Přejít k hlavnímu obsahu

Léčivá moc krystalů: Zjistěte, který je přesně ten pravý pro vás podle znamení zvěrokruhu!

Info ikona
krystaly

Krystaly jsou nejen krásné, ale také díky nim můžete posílit svou vnitřní energii a vibrace. Každé znamení zvěrokruhu má hned několik minerálů, které jsou s ním propojené, ale jen jeden je vždy nejmocnější. Víte, jaký je ten Váš?

Beran (21.3. - 20.4.) – Karneol

Berani jsou známí svými živými a silnými osobnostmi. Karneol podporuje jejich tvořivost a sebedůvěru a zároveň Beranům pomáhá udržovat koncentraci a motivuje je. Karneol dále podporuje vitalitu, povzbuzuje sexualitu, chrání jeho nositele před závistí a zmírňuje žárlivost.

Býk (21.4. - 20.5.) – Růženín

Býku vládne Venuše a tak si užívá ty nejjemnější věci – zejména lásku. Růženín pomáhá Býkům otevřít srdeční čakru, podporuje romantiku a chrání svého nositele před budoucími zármutky. Růženín také dává sílu odpouštět, odbourává strach, zlost i pocity viny. Jeho energie umožňuje klidný spánek, zahání noční můry a dětem pomáhá při strachu ze tmy.

Blíženci (21.5. - 21.6.) – Citrín

Citrín pomáhá zvyšovat inteligenci, na které si Blíženci zakládají. Pomáhá jim zlepšovat paměť, regenerovat a očišťovat mysl. Tento minerál využívá sluneční energii, kterou pak svému nositeli předává v podobě tepla a energie. Pomáhá překonat deprese a špatné myšlenky, dodává sebedůvěru a rozvíjí optimismus.

Rak (22.6. - 22.7.) – Měsíční kámen

Ve špatný den mohou mít Raci příliš intenzivní emoce, které pak způsobují úzkost. Měsíční kámen tuto úzkost dokáže zmírnit, přináší svému nositeli vnitřní klid a stabilizuje bouřlivé emoce. Kromě toho posiluje empatii, podporuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Je také vhodný pro ochranu před negativními vibracemi na cestách.

Horoskop: Tento týden bude klíčový pro 6 znamení zvěrokruhu. Kdo bude šíleně žárlit a komu se splní všechna přání?

svetzeny.cz

Info ikona
Minerály

Střelec (23.11 - 21.12.) – Tyrkys

Tyrkys a Střelec tvoří skvělou dvojici. Tyrkys přináší temperamentním Střelcům štěstí, navozuje vnitřní klid a zbavuje je nervozity a stresu. Je skvělým pomocníkem při depresích nebo únavě. Svému nositeli dodává sílu, odvahu a přitahuje úspěch. Tyrkys se váže ke svému nositeli, proto by se neměl předávat.

Kozoroh (22.12. - 20.1.) – Jadeit

Jadeit pomáhá Kozorohům k hojnosti a prosperitě. Zároveň je podporuje v jejich nejhlubších tužbách: úspěch, sláva a bohatství. Svému nositeli vnáší do života harmonii, přitahuje štěstí, přátelství a bohatství. Podporuje kouzlo osobnosti, sebevědomí, samostatnost a jeho nositeli navíc prodlužuje život.

Vodnář (21.1. - 19.2.) – Akvamarín

Akvamarín je ideálním kamenem pro vzpurné Vodnáře, kterým přináší do života spokojenost a klid. Svému nositeli akvamarín pomáhá zmírňovat agresivitu, zlepšuje vyjadřovací schopnosti, potlačuje stres a chrání ho před negativními vibracemi.

Ryby (20.2. - 20.3.) – Ametyst

Ametyst je mimořádně mocný ochranný kámen, který pomáhá Rybám zahnat negativní emoce, stres a noční můry. Dodává jeho nositeli optimismus, posiluje věrnost a lásku a také pomáhá při boji se závislostmi. Harmonizuje krční a korunní čakru.

Nejlepší lháři dle znamení zvěrokruhu: Těchto 5 znamení svými řečmi obalamutí každého, dejte si na ně pozor!

svetzeny.cz

Info ikona
Minerály

Lev (23.7. - 23.8.) – Tygří oko

Tygří oko je silný ochranný kámen, který dodává Lvům odvahu při dosahování cílů. Posiluje empatii, intuici, zvyšuje koncentraci a napomáhá pozitivnímu myšlení. Zároveň dodává svému nositeli pokoru, inspiruje jej, napomáhá s učením a zmírňuje noční můry. Také zvyšuje vitalitu, sílu a napomáhá vnitřní harmonii.

Panna (24.8. - 23.9.) – Červený jaspis

Panny jsou praktické a mají ve věcech jasno. Červený jaspis podporuje jejich organizovanost a analytické myšlení, což jim pomáhá bez problémů vyřešit všechny záležitosti. Červený jaspis má silnou magickou energii, která dokáže chránit před zlem a zklamáním. Jeho nositeli také přináší výraznou vnitřní úlevu v těžkých časech.

Váhy (24.9. - 23.10.) – Lapis lazuli

Lapis lazuli pomáhá udržet vnitřní rovnováhu a harmonii. Je také vhodný při meditacích. Jeho nositeli posiluje pozitivní emoce, zvyšuje sebevědomí a mírní vztek. Také zlepšuje paměť a pomáhá zlepšit úsudek. Tento minerál také posiluje mezilidské vztahy.

Štír (24.10. - 22.11.) – Obsidián

Spojení obsidiánu se Štírem dodává krystalu nesmírnou moc. Očišťuje Štírovu auru, chrání ho před zlem a negativními vibracemi. Posiluje sebedůvěru, fantazii a logické myšlení. Svého nositele chrání před depresemi. Obsidián je velmi mocný kámen a je vhodné jeho účinky regulovat křišťálem, který usměrňuje pohlcovanou negativní energii.  

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

svetzeny.cz