci probudíte? Není to nic neobvyklého. Když se to však děje pravidelně a obvykle v určitou hodinu, pak je dobré zpozornět. Tělo vám totiž prostřednictvím probuzení může něco naznačovat. Může to mít duchovní význam, který nevnímáte.

Pravidelné buzení v noci v určitou dobu nebývá obvykle náhoda. Duchovno se vám snaží něco naznačit a dává vám tak různé signály. Zamyslete se nad tím, v kolik se probouzíte, možná si i dané časy zapisujte. Podle toho rozklíčujete, co se kolem vás děje a proč se budíte právě v tuto dobu.

Budíte se v 1:00 ráno

Pro ty, kteří jdou spát před půlnocí jde o dobu, kdy jste v hluboké fázi spánku a jste tedy naprosto uvolnění. Když se v tuto hodinu probudíte, znamená to, že máte velké starosti, které vám nedají spát. Vaše hlava a mysl je hodně zatížená a ovlivňuje i tuto dobu a hlavně fázi spánku. Zaměřte se na své starosti a pokuste se s nimi něco udělat.

Budíte se ve 2:00 ráno

V tuto dobu obvykle tělo také není zvyklé na pravidelné vstávání. Když se probudíte v tuto dobu, znamená to, že jste unavení, zejména pak vaše tělo. Potřebuje si oddechnout, pořádně odpočinout nebo klidně i masáž, která mu pomůže dostat pryč stres. Můžete do svého života zařadit také nějakou rutinu v podobě meditace a podobně. Je-li vaše tělo až příliš namáháno, signalizuje to, že potřebuje odpočinek jako sůl.

 

Mohlo by se vám líbit

Den narození odhalí, kdo je váš anděl strážný: Archanděl Gabriel vládne pondělku, Rafael středě

Strážní andělé dávají pozor na vás a vaše životní rozhodnutí, nabízejí více či méně čitelné signály, kterými se snaží upozornit na možná nebezpečí. Zjistěte, jak se vám strážný anděl jmenuje. Stačí vědět, který den v týdnu jste se narodili. Může vám to pomoci usnadnit komunikaci s ním. Který je ten váš?
svetzeny.cz

Budíte se ve 3:00 ráno

Vstávání ve tři hodiny ráno není dobré, protože se to považuje za takzvanou ďábelskou hodinu, kdy se dějí zvláštní a podivné věci. Říká se, že v tuto dobu je volný průchod dvou dimenzí, hranice mezi živými a mrtvými je tenká. Probudíte-li se bez důvodu, může to znamenat, že se vám ve snech objevil ďábel. Vědci se shodují, že chodíte-li spát velmi brzo, pak je třetí hodina ráno ideální na meditaci. Z duchovního hlediska to však pozitivní hodina pro vstávání není.

Budíte se ve 3:30 ráno

Jde o zvláštní hodinu. Probudíte-li se v tuto dobu, znamená to, že vás navštívil anděl strážný. Andělské číslo je 333 a to znamená duchovní probuzení, může to znamenat určité poselství a dává vám to najevo, že směřujete v životě správně, že jste na té správné životní cestě a ve správně zvoleném rozvoji.

 

Info ikona
nespavost
Mohlo by se vám líbit

Signály, že k vám promlouvá anděl strážný: Komunikace probíhá denně a může nám změnit život

Poznejte signály, že se s vámi pokouší spojit váš anděl strážný. Nejde o žádné dramatické scény jako ve filmu, ale o lehké náznaky, že k nám promlouvá vyšší moc. Naučte se poznávat vesmírná poselství, která vám mohou ovlivnit život.
svetzeny.cz

Budíte se ve 4:00 ráno

Probudíte-li se samovolně, bez budíku, v tuto dobu, může to odkazovat na problémy s dýcháním. V duchovní sféře jde o situaci, kdy probíhá těžké období a chybí vám klid. Objevila se v životě určitá zklamání, která musíte zpracovat. 

Budíte se v 5:00 ráno

Budíte-li se samovolně v pět hodin ráno, může to odkazovat na problémy s trávením. Tomu můžete do jisté míry předejít, když se budete soustředit na to, co jíte večer před spaním. Snažte se jíst tři hodiny před tím, než půjdete spát. Vybírejte jídla lehká, která jednoduše strávíte a nebudou vás tak během noci trápit.

 

Zdroj článku