Přejít k hlavnímu obsahu

Stárnutí dle horoskopu: Blíženci zrají jako víno, na Střelcích se zub času krutě podepíše

Info ikona
Starnutí dle horoskopu

Každý z nás by chtěl zůstat věčně mladý. O průběhu našeho stárnutí může leccos prozradit i horoskop. Budete patřit mezi ty, kteří zrají jako víno, nebo se na vás zub času krutě podepíše? Zjistěte, jak je na tom vaše znamení zvěrokruhu.

Berani si mladistvý vzhled uchovají dlouho

Berani se nemusí obávat toho, že by stárli rychle. Jsou to velmi aktivní osoby, které srší energií. Právě díky tomu se udržují v kondici a vypadají o pár let mladší.

Býci se o sebe hodně pečují

Býci jsou známí tím, že o sebe hodně pečují. Vzhled je pro ně důležitý a neváhají utratit velké částky za kosmetiku i estetické zákroky. Díky tomu vypadají velmi dobře i v pokročilejším věku. Jsou ovšem také velmi pracovití. Jejich rychlé životní tempo se na jejich vzhledu může podepsat.

Blíženci zrají jako víno

Toto znamení zvěrokruhu dokazuje, že věk je jenom číslo. O Blížencích se často hovoří jako o věčně mladých. Není se co divit, že jim jejich vzhled ostatní znamení závidí. Jsou mladí nejen vzhledem, ale i duchem. Rozhodně jsou jedním ze znamení, která stárnou do krásy.

 

Proroctví Baby Vangy na rok 2022: Objeví se nové nebezpečné viry a invaze mimozemšťanů

svetzeny.cz

Raci stárnou s grácií

Rakům nebyl do vínku dán mladistvý vzhled. Toto znamení ani netouží po tom v padesáti vypadat na dvacet. Pokud někdo umí stárnout s grácií, jsou to právě Raci. Roky jim ubere to, co z nich vyzařuje.

Lvy zachraňuje charisma a smysl pro humor

Ani Lvi nebyli obdařeni mladistvým vzhledem. I v pokročilejším věku však bývají stále atraktivními „Lvy salónů“. Vděčí za to svému smyslu pro humor a pověstnému charisma. Měli by si dávat pozor na vrásky od sluníčka, které jim přidají roky navíc.

Pannám prospívá zdravý životní styl

Je dobře známo, že náš vzhled úzce souvisí s našim zdravím. Panny jsou známé tím, že o sebe dbají a dodržují zásady zdravého životního stylu. Díky tomu mohou i ve vyšším věku vypadat dobře, ale musí si dávat pozor na stres. Vrásky si totiž dělají kvůli každé maličkosti, a to se jednou na jejich vzhledu může podepsat.

Váhy umí stárnout

Váhy stárnou stejně jako Raci s grácií. Toto znamení je známé tím, že o sebe velmi důkladně pečuje. Vahám záleží na vzhledu, ale rozhodně ne do té míry, že by podstupovaly plastické operace a snažily se za každou cenu udržet se mladé.

Štíři ukrývají fontánu mládí

Ať už je to dobrými geny nebo péčí o sebe, Štíři společně s Blíženci jasně vítězí v žebříčku znamení, která zrají jako víno. Štíři snad musí ukrývat fontánu mládí, protože vypadají o hodně mladší, než ve skutečnosti jsou.

Horoskop: Pro 4 znamení zvěrokruhu bude rok 2022 šťastným rokem. Berani a Raci mohou slavit

svetzeny.cz

Na Střelcích se zub času krutě podepíše

O Střelcích je známo, že jejich životní styl není nejzdravější. Baví je party, ponocování a dobrodružný styl života. Na péči o svůj zevnějšek nijak extra nedbají. Je dost možné, že se na nich zub času jednou krutě podepíše.

Kozorozi nejsou mladí duchem

Kozorozi obvykle vypadají starší než jsou, ale na vině není vzhled. Nejsou totiž mladí duchem, což jim může zbytečně přidávat roky navíc. Měli byste se naučit brát věci s lehkostí a usmívat se, hned na druhé budete působit příjemněji.

Vodnáři vědí, jak stárnout pomaleji

Vodnář je nejzvědavějším znamením zvěrokruhu. Moc dobře díky svému širokému všeobecnému přehledu vědí, jak se o své tělo starat, aby působili mladistvým dojmem. Vodnáři budou zrát jako víno.

Ryby vypadají starší

Ryby jsou znamení, které si za mladých let rádo užívalo večírků a probdělo řadu nocí, přičemž se nestrachovalo, co bude zítra. To se jim v budoucnu může nevyplatit a mohou vypadat starší, než ve skutečnosti jsou.

Archandělé dle znamení zvěrokruhu: Drží nad vámi ochrannou ruku Ariel, Zadkiel, Jofiel či Uriel?

svetzeny.cz