Přejít k hlavnímu obsahu

Den narození odhalí, kdo je váš anděl strážný: Archanděl Gabriel vládne pondělku, Rafael středě

Strážní andělé dávají pozor na vás a vaše životní rozhodnutí, nabízejí více či méně čitelné signály, kterými se snaží upozornit na možná nebezpečí. Zjistěte, jak se vám strážný anděl jmenuje. Stačí vědět, který den v týdnu jste se narodili. Může vám to pomoci usnadnit komunikaci s ním. Který je ten váš?

Pondělí - archanděl Gabriel

Archanděl Gabriel je pondělním vládcem. Je to anděl magie a také proroctví, vládne Měsíci. Narodili jste se v pondělí? Pak je vaše intuice velmi dobře vyvinutá a umíte jí také používat a to mnohdy lépe než ostatní. Nejste si jisti se svými sny a potřebujete pomoci s pochopením? Právě archanděl Gabriel v této oblasti umí pomoci. Jeho barvami je bílá, stříbrná a měděná a z krystalů karneol nebo měsíční kámen.

Úterý - archanděl Camael

Jde o vládce Marsu, který je velkým bojovníkem a pomáhá proti křivdám a nespravedlnostem, které se dějí a to v jakékoliv podobě. Chrání před násilím a pomůže vám postavit se nejen za sebe, ale také za ty, kteří to potřebují. Jeho barva je červená a z kamenů je pro něj důležitý achát.

Středa - archanděl Rafael

Archanděl Rafael je vládcem Merkuru. Jde také o patrona léčitelů a lidí, kteří rádi a často cestují, ať už do blízkých či dalekých zemí. Pomáhá udržovat své svěřence v bezpečí na všech životních cestách, na které se vydají a podporuje také léčení a mít. Jeho barvami je žlutá a zelená, z krystalů vede kalcit a achát

Mohlo by se vám líbit

Andělé a archandělé vám pomohou přetnout karmická pouta, ale zbaví vás i nešťastné lásky. Komunikace s nimi vám zásadně ovlivní život

Jsou všude kolem nás. Sice je nevidíme, ale můžeme cítit jejich energii a vnímat jejich světlo, lásku a péči, s níž nás provázejí životem. Duchovních bytostí existuje celá řada. Největšími pomocníky a ochránci jsou pro nás andělé. O stupínek výš nad těmito Božími posly jsou archandělé. Co jsou vlastně zač a jak vám mohou pomáhat?
svetzeny.cz

Čtvrtek - archanděl Sachiel

Tento archanděl je vládce Jupiteru a také je to velmi dobrý plánovač. Konkrétně umí plánovat riskantní situace, abyste nepropásli žádnou životní příležitost, která se vám nabídne. Je to také patron hojnosti a je velmi štědrý ke všem, který se cítí na založení vlastní firmy. Jeho barvou je indigová a z krystalů volí sodalit nebo sugilit.

Pátek - archanděl Anael

Tento archanděl je vládcem Venuše a jeho posláním je láska a vztahy obecně. Jeho cílem je pomáhat lidem se vztahy, zlepšit mezilidské vztahy, milostné vztahy, partnerský život. Snaží se pomoci všem zamilovaným. Jeho barvou jsou zelená a také růžová. Z krystalů je to nefrit a růžový křemen.

Mohlo by se vám líbit

Archandělé dle znamení zvěrokruhu: Drží nad vámi ochrannou ruku Ariel, Zadkiel, Jofiel či Uriel?

Víte, který z archandělů nad vámi drží ochrannou ruku? Prozradí to vaše znamení zvěrokruhu. Je vaším andělem strážným Ariel, Zadkiel, Jofiel, Uriel či někdo jiný? Zjistěte, kdo vás ochraňuje a jakých aspektů vašeho života se to týká.
svetzeny.cz

Sobota - archanděl Cassiel

Jde o archanděla který je vládcem Saturnu. I když se nezajímá o to, jaký je váš soukromý život, snaží se vždycky pomoci vám dotáhnout práci do zdárného konce. Je pomocníkem když máte problémy s vytrvalostí nebo disciplínou. Je milovníkem pořádku a práva, které také uplatňuje. Z barev sahá po šedé a černé, z krystalů pak po jaspisu nebo hematitu.

Neděle - archanděl Michael

Posledním ze sedmi archandělů je Michael, vládce Slunce. Je dobrým pomocníkem v cestě za rozsvícení vašeho vnitřního světla a energie. Je strážcem energie a snaží se zpřetrhat energetické provazy, které vás svazují, abyste se očistili a šli si za svým. Z barev je to zlatá a modrá, krystaly volí akvamarín nebo citrín

Zdroj článku