Přejít k hlavnímu obsahu

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás ovlivňují? Životní číslo 4 všichni opustili, číslo 6 trpělo duševní poruchou

Položili jste si někdy otázku, zda existují minulé životy? Pakliže věříte v život po životě, možná by vás zajímalo, kým jste kdysi v dávné minulosti byli. Každé životní číslo se pojí s jiným osudem. Zjistěte, zda jste byli, museli jste se vyrovnávat s opuštěním či špatným duševním stavem?

Nejprve je potřeba vypočítat životní číslo

Numerologická předpověď se pojí s tzv. životním číslem. Vypočítat ho jesnadné, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Až budete mít hotovo, podívejte se níže na to, jaký minulý život jste dle numerologie měli.

Isaac Newton spočítal, že konec světa nastane v tomto století: Vycházel přitom z Bible

Isaac Newton je považován za jednoho z nejvlivnějších lidí světa a geniálního vědce. Málokdo však ví, že se seriózně zabýval i alchymií a teologií. Z jeho poznatků vychází teorie o konci světa, jak jej známe. Pracoval přitom s informacemi z Bible a matematickými výpočty. Na který rok jej stanovil a co přesně se dle něj má stát?
svetzeny.cz

Životní číslo 1

Duše životního čísla 1 se nikdy plně nenasytila. K tomu, abyste ji „krmili“ jste používali v minulosti sami sebe – obětovali jste se pro druhé. Snažili jste se zavděčit všem, ale takhle to bohužel nefunguje. Nikdy jste si nedovolili naplno milovat a užívat si. Kvůli tomu máte v tomto životě malé sebevědomí a chybí vám hrdost.

Životní číslo 2

V minulosti jste byli materiálně založení. Pravděpodobně jste se narodili se zlatou lžičkou v puse. Je však také možné, že jste museli bojovat, aby váš majetek zůstal zachován. Každopádně se ve vašem životě vše točilo kolem peněz. Měli byste se ponaučit a v tomto životě dojít k závěru, že peníze nejsou všechno.

Životní číslo 3

V životě před tímto jste měli problém přijmout se takoví, jací jste. Někdo nebo něco vás činilo nesmělým či nešťastným. Možná jste potlačili určitou stránku své osobnosti. V tomto životě je vaší karmickou lekcí práce na své otevřenosti a autenticitě.

Životní číslo 4

V minulém životě vás tížila záležitost týkající se rodiny, domova či tradic. Je dokonce možné, že šlo o tak závažnou situaci, jakou je osiření či opuštění. V tomto životě se učíte, jaké je to doopravdy milovat a být milován. Hlavní je, abyste lásku nejenom dávali, ale abyste i cítili, že vás má někdo upřímně rád.

Životní číslo 5

Jste reinkarnovaným svůdníkem. V minulosti jste byli mimořádně atraktivní osobou. Svého charisma jste ale zneužívali a pohrávali jste si s lidmi jako zdatný manipulátor. Nebrali jste ohledy na druhé. V tomto životě se karta obrátí, a vy budete druhým dodávat sebevědomí a podporu.

Numerologie: Co o vás vypovídá poslední číslice roku narození? Jednička značí dravost, šestku přitahuje tajemno

Díky numerologii o sobě můžeme zjistit zajímavé věci. Co konkrétně prozradí poslední číslice roku narození? Pojí se s přednostmi člověka, zjistěte, jaká výhoda je ta vaše. Bude to dravost, obrovské charisma či perfekcionalismus?
svetzeny.cz

Životní číslo 6

V minulém životě jste trpěli zdravotními problémy. Některé z nich vás mohly sužovat i celý život. Nemusely to být jenom potíže fyzického rázu, existuje možnost, že jste trpěli i duševní poruchou. Péče o vás byla pro vaši rodinu náročná. V tomto životě byste se měli dobře starat o své zdraví, to je vaše karmická lekce.

Životní číslo 7

Ať už jste v minulém životě dělali cokoliv, snažili jste se v tom být nejlepší. Charakterizovala vás totiž dravost a soutěživost. V tomto životě můžete mít problémy navázat opravdová spojení s druhými – najít si kamarády či životní lásku. Bude vám vyhovovat žít nespoutaný život.

Životní číslo 8

Jste tady, abyste se poučili ze svých minulých chyb, které způsobila vaše nezodpovědnost. V tomto životě budete mít tendence popírat realitu a vidět jen to, co chcete. V tomto životě musíte přestat bezcílně bloumat z místa na místo. Najděte skutečný smysl života a nepodléhejte bludům a fantaziím.

Životní číslo 9

Ve vašich minulých životech jste byli extrémně nespokojení. Jen těžko byste našli nějaká slova chvály pro svá minulá já. Možná jste zažili i velmi těžké časy. Nenáviděli jste dobu, ve které jste žili. V tomto životě je vaší úlohou dívat se na svět z té lepší stránky a najít na všem něco hezkého.

Zdroj článku