Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vypadat mladší? Dopřejte si péči, kterou doporučují Sharon Stone nebo Elizabeth Hurley

Info ikona
Starší žena

Je jim přes 50 let, přesto tyto herečky vypadají stále mladě, jakoby snad ani nestárly. V čem je jejich tajemství? O svůj recept na krásu se podělila Catherine Zeta-Jones, Elizabeth Hurley i Sharon Stone. Každá z nich má svůj unikátní návod na to, jak si udržet mladistvý vzhled.

Catherine Zeta-Jones nedá dopustit na esenciální oleje

Herečka, kterou proslavil hlavně film Zorro: Tajemná tvář vypadá ve svých 51 letech naprosto báječně, jaké je její tajemství? Spekuluje se o tom, že má za sebou plastické operace, k tomu se však nikdy nevyjádřila. Za svůj mladistvý vzhled údajně vděčí kosmetickým produktům. Hodně si oblíbila esenciální oleje určené pro pleť, které si údajně i sama míchá, aby odpovídaly aktuálním ptřebám její pleti. Z běžně dostupných produktů nejčastěji používá krém od Elizabeth Arden Eight Hour Cream, který by měl po osm hodin pokožku udržovat hydratovanou. Zároveň má multifunkční použití, někdo ho používá například i jako vlasovou péči a vtírá jej do konečků vlasů. To, že herečka péči o svůj vzhled věnuje hodně času, dokládá i jí zveřejněná fotka, kde je plná skříň kosmetických produktů, nechybí zde ani oblíbené pleťové oleje. „Nezbytnosti pro pleť a tělo. A ne, nepoužívám je všechny najednou,“ napsala herečka na svůj Instagram.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Každá žena do čtyřiceti let by měla znát tyto kosmetické triky

svetzeny.cz

Elizabeth Hurley staví svou péči na jednom produktu

Elizabeth Hurley je 55 let, ale vůbec na to nevypadá. Tato modelka a herečka proslula hlavně svými rolemi v romantických komediích a známou se stala také díky partnerskému vztahu s Hughem Grantem. Zdá se, že vůbec nestárne, díky tomu je vyhledávanou tváří kampaní kosmetických i módních značek. V rozhovoru pro magazín Vogue prozradila, jaký produkt má nejradši: „Používám Estée Lauder Advanced Night Repair už od devadesátých let. Je to výborné sérum.“ Herečka není sama, kdo na sérum nedá dopustit, pozitivně ho v recenzích hodnotí i samotní zákazníci. Údajně to má být jediné sérum proti vráskám, které herečka používá, aplikuje ho dvakrát denně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sharon Stone si vystačí s kosmetikou z drogérie

Sharon Stone překvapivě nepoužívá drahé produkty, jeden z jejích oblíbenců je krém od Weledy z řady Skin Food. Pro magazín Allure uvedla, že má stálé místo v její kosmetické taštičce: „Je to vážně skvělý krém, který se dá koupit v supermarketu Whole Foods, úžasný pro obličej a tělo,“ řekla v interview. Krém obsahuje včelí vosk a extrakt z měsíčku a heřmánku, má hutnou strukturu a hodí se pro suchou pleť. Také má herečka ráda přípravky z katalogu Avon, jelikož její matka bývala Avon lady. Sharon Stone vzpomíná: „Dala mi krém Avon Rich Moisture a řekla mi, ať ho nanáším ráno a večer, že jí budu děkovat po zbytek života.“

Sharon Stone pro magazín Shape prohlásila, že se nesnaží o to zastavit proces stárnutí úplně, protože si nemyslí, že jenom ženy, které vypadají mladě, jsou atraktivní. Dle svých slov se snaží vypadat co nejlépe na svůj věk. Kromě výše zmíněné péče dbá ještě na ochranu kůže před sluníčkem, opět se drží cenově dostupných produktů. V rozhovoru pro časopis The New York Times sdělila, že ráda používá opalovací krém s SPF 15 od Neutrogeny. A dle vědců dobře dělá, studie akademického žurnálu Dermatologic Surgery došla k závěru, že pravidelné používání opalovacího krému je jedním z nejlepších způsobů, jak snížit výskyt tmavých skvrn na kůži a zlepšit texturu pokožky a její jas.

Info ikona
Sharon Stone

Zdroje: https://journals.lww.com/dermatologicsurgery/Abstract/2016/12000/Daily_Use_of_a_Facial_Broad_Spectrum_Sunscreen.7.aspx

Téměř každá žena dělá večer tuto chybu v péči o pleť

svetzeny.cz

Tohle přijde mužům sexy: 6 věcí, které je přitahují jako magnet

svetzeny.cz