Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie životní cesty: Patříte k jedinečným jedenáctkám nebo dvaadvacítkám?

Info ikona
Vánoce na sněhu v Alpách

Podle numerologů jsou čísla odrazem vašich minulých životů, ale určují i vaše budoucí kroky. Zjistěte díky číslu životní cesty, co o vás číslo životní cesty může prozradit. Máte nízké ambice, silnou vůli nebo milujete život na okraji společnosti? To vše o vás může prozradit numerologie!

Numerologie: Co o vás vypovídá poslední číslice roku narození? Jednička značí dravost, šestku přitahuje tajemno

svetzeny.cz

Výpočet čísla

Zjištění čísla životní cesty je velmi jednoduché. Sečtěte všechna čísla svého data narození, dokud nedostanete jednociferné číslo. Výjimku udělejte pouze, pokud vám vyjde 11 nebo 22, protože to jsou čísla životní cesty sama o sobě. Pokud jste se narodili např. 1.12.1985, počítejte: 1+1+2+1+9+8+5=27, 2+7=9. Číslo životní cesty je 9.

Karmický dluh z minulých životů způsobuje finanční potíže, nešťastnou lásku nebo strach. Spočítejte si ten svůj

svetzeny.cz

Info ikona
Čísla

Jedničky věří, že jsou na vrcholu nad ostatními. Vědí, co chtějí a tvrdě za tím jdou. Jedničky jsou extrémně kreativní a individualističtí jedinci. Často věří, že pokud chtějí něco udělaného pořádně, musí si to udělat sami. Patří k nejlepším vůdcům, protože jejich silná vůle a vášeň pro věc inspiruje ostatní. Pokud se naučí být zároveň soucitní a vnímaví k potřebám druhých, vyslouží si hluboký respekt ostatních.

Dvojky jsou milí, bezstarostní a laskaví jedinci, kteří však často ustupují do pozadí. To, že nevyjádří svůj názor, může naplnit jejich život lítostí. Lidé s číslem dva bývají skvělými rodiči a přáteli. Jsou výjimečně chápaví a jsou schopni naslouchat celé hodiny, zároveň vždy udrží tajemství. Mohou mít nízké ambice a sebevědomí. Ve skupině však fungují skvěle a dělají vše, co je třeba.

Trojky jsou lidé s velkým charismatem a popularitou. Často je můžete vidět v centru dění na společenských akcích. Dokážou vyjít prakticky s kýmkoliv, rádi prodávají, učí a baví ostatní. Jejich extrémně poutavá a přesvědčivá povaha má i nevýhodu, mají totiž často sklon k egoismu nebo narcismu. Jsou tak dobří prodejci, až se někdy ocitnou na hranici podvodu. Uvnitř jsou citlivější, než se zdají navenek, jen musí prohlubovat vztahy a snažit se rozvíjet svůj duchovní život.

Čtyřky jsou lidé, kteří rádi dodržují pravidla a dělají vše podle návodu. Vždy mají schované nějaké peníze na horší časy a jsou extrémně disciplinovaní, pokud jde o práci a finance. Jsou známí svou silnou etikou a konzervativní povahou. Lidi s tímto číslem by občas nezabilo, kdyby si udělali čas na to, aby si užívali života.

Pětky jsou lidé, kteří milují život na okraji společnosti. Jsou to outsideři, kteří milují bizarní umění a zvláštní hudbu. Rádi se zajímají o různé kulty, jasnovidectví, alternativní medicínu, okultismus atp. Snadno si vydělávají peníze a získávají nové přátele. Nenávidí pravidla a tradice. Mohou být často podráždění, nepořádní a také velmi často chodí pozdě.

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás ovlivňují? Životní číslo 4 všichni opustili, číslo 6 trpělo duševní poruchou

svetzeny.cz

Info ikona
Astro

Šestka je jedno z nejpozitivnějších čísel v numerologii. Lidé s tímto číslem jsou vyrovnaní, šťastní a optimističtí. Preferují rutinu, staré přátele a osvědčené věci, nejsou však nudní ani upjatí. Chtějí, aby spolu všichni vycházeli, takže často mírní různé neshody a jsou skvělými vyjednavači.

Sedmička je magické číslo a lidé s tímto číslem jsou velmi duchovně založeni a přitahuje je esoterika. Touží po hlubších znalostech a často se ztrácí ve vlastních myšlenkách. Z tohoto důvodu jsou někdy vnímáni jako rezervovaní nebo divní. Sedmičky jsou bystré a moudré bytosti, často myslí dopředu a často mají pocit, že mají vyšší účel. Občas mohou být lidé s tímto číslem morbidní, asociální či introvertní.

Osmičky jsou lidé, kteří jsou extrémně zaměřeni na hmotný svět a mohou hromadit nesmírné bohatství. Jejich potřeba uznání je může často svést na scestí, kdy jsou někdy považováni za sobce a jejich morální kompas může selhat. Důležité pro ně je, aby zůstali ve spojení se skutečným světem a naučili se soucitu.

Devítky jsou opravdoví humanisté. Jsou motivováni touhou pomáhat a sloužit světu. Mají silný smysl pro spravedlnost a často bojují za práva ostatních. Jsou soucitní a tolerantní k chybám, ostatní inspirují k lepším výkonům. Dokážou se rychle zamilovat do různých lidí, projektů nebo koníčků, z tohoto důvodu je občas ostatní považují za potrhlé osobnosti.

Jedenáctky jsou lidé, kteří se řídí svým smyslem pro pravdu a spravedlnost a snaží se dělat svět lepším místem. Jsou extrémně emocionální, citliví, idealističtí a intuitivní. Někdy může jejich posedlost férovostí přivádět ostatní k šílenství. Mají sklon spíše snít než konat, ale pokud dokážou využít svou energii, mohou dosáhnout úžasných věcí.

Dvaadvacítky jsou lidé, kteří na sebe berou nejlepší vlastnosti všech předchozích čísel. Být dvaadvacítkou je obrovské štěstí a říká se, že mohou využít své nekonvenční myšlení k masivním pozitivním změnám ve světě. Na druhou stranu mohou být lidé s tímto číslem také svedeni všemi negativními aspekty předchozích čísel. Je tedy jasné, že pokud se vydají špatnou cestou, jsou opravdu velmi hrozní, pokud dobrou, jsou opravdu velmi dobří!