Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na listopad 2023: Koho čekají zažívací potíže a kdo bude trpět nespavostí?

Info ikona
horoskop

Listopad je obdobím, kdy přichází chladnější počasí a s ním i každoroční hrozba nachlazení. Nahlédněte do hvězd a zjistěte, jaké zdravotní výzvy čekají vás. Zatímco některá znamení mohou očekávat období vitality a dobrého zdraví, jiná budou muset být ostražitá ohledně možných komplikací.

Beran

V tomto měsíci si udržíte pevné zdraví, pokud budete dodržovat svou denní rutinu. Pravidelná cvičení a hydratace budou klíčem k tomu, abyste byli fit. Podpořte také vaši imunitu a vyhýbejte se stresu. Dopřejte si wellness, nebo zkuste jógu.

Býk

Vaše zdraví zůstává průměrné, ale pozor, ke konci měsíce by se mohly objevit dodatečné náklady spojené se zdravím. Ujistěte se, že jste připraveni finančně a nezapomínejte na preventivní opatření. Můžete také bojovat se stresem, zvažte proto jógu nebo meditaci.

Blíženci

Připravte se na měsíc plný pozitivní energie a zdravého životního stylu. Nadále odolávejte různým pamlskům, spěte dostatek hodin a udržujte tělo hydratované. Buďte však pozorní k potřebám starších členů rodiny, kteří by mohli potřebovat vaši pomoc se zdravím.

Rak

Pečujte o své zuby a oči, protože by mohly vyžadovat zvláštní pozornost. Pokud se objeví zdravotní potíže, neváhejte s návštěvou lékaře. Zapojte se do aktivit, které mohou snížit úroveň vašeho stresu. Pokud cítíte silný emocionální tlak, nestyďte se vyhledat odborníka.

Lev

Pro Lvy je tento měsíc ohledně zdraví příznivý. Budete se cítit plní energie a síly. Užijte si to a využijte svou vitalitu pro pozitivní aktivity. Ve druhé polovině měsíce však můžete mít drobné žaludeční obtíže, dbejte proto na vyváženou stravu.

Panna

Mohly by se ozvat některé zažívací problémy a dědičné choroby. Dbejte na zdravou životosprávu a vyhýbejte se stresu. Po 16. listopadu by se vaše zdraví mělo zlepšit, ale kolem 20. se možná objeví drobný neduh, který byste neměli ignorovat.

Týdenní horoskop od 30. října do 5. listopadu: Střelce potká láska jako trám, Ryby budou řešit velké dilema

Začátek přelomového podzimního týdne mohou ještě ovlivnit energie úplňku a částečného zatmění Měsíce. Kombinace planety Mars ve Štíru a Jupitera v Býku přinese zajímavé příležitosti v oblasti financí. Venuše v postavení s Uranem zesílí zájem o milostné zážitky, bude přát i seznamování. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Váhy

Co se týče zdraví, máte tento měsíc štěstí. Pokud máte nějaké plány na hubnutí nebo posilování, tento měsíc se vám bude dařit. Pamatujte na to, že duševní zdraví ovlivňuje i fyzické, proto dbejte na duševní pohodu.

Štír

I když vaše zdraví bude dobré, některé členy rodiny může čekat hospitalizace, což u vás může způsobit stres a finanční zátěž. Později v měsíci vás kvůli tomu může dohnat nespavost. Zkuste pravidelné cvičení a meditaci pro udržení duševní pohody. Dávejte také pozor na to, co jíte.

Střelec

Vaše zdraví bude v listopadu v pořádku, ale později v měsíci se můžete potýkat s nespavostí. Zaměřte se na fyzickou aktivitu a meditaci, abyste se vyrovnali se stresem. Udělejte si čas sami na sebe a dopřejte si pořádnou relaxaci.

Kozoroh

I když by se mohly objevit drobné problémy s očima a zuby, nejedná se o nic zásadního. Vaše zdraví by mělo být vaší prioritou. Zaměřte se na zdravé návyky, kvalitní stravu, pravidelnou fyzickou aktivitu a dostatek spánku. Udělejte si čas na aktivity, které vás baví.

Vodnář

Vaše zdraví bude na začátku měsíce průměrné, ale postupem času se drobné problémy zlepší. Budete plni energie, tak ji využije k tomu, abyste zapracovali na svých cílech. Zdravá životospráva a posílení imunity vám pomůže odrazit nepříjemné nachlazení.

Ryby

Pro Ryby bude tento měsíc tak trochu zdravotní výzvou. Můžou vás potkat drobné potíže včetně kožních alergií a bolesti kloubů. Avšak postupem měsíce by se tyto problémy měly uklidnit. Zaměřte se i na odbourání stresu, který se ve vás může během listopadu nahromadit.

Zdroj článku