Přejít k hlavnímu obsahu

Hýčkejte pleť bylinkami, ocení to!

Nakupovat produkty v bio kvalitě není módním trendem, nýbrž projevem touhy žít v souladu s přírodou a využívat její dary. Tradiční znalosti bylinkářů a ekologické smýšlení inspirovali značku Garnier natolik, že uvedla na trh jedinečnou bio řadu, která pečuje o různé typy pleti.

Každý produkt využívá specifických vlastností bylinek, které pocházejí z nejrůznějších koutů světa – levandule, tymián a chrpa z Francie, citronová tráva ze Srí Lanky či arganový olej z Maroka. Žádný z produktů řady Garnier Bio neobsahuje živočišné složky, mohou je tedy směle používat i vegani. Další výhodou je, že použité obaly pocházejí z recyklovaných a recyklovatelných materiálů.

Na každou pleť blahodárně působí jiná bylinka. Která je ta vaše?

Normální a smíšená
Na takovou pokožku by se vám mohl hodit intenzivní čisticí gel s aloe vera a s esenciálním olejem z citronové trávy. Čistí šetrně, přesto důkladně, a přitom zanechá pleť svěží a provoněnou exotickou vůní citrusů.

Zralá, citlivá i normální
Předcházet vráskám a rovněž eliminovat jejich výskyt dokáže pleťový krém, obohacený o levandulový esenciální olej a vitamín E. Pokud si pokožka žádá regeneraci, jako pohlazení působí pleťový olej s esencí levandule a s přidaným arganovým olejem. Ideální je pro normální a také citlivou pleť.

Smíšená a mastná
Znalí bylinkáři nepoužívají tymián pouze v kuchyni, ale i jako součást očistné kúry. Zkrášlující pleťová voda s tymiánovým esenciálním olejem a kyselinou salicylovou napomáhá zbavit pokožku přebytečného mazu a uvést ji do rovnováhy.

Suchá a citlivá
Arganový olej vyniká zejména díky svým vyživujícím účinkům. Najdete ho v univerzálním zklidňujícím balzámu pro citlivou pokožku. Pokud vaše pleť trpí nedostatkem vláhy, vyzkoušejte vyživující hydratační krém s arganovým olejem a aloe vera.

Všechny typy pleti
Univerzální micerální voda s výtažky z chrpy dokáže z pleti odstranit všechny nečistoty a zklidnit ji.

Vyberte si svého bylinkového favorita podle potřeb vaší pleti a vstupte do světa s respektem nejen k přírodě, ale i k sobě a k ostatním obyvatelům planety.