Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 30. října do 5. listopadu: Střelce potká láska jako trám, Ryby budou řešit velké dilema

Info ikona
horoskop

Začátek přelomového podzimního týdne mohou ještě ovlivnit energie úplňku a částečného zatmění Měsíce. Kombinace planety Mars ve Štíru a Jupitera v Býku přinese zajímavé příležitosti v oblasti financí. Venuše v postavení s Uranem zesílí zájem o milostné zážitky, bude přát i seznamování. Co dalšího čeká zrozence jednotlivých znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Začátek týdne vás zastihne emočně nevyrovnané. Důvodem je úplněk a částečné zatmění Měsíce, které na vás tentokrát bude mít poměrně silný vliv. Může se stát, že budete vztahy a všechny emoce v nich prožívat intenzivněji, na povrch může vyplout napětí. Zkuste se držet zpátky a nedělejte v těchto dnech žádná zásadní rozhodnutí. Věnujte se méně náročným činnostem a hodně odpočívejte.

Býk

V tomto týdnu je vaším tématem propojení fyzického těla s emocemi a intuicí. Zkuste se naladit na to, jaké potřeby vaše tělo má. Zavřete si oči a navnímejte, zda je v něm někde napětí, zda žádá odpočinek, výživu či naopak volá po dodání energie. Také přijímejte věci takové, jaké jsou. Ne vše se bude vždy dít podle vašich představ. Nelpěte na ničem a dávejte událostem volný průběh. Pak protančíte celým týdnem s lehkostí a láskou.

Blíženci

Tento týden vás čekají důležitá rozhodnutí. Přemýšlejte nad tím, co skutečně chcete srdcem. Nejde ani tak o to, co děláte, jako spíše o energii a přístup, s jakým to děláte. Začátek listopadu zesílí vaše emoce a vyvolá touhu stanovit si hranice. Počítejte s tím, že ne všechno bude snadné. Překážky ale neberte jako trest, ale příležitost posunout se na své duchovní cestě dál.

Výklad mariášových karet na listopad 2023: Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci, se můžete dozvědět nejen díky horoskopům nebo numerologii. Budoucnost můžete poodkrýt i prostřednictvím mariášových karet, které pro vás opět vyložila zkušená kartářka Jana Rubešová.
svetzeny.cz

Rak

Planety vás budou nabádat ke zpomalení životního tempa. Poznáte to spolehlivě na své psychice. Pokud jste přetažení a jedete na rezervu, mohou vás přepadnou úzkosti a splín, mohou se objevit i potíže se spánkem. Více než kdy jindy přemýšlejte v souladu s tím, co žádá vaše srdce. Mozek a analytické myšlení v tomto případě nechte na vedlejší koleji.   

Lev

Možná se budete cítit zahlceni a nebudete vědět, co máte tento týden dělat dřív. Z každé strany se najde někdo, kdo po vás bude něco chtít. Snažte se třídit úkoly a požadavky podle priorit a nebojte se odmítnout. V první řadě je třeba zachovat nadhled a nenechat se ovládnout zmatkem a úzkostí. Myslete především na sebe, není to sobecké. Pokud přijdou zajímavé pracovní nabídky, neodmítejte je.

Panna

Vaším tématem je tento týden upřímnost. Nejen k ostatním, ale sami k sobě. Opravdu si nic nenalháváte a nesnažíte sami sebe přesvědčit, že je vám dobře? Možná je načase udělat důležité kroky, které povedou k opravdovosti a sebeuvědomění. Víkend slibuje setkání, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Jděte osudu naproti a neodmítejte pozvání, která přijdou.

Numerologie manželství: Jaké bude podle čísel to vaše?

Manželství je významnou událostí v životě snad každého a aby vydrželo, musí se obě strany snažit. Základní prvky šťastného manželství jsou respekt, komunikace, jednota a možnost kompromisu. Má na něj vliv spousta věcí, například také numerologie. Právě numerologie manželství může určit, jakým směrem se bude ubírat, prozradí osobnostní rysy, kariéru i další cestu.
svetzeny.cz

Váhy

Kdy jste naposledy udělali něco pro sebe? Myslíte více na ostatní, a to by se vám mohlo nakonec vymstít. Tento týden dostanete příležitost zvednout si sebevědomí. Klíčem k úspěchu je, abyste se ve svých zvycích, postojích a přesvědčeních neodvrátili od svých skutečných potřeb. Je čas na změnu. Pokud teď uděláte byť i malé kroky, posunete se o velký kus vpřed. Planety vaší transformaci přejí, zapomeňte na strach, ten vás jen brzdí.   

Štír

Soustřeďte se na laskavost a empatii, která vám v poslední době trochu chybí. Projevujte soucit tam, kde je to potřeba. Příležitostí budete mít v těchto dnech víc než dost. Ve druhé polovině týdne pro vás bude důležité soustředit se na to, co se děje doma. Pamatujte, že harmonie ve vztazích je důležitější, než výsledky v práci. Pozor si dejte na finance, nikomu nepůjčujte peníze.

Střelec

Vaším tématem je v tomto týdnu vztahy. Silné emoce a sexuální přitažlivost vás může až zaskočit, zejména jste-li singl. Nebojte se jít štěstí naproti, teď máte šanci potkat protějšek, na který jste dlouho čekali. Zadaní Střelci pocítí potřebu být více v přítomnosti svého partnera. Planeta Venuše přeje harmonii a lásce, proto pokud máte něco na srdci, co vás ve vztahu trápí, nebojte se partnerovi svěřit. Nyní to může padnout na úrodnou půdu.

Nejstrašidelnější místa v Česku, kam byste nikdy neměli chodit

Blíží se druhý listopad, tedy svátek všech zesnulých. V naší zemi se tento den vzpomíná na ty, kteří už mezi námi nejsou. Dušičky s sebou nesou nejen sváteční náladu plnou vzpomínek, ale také nejrůznější strašidelné příběhy, které se opravdu staly. A na některé z nich se podíváme v tomto článku. A pokud jste fanoušci historek, ze kterých jde mráz po zádech, některá místa, na kterých se neuvěřitelné příběhy odehrály, můžete i navštívit.
svetzeny.cz

Kozoroh

Události tohoto týdne mohou výrazně zamíchat vaším životem. Aby vás neuvrhly do chaosu, soustřeďte se na to, na čem vám skutečně záleží a tomu věnujte pozornost. Ukáže se, kde je potřeba vyřešit problémy, které jsou už delší dobu pod povrchem. Vy tušíte, že tam jsou, ale nechcete si to zatím připustit. Někdy je nejlepší udělat radikální řez a vypustit zlou krev. Vše se vyčistí a vy získáte novou energii.

Vodnář

Tento týden prověří a prohloubí vaši citovou zralost a vyrovnanost. Ve výsledku to bude pozitivní, nicméně zpočátku to může být pro někoho trochu bolestivé. Nepokoušejte se hledat vysvětlení v logice, sami moc dobře víte, že některé věci se prostě nedají pochopit. Víkend můžete zasvětit nakupování dárků nebo plánování vánočních setkání či akcí. Vše půjde v tomto směru jako po másle.

Ryby

Do cesty vám pravděpodobně přijde určité dilema, které se bude týkat vztahů. Nemusíte vše vyřešit hned. Dejte si čas. Než budete pokračovat v rozhodování, věnujte trochu péče sami sobě. Ujasněte si myšlenky a dejte na to, co vám říká intuice, jakkoli může být racionální vysvětlení na první pohled přijatelnější. Důvěřujte vedení Vesmíru, vše se děje pro vaše dobro.

 

Zdroj článku