Přejít k hlavnímu obsahu

Padá vaše pleť únavou? Dopřejte jí sílu bretaňských rostlin!

Info ikona
Kosmetika Yves Rocher

Dovolená, šumění moře a nicnedělání prospívají nejen naší duši, ale i pleti. Není proto divu, že lidé, kteří bydlí v oblastech, kde se stýká země s oceánem, lépe detoxikují a regenerují. Díky řadě Elixir Botanique si kousek bretaňského pobřeží můžete přivlastňovat jen pro sebe — a každý den!

Rostliny fungují jako plíce planety a produkují kyslík, který dýcháme. Nedávné vědecké objevy ukázaly, že oblasti, kde se stýká země a oceán, mají okysličující účinky pro tělo i mysl. Inspirováni těmito objevy vyvinuli experti Yves Rocher 100% rostlinnou inovaci v okysličování prospěšnou pro pleť. Tato inovace dala vzniknout řadě Elixir Botanique, která obsahuje dvě přírodní aktivní látky z Bretaně: lichořeřišnici a mikrořasu.

Info ikona
Elixir Botanique od Yves Rocher

Duo pro dokonale zářivou pleť

Lichořeřišnice posiluje proces okysličení, který pleti pomáhá s její revitalizací. Mikrořasa zase stimuluje ochrannou funkci pleti a pomáhá bojovat s poškozením způsobeným znečištěním. Spojení těchto dvou rostlin je výhradní patentovanou inovací, která stimuluje okysličení pleti díky doručení kyslíku a jeho využití kožními buňkami. V řadě Elixir Botanique jsou tato dvě séra speciálně vyvinuta pro zajištění všech potřeb pleti ve dne i v noci.

Noční sérum, spojenec při (krátkém) spánku

Lichořeřišnice a mikrořasa jsou v Regeneračním séru na noc s efektem melatoninu doplněny rostlinnou aktivní látkou, výtažkem z gardénie, která má stejné antioxidační a ochranné vlastnosti jako melatonin. Tato molekula pomáhá pleti obnovovat se den po dni. Díky dvoufázové mikrokapičkové textuře bude pleť ihned po probuzení rozjasněná a plná života. Jako byste spala o dvě hodiny déle.

Info ikona
Sérum na noc od Yves Rocher

Denní sérum, které umí vykouzlit zář a úsměv do tváře!

Pleť je díky Posilujícímu a ochrannému séru okamžitě schopna dýchat a je chráněna před negativními vlivy znečištěného prostředí, které mohou způsobovat předčasné stárnutí kožních buněk. Textura séra Elixir Botanique s mikroperličkami pleť hydratuje, posiluje a obnovuje její přirozený jas.

Info ikona
Elixir Botanique Yver Rocher

Vůně jako součást rituálu pro každý den

Aby byl zážitek dokonalý, je řada Elixir Botanique doplněna 100% přírodní vůní, která připomíná snoubení bretaňské země a oceánu: svěží, mořská s nótami pižma a dřeva. Ach!

Info ikona
Yves Rocher péče o unavenou a mdlou pleť
Měření