Přejít k hlavnímu obsahu

Pleť si žádá projasnění!

Vlivem stárnutí, stravy a celkového zdaví pleť často ochabuje a objevují se na ní vrásky. Zaměřte se proto na péči, která předchází nedokonalostem a vaši pleť rozjasní.

Základem krásné a rozjasněné pleti je čištění. Když odstraníte z pleti všechny nečistoty, pokožka daleko lépe přijme následnou péči a bude lépe vypadat. Nezapomínejte ani na pravidelný peeling a pleťové masky. 

Samozřejmostí jsou kvalitní pleťové krémy, která mohou na pleť působit. Nový krém Ilumenia od české společnosti SynCare má rozjasňující účinky a přitom pleť viditelně zpevňuje a vyhlazuje. Obsahuje rozjasňující mikro pigmenty, které pokožku sjednotí, potlačí její nedokonalosti a zanechají ji hedvábně hebkou. Tento lehký a přitom složením bohatý krém úspěšně snoubí okamžitý efekt s dlouhodobým výsledkem.

Na pokožce vytváří neznatelný ochranný film, který pleť nadměrně nepromašťuje, avšak poskytuje pleti výživu a celodenní ochranu. Obsažený SPF 10 chrání proti mírnému slunci a přitom pokožku nezatěžuje. Krém Ilumenia je přirozeným koktejlem účinných látek pro krásu i zdraví pokožky. Obsahuje mořský oligokolagen, stejně jako výtažky z propolisu nebo myrtový extrakt, které zvyšují hutnost pleti, hydratují ji a celkově zjemňují. Přirozenou a téměř neznatelnou vůni dodávají krému růžové extrakty. Neobsahuje konzervanty ani umělé parfemace a koupit ho můžete v lékárnách a kosmetických studiích. Krém je v airless balení s dávkovačem.

Soutěž

Tři z vás mohou vyhrát rozjasňující krém Ilumenia v hodnotě 1700 Kč, když odpoví na naši otázku ve formuláři. Soutěž trvá od 3. 6. do 10. 6. 2019.