Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologie: Ženy narozené v těchto 4 znameních nemají štěstí v lásce. Proč se na ně lepí muži, kteří si je vůbec nezaslouží?

Ženy narozené v těchto znameních mají bohužel v lásce smůlu. Velmi často přitahují nevhodné partnery, kteří si je vůbec nezaslouží. Je to dáno i povahovými vlastnostmi těchto 4 znamení, ty totiž přitahují určité typy mužů.

Rak

Ženy ve znamení raky bývají milé, starostlivé, hodné, empatické a pečující. Jsou také velmi silné a jsou schopny se obětovat pro druhé. Tyto vlastnosti však často přitahují špatné typy mužů - „nemakačenka“, vyžírky a muže, kteří ženy tohoto znamení jen sprostě využívají. Poznají totiž, že tyto ženy mají velký problém říkat „ne“. Jsou to laskavé a citlivé duše, které mívají svatou trpělivost. Často trpí spasitelským komplexem a myslí si, že ony jsou ty vyvolené, které daného muže „zachrání“. Dokonce jsou někdy ochotné dát šanci partnerovi, který trpí neléčenou závislostí. To vše z dobroty duše a touhy pomáhat druhým. Navíc jim dlouho trvá, než se dokážou odpoutat. Pokud k někomu citově přilnou, nechtějí se rozcházet, mnohdy je donutí až okolnosti, které se dále nedají snášet.

Mohlo by se vám líbit

4 buddhistická moudra: Tyto principy vám pomohou zahojit rány na duši. Žijte šťastnější život už dnes!

„Neexistuje cesta ke štěstí, štěstí samo je tou cestou,“ pravil moudře Buddha. Víte, která další 4 moudra jsou pro buddhismus naprosto zásadní a dokáží zahojit rány na duši a naučit vás, jak žít šťastnější a spokojenější život?
svetzeny.cz

Panna

Panny nedávají šanci jen tak někomu, svého partnera si pečlivě vybírají a mívají značné nároky. Jsou na tom podobně jako Raci, když už se jednou zamilují, tak hluboce, je pro ně těžké se s partnerem rozejít, i když nejsou naivní a vidí všechny jeho chyby a hlavně to, jak s nimi nedobře zachází. Panny mají tendenci vracet se ke svým bývalým partnerům, kteří je v minulosti zklamali. Snadno upadnou do nostalgie, začne se jim po bývalém partnerovi stýskat, a takto se jejich toxický vztah cyklí stále dokola. Navíc jsou to životní optimisté, kteří do toho jdou znovu, protože věří, že podruhé to bude lepší. Bohužel je následně většinou čeká zklamání.

Kozoroh

Kozorozi mívají smůlu ohledně načasování vztahu. Mnohokrát za život se jim stane, že potkají zajímavou osobu, ale bohužel ve špatný čas, kdy se jejich životní cesty rozcházejí a najít kompromis by bylo těžké. A samozřejmě to platí i obráceně. Pro Kozorohy je zásadní mít úspěšnou kariéru, takže se jim stává, že v momentě, kdy už mají zázemí a něco vybudováno, narážejí na nevhodné protějšky. Osoby, které předtím nechali odejít, protože se soustředili jen na práci, už mají své rodiny a nestojí o ně. Navíc je to velmi vybíravé znamení, které stejně jako Panna klade na svého partnera vysoké nároky, tím se výběr ještě zužuje.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Prozradí, jestli se k sobě s partnerem hodíte. Zjistěte, zda jste si souzeni!

Chtěli byst zjistit, zda se k sobě se svým partnerem hodíte a zdali je právě on tím pravým osudovým protějškem, se kterým jste si souzeni? Prozradí vám to jednoduchý numerologický výpočet vašich životních čísel.
svetzeny.cz

Ryby

Ženy narozené ve znamení Ryb ve vztazích nemívají příliš štěstí hned z několika důvodů. Tím prvním je, že jsou to romantičtí snílci, kteří mnohdy odmítají sundat si růžové brýle a vidět reálný stav věcí. Mají tendenci si své partnery idealizovat, dokonce je brání a zastávají se jich i před rodinou a kamarády. Dlouho dovedou přehlížet negativní vlastnosti svého protějšku a vztahu hodně obětují. Krátké románky je totiž nezajímají, chtějí vybudovat pevný vztah, kdy s partnerem budou hluboce propojeni. Na druhou stranu jejich trpělivost určitě není bezmezná. Pokud se rozhodnou vztah ukončit, udělají za ním tlustou čáru a odepíšou vás. Ryby pálí mosty, pokud jste je zradili, nečekejte, že vám to odpustí.


 

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Černá magie: Jak poznáte, že vás někdo proklel? 6 ukazatelů, které se nevyplatí ignorovat!

Dějí se vám v životě špatné věci a smůla se vám lepí na paty? Možná tomu nepřikládáte zvláštní význam a myslíte si, že máte jen špatné období. Avšak měli byste, jelikož jsou to jedny ze známek toho, že vás někdo proklel. Naučte se spolehlivě rozpoznat černou magii.
svetzeny.cz