Přejít k hlavnímu obsahu

9 životních cyklů podle numerologie: Mají na nás obrovský vliv. Zjistěte, ve kterém se právě nacházíte

Možná už jste slyšeli o tom, že se historie opakuje. Nejde přitom jen o zásadní momenty ve vývoji lidstva. Leccos se opakuje se v různých cyklech i v našem životě. Každý cyklus je přitom něčím specifický. Podle numerologie je jich celkem devět a mohou se vzájemně překrývat. Máte-li pocit, že máte momentálně z každého něco, může to být pravda. Končí a začínají vašimi narozeninami. Ve kterém z devíti životních cyklů se nacházíte? Můžete si to jednoduše spočítat.

Spočítejte si, ve kterém životním cyklu právě jste

Devět životních cyklů nás provází od prvního dne našeho života. Každý cyklus přitom trvá jeden rok. jak jej spočítat? Jednoduše sečtěte číslice dne a měsíce, kdy jste se narodili. Pozor, nepočítáte do součtu rok narození, ale rok, který právě probíhá - nyní tedy 2024.  

Například: Narozeniny máte 18. ledna a aktuální rok je 2024.

1 + 8 + 1 + 2 + 0 + 2 + 4 = 18 

Dvouciferná čísla se sčítají 1 + 8 = 9 a výsledné číslo je tedy 9. Jste v cyklu devět, který začíná narozeninami.

 

Rok 1: Počátek

Celý životní cyklus přichází do svého začátku a tím pádem začínáte i v různých životních fázích. V tomto roce přichází nejen počátek, ale také ujasnění si vztahů, ať už těch milostných, přátelských, pracovních nebo rodinných. Začněte myslet a soustředit se na sebe, protože všechno začíná u vás. Připravujete se na další životní cykly, kterými budete postupně procházet.

Rok 2: Spojení

V předešlém životním cyklu jste si vybrali cestu, kterou se budete ubírat a právě nyní přichází doba, kdy na všem budete pracovat. Vytvoříte si v životě ta správná spojení, protože začnete realizovat vše, co jste si vytyčili. Začátky jsou obvykle těžké, je nutné počítat s možnými neúspěchy nebo tím, že nepůjde vše tak, jak má. Pomalu, ale zato efektivně pracujete na svém devítiletém cyklu.

Rok 3: Tvorba

Ve třetím životním cyklu se začíná lehce zrychlovat a klade se důraz na společenský život a vztahy. Tak trochu si užijete zábavy, bavte se a soustřeďte se jen na tady a teď. Zasloužíte si upustit trochu páru a připravit se na to, co vás bude čekat v dalších životních cyklech. Jde o rok kreativity a tvoření nových a zajímavých věcí.

Numerologie vašeho minulého života: Zjistěte podle data narození, kým jste byli a jaké byly vaše vlastnosti

Datum vašeho narození není důležité jen pro rodné číslo do občanky a každoroční oslavu vašich narozenin. Není to jen pouhé datum. Do značné míry určuje kombinace čísel nejen vaší budoucnost, ale lze podle ní nahlédnout i do minulosti. Zjistěte s námi, kým jste byli v minulém životě a jaké jste měli charakterové vlastnosti.
svetzeny.cz

Rok 4: Práce

Je čas z party přesedlat do práce. Začít se soustředit na všechno, co se kolem děje, zužitkovat nápady, které jste měli v minulém životním cyklu. Začínáte tvrdě pracovat na svém životě, zjišťujete, co má svou funkci a co naopak ne. Lidé jsou překvapení, protože vaše party verze vzala za své a soustředíte se na nový život. Umíte si všechno zorganizovat, takže víte, jak krok po kroku postupovat.

Rok 5: Změna

Tento životní cyklus přichází spousta změn, život se mění a může toho být na jednoho člověka až moc. Pracovali jste tvrdě a dlouho a v tomto roce má přijít změna? A třeba taková, která přehodnotí všechno na čem jste pracovali? Není to jednoduché, ale když se to změny ponoříte a budete ji brát jako možnost posunout se k novým možnostem, získáte z tohoto životního cyklu vše, co potřebujete.

Rok 6: Láska

Může mít mnoho podob a cit, který v sobě slovo láska skrývá, může být různě silný. Ať už se vztahuje k partnerovi, práci, rodině, dětem nebo všemu kolem. Tento životní cyklus je zaměřen na kultivaci citů a lásky. Pečujete o vztahy, navazujete nové, prohlubujete stávající. Práci máte víceméně jistou, tak je nyní čas na osobní život a city v něm.

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

Přemýšleli jste někdy o významu svého jména? Někdo ho dostane po svých předcích, jiný zkrátka proto, že se líbilo jeho rodičům. Stejně tak jako vaše datum narození, i jméno nese energii a ovlivňuje váš život víc, než si možná myslíte.
svetzeny.cz

Rok 7: Rekapitulace

Vstupujete do závěrečné cílovky a to často znamená určitou rekapitulaci a bilanci všeho, co se dělo. Podíváte se, jak jste svůj cyklus prožili, co vše jste udělali dobře, co naopak špatně. Když se nyní “probudíte” a zjistíte, že něco bylo špatně, máte ještě malou chvíli na to, abyste něco změnili. Zaměřujete se na vlastní růst a sebevzdělávání.

Rok 8: Úspěch

Vybudovali jste si něco za posledních sedm let životního cyklu? Pak je čas sklízet úspěchy, kterých jste dosáhli. Nemusí to být jen ty pracovní, ale také v osobním životě, financích nebo třeba jen v seberozvoji, který je stejně důležitý. Jde o rok, který přeje kariéře a může se zúročit vaše pracovní tempo a nasazení. Nové místo, firma, povýšení.

Rok 9: Uzavření

V tomto životním cyklu se uzavírá mnoho věci, které jste udělali nebo které se událi. Něco končí proto, aby něco nového začalo. Připravujete se na nový životní cyklus, který vám přinese nové životní výzvy nebo si s sebou něco vezmete do nového cyklu a dokončíte v něm.

Zdroj článku