Přejít k hlavnímu obsahu

Největší tyrani podle zvěrokruhu: Na tato znamení si dávejte pozor

Někteří lidé ubližují slovy, další fyzicky, jiní vyhrožují. Šikana může mít mnoho podob a jistě se každý z nás v životě s nějakou z nich setkal. Každý člověk je samozřejmě jiný a nedá se obecně určit, kdo je přirozeným šikanátorem a tyranem a kdo ne. Nicméně, některá znamení mají v tomto ohledu o něco větší sklony, než jiná. Na která znamení byste si měli dát pozor?

Sklon k tyranii, šikaně nebo jakémukoli jinému nežádoucímu chování je ovlivněn mnoha faktory včetně výchovy, sociálního prostředí, osobních zkušeností a charakteru člověka. Nepředpokládá se, že by hvězdné konstelace měly nějaký vliv na to, jak se jedinec chová vůči druhým. Je ovšem pravdou, že znamení zvěrokruhu nám všem dává určitě charakteristiky naší osobnosti a to jak ty dobré, tak ty špatné. A právě negativní sklony k šikaně a tyranii se v některých znameních projevují více, než v jiných.

Tato znamení zvěrokruhu jsou nejlepší milenky. Patříte mezi ně i vy?

V mileneckých vztazích samozřejmě záleží na mnohem více aspektech, než je pouze znamení zvěrokruhu. Vše ovlivňuje láska, vzájemná přitažlivost, vášeň a další faktory. Astrologie ale může nabídnout některé charakteristiky a rysy jednotlivých znamení, které to, jak se lidé v partnerských vztazích chovají, mohou ovlivnit. Která znamení jsou tedy těmi nejlepšími milenkami?
svetzeny.cz

Beran jde přes mrtvoly

Pokud máte ve svém okolí osobu s tendencí k vyhrožování a zastrašování fyzickou silou, pravděpodobně se narodila ve znamení Berana. Berani tlačí na své cíle až do chvíle, dokud nedosáhnou toho, co chtějí. Jsou obvykle velmi zaměření na své vlastní potřeby a zájmy. Dost možná se to váže k tvrdohlavosti, což je jedna z hlavních charakterových rysů tohoto znamení. Na druhou stranu, Berani nejsou známí tím, že by byli manipulativní nebo záludní. Místo toho preferují otevřený přístup a jsou ochotni řešit konflikty na rovinu. A to jak slovně, tak fyzicky.

Štíři jsou mistři manipulace

Když si představíte takovou osobu, která vás pomlouvá za zády nebo vás manipuluje, aby vás donutila konat věci proti vaší vůli, může vám na mysli přijít jedinec narozený ve znamení Štíra. Štír vůbec nemá zapotřebí vykonávat fyzické násilí k tomu, aby dosáhl svých cílů. Může být zdánlivě laskavý a přátelský, avšak buďte obezřetní, neboť tímto způsobem může plést lidi do svých sítí. Může vás přesvědčit o tom, že jste přátelé a vše co dělá, dělá pro vaše dobro. Dávejte si ale pozor. Pro Štíry je typické, že dokáží své okolí manipulovat tak, aby dosáhli přesně toho, co chtějí.

Horoskop zdraví na listopad 2023: Koho čekají zažívací potíže a kdo bude trpět nespavostí?

Listopad je obdobím, kdy přichází chladnější počasí a s ním i každoroční hrozba nachlazení. Nahlédněte do hvězd a zjistěte, jaké zdravotní výzvy čekají vás. Zatímco některá znamení mohou očekávat období vitality a dobrého zdraví, jiná budou muset být ostražitá ohledně možných komplikací.
svetzeny.cz

Panny vám vyčtou i tu nejmenší chybu

Panna není typem, který by se uchyloval k fyzickým útokům nebo k manipulaci pod záminkou falešného přátelství. Její forma šikany se liší - je pozorná k jakémukoli vašemu nedostatkuchybě nebo nepříjemnému detailu. Jakmile potřebuje, předhodí vám i tu nejmenší chybičku či nedostatek a tvrdě vám je vyčte. Její kritika může být krutá, obzvláště pokud má dojem, že je její pozice ohrožena. Vyčítá tak dlouho, dokud nedosáhne svého.

Střelec ze sebe dělá oběť

Lidé narození ve znamení Střelce jsou obvykle optimističtí a v životě se orientují na zábavu a dobrodružství. Avšak někdy mají tendenci záměrně ignorovat problémy a nechtějí se zabývat jakýmikoliv těžkostmi. Namísto toho volí přístup, kdy se tváří, že si nejsou vědomi toho, co by mohlo druhé lidi obtěžovat. K tomu přidají svou nesnesitelnou pozitivitu a rádi ukazují prstem na jakoukoliv kritiku nebo nesouhlas, přičemž vám s úsměvem sdělí, že problém je ve skutečnosti ve vás a ne v nich.

Numerologie: Jaký bude listopad podle vašeho životního čísla?

Přichází listopad a vy chcete vědět, co vás čeká? Na co si podle čísel dát pozor? Co byste měli a naopak neměli podniknout? Numerologie na listopad vám umí hodně napovědět, jaký může být následující měsíc. Co vás čeká v listopadu podle numerologie a vašeho životního čísla?
svetzeny.cz

Největším tyranem zvěrokruhu je Vodnář

Možná vás překvapí, že na prvním místě v našem žebříčku "tyranů zvěrokruhu" se nachází zdánlivě přátelské znamení Vodnáře. Ačkoliv má Vodnář spoustu pozitivních charakterových rysů, má i ty negativní, které se projevují právě ve chvíli, kdy je někdo naštve. Vodnáři jsou často chladní a zdánlivě bez emocí, což může vést k nedostatku soucitu. Navíc mají tendenci být velmi upřímní a často se řídí větou „co na srdci, to na jazyku”. Jejich upřímnost může být mnohdy krutá a bolestivá. Když se Vodnář rozhodne ublížit, dokáže způsobit trvalé psychické jizvy, na které jen tak nezapomenete.

Zdroj článku