Přejít k hlavnímu obsahu

Slavné páry, které jsou důkazem, že pravá láska existuje: Tom Hanks a Rita Wilson, Beckhamovi a Pierce Brosnan s manželkou

Existuje vůbec pravá láska? Tyto slavné páry dokazují, že dozajista ano. Začtěte se do životních příběhů Toma Hankse a Rity Wilson, Davida a Victorie Beckham a Pierce Brosnana a jeho manželky. Jaký je jejich recept na spokojené manželství?

Tom Hanks a Rita Wilson letos oslaví 34. výročí svatby

Tom Hanks a Rita Wilson jsou jedním z nejkrásnějších hollywoodských párů. Láska mezi nimi vzplála už v roce 1985, poznali se na natáčení. Tehdy byl Tom Hanks ženatý a Rita Wilson zasnoubená. Chemie mezi nimi byla však natolik silná, že dali sbohem svým závazkům, a začali spolu chodit. Vzali se o tři roky později. Dva roky po svatbě se jim narodil jejich první syn Chester. Na tomto páru je krásné to, jak se navzájem během let podporovali a drželi spolu v dobrém i ve zlém. Rita měla pochopení pro hercovo vytížení, za to jí také Tom Hanks poděkoval ve své řeči po obdržení Oscara. Na oplátku za její lásku a péči tu byl Tom Hanks pro ni, když jí byla diagnostikována rakovina. Naštěstí léčba byla úspěšná. Pokud se chcete dozvědět více o receptu na lásku, za kterým si Tom Hanks stojí, přečtěte si tento článek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Princ Charles má pozitivní test na COVID. "Nyní se izoluje," oznámil mluvčí

Následník trůnu byl poprvé pozitivně testován na virové onemocnění v březnu 2020.
svetzeny.cz

Beckhamovi mají snové manželství

Cesty Davida Beckhama a Victorie Beckham se poprvé zkřížily roku 1997, potkali se na charitativním fotbalovém zápase. Okamžitě to mezi nimi zajiskřilo. O rok později světu oznámili, že jsou zasnoubení. V roce 1999 se jim narodil jejich syn Brooklyn, téhož roku se vzali. V roce 2002 se jim narodil druhý syn Romeo, třetí syn Cruz se narodil v roce 2005. Holčičky se dočkali až v roce 2011, kdy se jim narodila dcera Harper. Jejich manželství se jeví tak snové, že někteří odmítají uvěřit, že by to mohla být pravda.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

A tak se za ta léta vyrojily různé spekulace, například o poměru Davida Beckhama a jeho asistentky. David a Victoria nad drby jen nevěřícně kroutí hlavou a stojí si za tím, že jsou si věrní. Svou lásku si dokazují nejen slovy, ale i činy. David Beckham má kupříkladu vytetované růže jako vzpomínku na květiny, které Victorii věnoval k výročí 10 let manželství. Později si nechal vytetovat i Victoriino jméno na ruku. Oba dva jsou si oddaní a neustále si vyjadřují lásku (nejen) skrze sociální sítě. Navzájem se nazývají „spřízněnými dušemi“. Jsou důkazem, že pravá láska existuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Krásná Dara Rolins sdílela s fanoušky fotografii svého dokonalého pozadí. "Jak je mojim dobrým zvykom, zase sa predvádzam," napsala

O tom, že je zpěvačka Dara Rolins (49) krásná žena s dokonalou postavou, není pochyb. Tentokrát ukázala svým fanouškům svoje vypracované pozadí a napsala vzkaz, který mnohé pobavil.
svetzeny.cz

Pierce Brosnan s manželkou dokazují, že pravá láska existuje

Pierce Brosnan svou manželku Keely poznal v roce 1994. Keely tehdy pracovala jako novinářka a shodou okolností se potkali na jedné party. Padli si do oka, a tak brzy začali tvořit jeden z nejkrásnějších slavných párů té doby. V roce 2001 se vzali. Zamilovanost je za ty roky neopustila. Pierce Brosnan kdysi přiznal v jednom rozhovoru, že bez Keely nemůže být: „Ať jsem šel kamkoli na světě, chyběla mi, a tak jsem jí posílal lístky, aby za mnou přijela a abychom mohli být spolu. Prostě se k sobě hodíme.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Chválou na manželku nešetřil ani v rozhovoru pro časopis People: „Keely Shaye j skvělá žena. Ne, i kdybych hledal milionkrát znovu, nenašel bych takovou." Keely Shaye v rozhovorech Pierce Brosnana také adoruje: „Je inteligentní, okouzlující a jeho skutečná krása vyzařuje z duše. Zraje jako víno.“ Pár společně vychovává syna Dylana Thomase a dceru Paris Beckett. Recept na úspěch manželství je posle nich jednoduchý – umět si naplno užít společné chvilky.

Zdroje: US Weekly, Brightside.me, Parade

Krásná a křehká herečka zlaté éry Hollywoodu Vivien Leigh: Po potratu během natáčení se duševně zhroutila

Vivien Leigh byla britská herečka proslulá svou krásou, která dosáhla filmové nesmrtelnosti díky rolím dvou nejslavnějších jižanských krásek americké literatury: Scarlett O'Hara a Blanche DuBois. Její život byl plný dramatických vzestupů a pádů a byl stejně pestrý a bouřlivý, jako byla postava Scarlett, kterou hrála.
svetzeny.cz