Přejít k hlavnímu obsahu

Setkání se zesnulými lidmi není nemožné: Znaky reinkarnace duše můžete pocítit i ve svém okolí

Často jsme ochotni dát cokoli za další setkání s drahým zesnulým: toužíme znovu obejmout své zesnulé rodiče nebo políbit partnera, který nás opustil příliš brzy. Často se naše přání mohou splnit.

Energie nikdy neumírá. Přenáší se donekonečna tam a zpět, má mnoho tvarů a zabírá různá obydlí. Jakmile energie unikne z exspirovaného těla, je jen otázkou času, kdy znovu vstoupí do nového těla. Duše, která vás zbožňuje, se nemůže dočkat, až se vrátí do vašeho života, mnohokrát s podobným účelem. Může vypadat jinak, ale bude vyzařovat stejný, nezaměnitelný duch.

Zajímá vás, zda se váš milovaný vrátil v novém přestrojení? 

Duše, které možná už znáte mají tyto znaky:

Mohlo by se vám líbit

Jak temná je vaše duše? Vyzkoušejte si kvíz a zjistěte, zda je černá jako uhel, nebo zcela čistá

Jak temná je vaše duše? Vyzkoušejte osobnostní kvíz a zjistěte to. Stačí upřímně odpovědět na deset otázek. Je vaše duše černá jako uhel, potemnělá, nebo zcela čistá? To se dozvíte po dokončení testu.
svetzeny.cz

1. Vrátí se vám milovaný člověk

Pokud váš milovaný zemřel náhle nebo tragicky, pokud zanechal nedokončené záležitosti nebo pokud si myslíte, že zemřel dříve, než přišel správný čas, jeho duch se co nejdříve reinkarnuje. Znovu se narodí do kruhu, kde se cítil nejvíce milováni, ale také do situací, které jim umožňují vyřešit to, co zůstalo nedokončeno.

2. Znakem reinkarnace je i jazyk

Existuje mnoho případů, kdy rodiče žasnou, když jejich dítě náhle říká slova nebo zpívá v cizím jazyce, aniž by bylo uvedeno, kde se dítě takové dovednosti mohlo naučit. Reinkarnovaná duše může mít stejný způsob mluvy, slovní zásobu nebo řeč těla jako osoba, ve které byla dříve.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie vašich minulých životů: Kým jste byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli

Zjistěte, jaké je vaše osudové neboli životní číslo. Numerologové se shodují, že čísla jsou odrazem vašich minulých životů a zkušeností z nich. Kým jste asi byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli?
svetzeny.cz

3. Časové náhody nejsou náhody

Věnujte pozornost božskému načasování, protože to nikdy není náhoda. Den, měsíc a rok každého narození jsou pečlivě vybrány a mají obrovský význam. Například dítě se může narodit ve vaší rodině ve stejný den v roce, kdy odešla milovaná osoba, což signalizuje, že stará duše si vybrala den svého odchodu, aby se stala opět novou.

4. Konečně se vyplní vaše prázdnota

Od té doby, co váš milovaný odešel, můžete trpět určitou naléhavou prázdnotou. Nic ji nedokázalo naplnit, ani nekonečná láska ostatních. To proto, že toto prázdno může být doplněno pouze jedinečnou přítomností toho, kdo je pryč. Možná největší známkou toho, že jste se znovu shledali se svým milovaným, je to, že bolestná propast se konečně uzavřela. Místo přetrvávající prázdnoty cítíte hluboký pocit naplnění, který zahojí všechny rány.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie podle čísla popisného vašeho domu či bytu: Žijete na správné adrese?

Ať už bydlíte v domě nebo v bytě, podle numerologie můžete zjistit, jak se v daném místě budete cítit. Víte, jaké číslo má váš domov? Pojďte to s námi spočítat.
svetzeny.cz

5. Opakující se situace

Reinkarnovaná duše se může narodit za podobných okolností nebo musí prožít události souběžné s jejím předchozím životem, s výjimkou jiných výsledků. To slouží jako příležitost uzavřít starou karmu.

6. I okolí si všímá podobností

Velkým vodítkem, že se váš milovaný vrátil, je to, že ostatní lidé kolem vás také cítí teplo, pohodlí a vzpomínají na duši, kterou dříve znali. Mohou poukazovat na podivné podobnosti s onou osobou.

Zdroj článku