Přejít k hlavnímu obsahu

Stop akné! Rady pro bezchybnou pleť

S akné se během života setkal snad každý. Netýká se ale jen mladých lidí v časech puberty. Problematická pleť často trápí i dospělé. Co dělat, když vám akné otravuje život a nedokážete se ho zbavit?

Pravidelná péče

Co na akné platí místo domluvy, je účinná péče. Jedině díky ní lze projevy problematické pleti výrazně eliminovat. Na prvním místě ji musíte pravidelně zbavovat odumřelých buněk, abyste zamezili ucpávání pórů, vzniku černých teček a pupínků.

Trefa do černého

S multifunkčním produktem Pure Active 3v1 od Garnier to není žádná věda. Věřte nebo ne, ale černá krémová konzistence uvnitř tuby dokáže zastoupit tři výrobky, potřebné k optimální péči o problematickou pleť. Navíc působí antibakteriálně, čímž předchází zaníceným projevům na pokožce. Pure Active 3v1 vám poslouží nejen jako mycí emulze a účinný peeling, ale i jako pleťová maska. Obsažené látky, aktivní uhlí, výtažek z borůvek a kyselina salicylová, účinkují ve vzácné souhře – dokonale vyčistí ucpané póry, odstraní přebytečný maz a redukují nedokonalosti pleti. Přírodní exfoliační částice pokožku navíc den za dnem zjemňují a vyhlazují. Výsledkem se stane svěží tvář se staženými póry a bez černých teček. Zkuste to!

Jak na aplikaci?

  • mycí emulzi denně naneste na navlhčenou pleť a opláchněte
  • peeling aplikujte na pleť, masírujte krouživými pohyby po dobu jedné minuty a smyjte
  • masku třikrát týdně naneste na očištěnou pleť, nechte působit pět minut a poté důkladně opláchněte

Stále po ruce

Pokud jste aktivní, rádi a často cestujete, bude se vám od Garnier hodit praktická peelingová tyčinka proti černým tečkám Pure Active Charcoal s aktivním uhlím a kyselinou salicylovou. Přípravek stačí nanést několika tahy na navlhčenou pleť a póry se uvolní, vyčistí a vyhladí. Dezinfekční složka navíc zamezí vzniku zanícených ložisek. Pleť po aplikaci zůstává svěží a matná. Jak jednoduché, že?