Přejít k hlavnímu obsahu

Co o vás prozradí vaše narozeninové číslo podle numerologie: Šestnáctky jsou zvědavci, osmičky si jdou tvrdě za svým

Den narození je důležitým datem nejen pro vás, ale také pro vaše nejbližší. Je to den, kdy slavíte své narozeniny, jste o rok starší. Kromě toho umí prozradit také mnoho o vás a vašich schopnostech. Jak zjistit narozeninové číslo? Je to jednoduché. Jde o datum vašeho narození. Narodili jste se 24? Pak je vaše narozeninové číslo 24. Jak se numerologie staví k vašemu datu narození? Co o vás prozradí den narození?

Den narození 1

Jste začátečníci, kteří si umí vytvořit jedinečné příležitosti v životě. Nejste ti, kteří se bojí něco začít, právě naopak jste odhodlaní, silní a nebojíte se být ve všem první. 

Den narození 2

Váš talent je hledání řešení. Vsázíte na svou intuici a nezaujatou povahu, která vidí vždy vše spravedlivě. Jste dobrými rádci, kteří se neuchylují k jedné nebo druhé straně.

Den narození 3

Umíte mluvit a vyjadřovat se jasně a srozumitelně. Vaše myšlenky jednoduše převedete do řeči, která umí podpořit. Jste optimisté a velmi rádi inspirujete ostatní.

Den narození 4

Do každé situace vnesete stabilitu a také racionalitu. Jste pro druhé skála, o kterou se mohou opřít. Tvrdá práce a vytrvalost z vás dělá spolehlivého kolegu, rodiče i partnera.

Den narození 5

Jste velmi flexibilní a když vám do života přijde něco nečekaného, umíte se přizpůsobit novým okolnostem a pružně tomu přizpůsobíte svůj život. 

Den narození 6

Vaším největším darem je srdce. Umíte pomoci všem okolo sebe, jste ztělesněné sebeobětování, umíte druhé vychovávat, máte talent pomáhat.

Den narození 7

Vaše mysl je velmi vytříbená a toužíte odhalit tajemství života. Jste lidé spirituální a umíte si získat znalosti na informační i duchovní úrovni.

Den narození 8

Umíte si v životě stanovit své cíle, ale také jich dosáhnout. Máte ambice a podniknete všechno pro to, abyste si splnili to, co v životě chcete.

Den narození 9

Jste lidé, kteří umí zazářit. Jste velmi oddaní druhým a rádi pomáháte většímu dobru. Umíte být dobrým hlasem těch, kteří potřebují zastání.

Numerologie: Vypočítejte si vaše životní číslo a zjistěte, co vás čeká v březnu 2024

Každý člověk je definován nějakými čísly, která znázorňují jeho povahu, vzorce chování a osobnostní rysy. Vypočtěte si jednoduchým způsobem svoje osobní životní číslo a zjistěte, co vás podle numerologie čeká v březnu 2024. Ne každý bude mít na růžích ustláno, ale je dobré mít na paměti, že každé období má svůj konec. Už v dubnu totiž může být všechno jinak.
svetzeny.cz

Den narození 10

Vaše vůdčí schopnosti jsou velmi silné a umíte být dobrými lídry. Vaše mysl je bystrá a rozvíjíte všechny nápady, které se k vám dostanou.

Den narození 11

Máte přehled o tom, co se okolo vás děje. Vaše silná intuice je vaším darem a pomůže pochopit i to, co druzí lidé nevyslovili.

Den narození 12

Vaší hnací silou je kreativita, která vás provází celým životem. Máte velmi silnou představivost, která umí jedinečným způsobem vymyslet naprosto originální věci.

Den narození 13

V práci jste velmi svědomitý pracovník, který má sklony ke kreativnímu myšlení. Umíte své nápady proměnit do reálných obrazů, které se promění v něco skutečného.

Den narození 14

Jste otevření novým věcem, velmi rádi zkoušíte novinky a umíte se radovat z maličkostí. Máte k mnoha věcem pragmatický přístup, což vám pomáhá plnit to, co slíbíte.

Den narození 15

Vaše láska k druhým je velmi silná a umíte lidi okolo sebe podpořit a pomoci jim v jejich rozhodování. Jste velmi společenští a umíte se dát do hovoru snad s každým člověkem.

Den narození 16

Vaše mysl je velmi zvídavá a jste přesně ti, kteří rádi komunikují a odhalují velké a důležité věci a pravdy. Umíte v druhých lidech číst a sdílet svou vlastní moudrost.

Den narození 17

Umíte odvést velmi kvalitní práci na kterou můžete být právem hrdí. Jste nezávislí a velmi ambiciózní, máte vše velmi dobře promyšleno.

Den narození 18

Velmi otevření jedinci, kteří mají srdce na dlani. Vaší ambicí není získávat majetky, udělat kariéru, ale chcete opustit tento svět lepší a udělat z něj o něco lepší místo.

9 životních cyklů podle numerologie: Mají na nás obrovský vliv. Zjistěte, ve kterém se právě nacházíte

Možná už jste slyšeli o tom, že se historie opakuje. Nejde přitom jen o zásadní momenty ve vývoji lidstva. Leccos se opakuje se v různých cyklech i v našem životě. Každý cyklus je přitom něčím specifický. Podle numerologie je jich celkem devět a mohou se vzájemně překrývat. Máte-li pocit, že máte momentálně z každého něco, může to být pravda. Končí a začínají vašimi narozeninami. Ve kterém z devíti životních cyklů se nacházíte? Můžete si to jednoduše spočítat.
svetzeny.cz

Den narození 19

Nezávislost a soběstačnost je pro vás důležitým prvkem, kterým žijete. Jste v práci velmi výkonní, nebojíte se rizika a umíte dělat věci tak, aby se povedly.

Den narození 20

Váš život je o budování harmonických a produktivních vztahů všeho druhu. Umíte využít svou intuici a citlivou stránku, pomoc druhým je pro vás přirozená.

Den narození 21

Umíte se spojit s lidmi od kterých se rádi něco naučíte. Přirozené kouzlo vám dodává šarm a kreativní styl, který vám je vlastní. Umíte s druhými komunikovat a říct vše tak, jak to je.

Den narození 22

Vytvářet skvělé věci je přesně to, co vám jde. Jste odhodlaní a velmi pracovití jedinci, kteří umí být sólisté, ale také rádi spolupracují v týmu, kde podpoří druhé v jejich snažení.

Den narození 23

Vaše chuť do života je znám na všem, co v životě děláte. Neděláte totiž věci, které nechcete. Vztahy jsou nenucené a jste věční optimisté. Umíte být inspirací pro druhé.

Den narození 24

Máte zlaté srdce, které využíváte v budování a udržování stabilních vztahů. Jste velmi loajální ke svým blízkým a umíte být pomocníkem, pěstitelem i ochráncem.

Den narození 25

Umíte přijímat a zpracovávat vědomé i podvědomé informace, které k vám přicházejí z různých zdrojů. Vaše zvědavost a touha ponořit se hluboko do různých témat je obdivuhodná.

Den narození 26

Máte touhu uspět a chcete se cítit dobře a spokojeně. Vaše práce je přínosem pro ostatní a intuitivní podvědomí umí přicházet s novými věcmi a myšlenkami.

Den narození 27

Vaše mysl je široce otevřená všemu a všem. Umíte být nadmíru tolerantní, respektujete všechny a jste soucitní. Jste ti, kteří mají znalosti vyššího dobra.

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

Přemýšleli jste někdy o významu svého jména? Někdo ho dostane po svých předcích, jiný zkrátka proto, že se líbilo jeho rodičům. Stejně tak jako vaše datum narození, i jméno nese energii a ovlivňuje váš život víc, než si možná myslíte.
svetzeny.cz

Den narození 28

Vážíte si spolupráce s ostatními a berete ji za velmi podnětnou. To z vás dělá dobrého vůdce, který nestaví sebe na piedestal, ale umí podpořit a vyzdvihnout druhé v týmu.

Den narození 29

Máte jedinečnou schopnost spojovat dohromady nejen věci, ale také lidi. Umíte to velmi elegantně a pružně, takže vznikají nová přátelství.

Den narození 30

Jste velmi originální jedinci a inovativní myslitelé, kteří umí velmi dobře komunikovat s druhými. Nemáte problém myslet originálně a své vědomosti předávat druhým lidem.

Den narození 31

Přistupujete k životu prakticky, ale také kreativně. Přemýšlíte nad věcmi originálně, umíte si vše dobře zorganizovat a nedochází u vás jen k planým slibům.

Zdroj článku