Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Co o vás vypovídá poslední číslice roku narození? Jednička značí dravost, šestku přitahuje tajemno

Info ikona
Numerologie

Díky numerologii o sobě můžeme zjistit zajímavé věci. Co konkrétně prozradí poslední číslice roku narození? Pojí se s přednostmi člověka, zjistěte, jaká výhoda je ta vaše. Bude to dravost, obrovské charisma či perfekcionalismus?

Co o vás vypovídá rok narození dle numerologie

Numerologie se zabývá výkladem čísel. Výpočtů, které o vás prozradí mnohé, nabízí nespočet. Mnohdy ale není ani potřeba nic propočítávat, stačí se podívat na jedno z čísel ve vašem datu narození. Co se týče roku narození, je důležitá poslední číslice. Ta dle numerologů určuje vaše přednosti.

Poslední číslice 0

Pakliže máte v roce narození jako poslední číslici 0, značí to, že vaší největší předností je schopnost přizpůsobit se. Jste mazaný jako liška a dovedete se proměnit jako chameleon. Je jen málo lidí, které zná vaše pravé já, umíte skvěle zamaskovat věci a přetvařovat se. Máte obrovské charisma. Pro ostatní jste atraktivní a záhadnou osobností.

Poslední číslice 1

Jednička na konci roku narození symbolizuje extrémní soutěživost a dravost. Lidé narození v letech končících číslem 1 nechtějí ustrnout na místě. Chtějí vyhrát za každou cenu. Jsou velmi ambiciózní a nebojí se dávat si velké cíle. Jsou to duší válečníci, kteří si jdou tvrdě za svým.

Poslední číslice 2

Lidé s poslední číslicí roku narození 2 jsou rozdvojené osobnosti. Rozlišují, jak se budou chovat k těm, které mají rádi a k těm, kteří jim nesedí. Pokud je vaší koncovou číslicí roku narození dvojka, hodně si vybíráte, koho si pustíte k tělu. Jen tak někomu své srdce neotevřete, jste opatrní.

Poslední číslice 3

Číslici tři mají jako poslední v roce narození ti, kteří jsou schopni vidět život z různých perspektiv. Jsou to lidé otevření novým možnostem. Neodsuzují a vítají vše nové. Jsou schopni přijmout odlišné názory i vize. Díky tomu snadno vyjdou s každým.

Poslední číslice 4

Pokud je vaší poslední číslicí v datu narození čtyřka, pak jste velmi pozorný člověk. Jste skvělý v hledání řešení. Zvládáte dobře posoudit různé možnosti a vybrat tu správnou. Jste racionálně přemýšlející osobnost, která si dovede připustit své přednosti a zná i svá slabá místa.

Poslední číslice 5

Pakliže je vaší poslední číslicí v datu narození 5, pak to značí, že jste stvořeni pro úspěch. Pokud na svých snech budete tvrdě pracovat, můžete v životě dosáhnout velkých věcí. Jste předurčeni k tomu, abyste se dokázali prosadit ve všem, co si zamanete dělat.

Poslední číslice 6

Jestliže je koncovým číslem roku vašeho narození šestka, značí to, že vás přitahuje tajemno. Vždy jste se zajímali o kriminální případy, různé bizarní příběhy nebo možná rádi čtete horory. Máte pro strach uděláno. Pokud se vám někdo snaží ublížit, se zlou se potáže.

Poslední číslice 7

Je sedmička koncovým číslem vašeho roku narození? Pak jste pro druhé opravdovou záhadou. Chtěli by se o vás dozvědět více, jelikož jim přijdete jako okouzlující, přitažlivý a příjemný člověk, ale zároveň cítí, že si udržujete odstup. Umíte dobře uchovávat svá tajemství. Často jste předmětem debat druhých.

Poslední číslice 8

Osmička na konci roku narození symbolizuj přemýšlivost. Vaše mysl se nikdy nezastaví, neustále nad něčím dumáte. Preferujete intelektuální debaty. Velmi vám záleží na vašich blízkých, dovedete milovat hluboce a celým svým srdcem.

Poslední číslice 9

Rok končící na 9 značí perfekcionalismus. Lidé s tímto koncovým číslem jsou velmi pečliví a nepřehlédnou sebemenší detail. Pokud něco není podle jejich gusta, nedokáží to jen tak přejít. Snaží se excelovat ve všem, co dělají.

Zdroj článku