Přejít k hlavnímu obsahu

Krásná Dara Rolins sdílela s fanoušky fotografii svého dokonalého pozadí. "Jak je mojim dobrým zvykom, zase sa predvádzam," napsala

Info ikona
Dara Rolins

O tom, že je zpěvačka Dara Rolins (49) krásná žena s dokonalou postavou, není pochyb. Tentokrát ukázala svým fanouškům svoje vypracované pozadí a napsala vzkaz, který mnohé pobavil.

Dara Rolins zveřejnila fotografii svého zadečku a napsala k tomu poměrně dlouhý vzkaz, který poukazuje na články, které doposud vyšly. Daře se nelíbí, že v médiích rozebírali fakt, že je "zase na dovolené". "Jak je mojim dobrým zvykom, zase sa predvádzam a zase som bola na dovolenke?," napsala.

Fotky s bývalým, pak současným

Když už byla v ráži, rovnou se vyjádřila i k tomu, že někteří komentovali její fotografování se současným přítelem Pavlem Nedvědem (49). "Yo a potom tu máme ešte jeden totálne prekvapivý fakt, že "rovnako ako so súčasným, fotila sa aj s ex!" No toto. Chápete to?!? Kto by čakal, že sa aj v mojom živote budú opakovať situácie, ktoré zažíva zbytok populácie DNES A DENNE:). Pred tým sa fotila s jedným a teraz ZAS, ale s úplne iným?...Milí autori tohoto škandalózneho odhalenia: je naozaj tak ťažké vidieť v tom len obyčajnú logiku veci?:) Šak ale kto z vás sa nevyfotil s novým frajerom, po tom, čo už má fotky aj s tými bývalými??!? A tým, čo leží v žalúdku, že som bola už ZASE na dovolenke:)?... Aj keby som bola na dovolenke od teraz uz navždy, čo vám je do toho ?!?:)) ??Od 8. rokov som si na VŠETKO poctivo sama zarobila, takže môžem. A budem:). S dcérou, s mužom, sama, s kamarátmi... A mám v pláne sa pri tom fotiť, spredu aj zozadu:). Nazdar?"

 

Dara má silnou fanouškovskou základnu, ovšem ne vždy je snadné žít život veřejně na očích. Na křtu knihy Terezy Maxové se dokonce odmítla vyjádřil a poskytnou jakýkoli rozhovor, aby nezastínila večer Maxové, a nemusela se vyjadřovat na otázky ohledně jejího vztahu. 

I modelka Simona Krainová ji podporuje a povzbudila zpěvačku, která se vyjádřila tak, že si bude dál dělat to, co uzná za vhodné. 

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.