Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie manželství: Jaké bude podle magie čísel právě to vaše?

Info ikona
pár

Manželství je významnou událostí v životě snad každého a aby vydrželo, musí se obě strany snažit. Základní prvky šťastného manželství jsou respekt, komunikace, jednota a možnost kompromisu. Má na něj vliv spousta věcí, například také numerologie. Právě numerologie manželství může určit, jakým směrem se bude ubírat, prozradí osobnostní rysy, kariéru i další cestu.

Jak vypočítat životní číslo?

Sečtěte všechna čísla ve vašem datu narození. Musí vám vyjít jednociferné číslo, proto sčítejte tak dlouho, dokud ho nedosáhnete.

Například: Datum narození je 24. 10. 1986

2+4+1+0+1+9+8+6 = 31  3+1 = 4.

Číslo 1

Jde o číslo značící společenskost a výraznost. Chtějí převzít velení, což může být neslučitelné s těmi, kteří jsou v manželství mírní a ne tolik výrazní. Můžete partnera utlačovat nebo upírat příležitosti k projevení se. Vztah může být vyčerpávající a někdy až znepokojující. Osoby s tímto číslem se nedají snadno ovlivnit, jsou vášniví, realističtí a než se rozhodnou, potřebují hodně vědět.

Číslo 2

Lidé s tímto číslem v sobě mají hodně důvěry a víry. To však nemívá obvykle dlouhé trvání. Jako pár společně musíte velmi dobře pracovat a manželství posouvat kupředu, udržovat ho, protože jinak spěje k zániku. Objeví-li se obtíže, pak dvojky musí zachovat dostatek trpělivosti, aby se svým partnerem mohli najít odpovědi. V manželství mohou nastat obtížné situace. Vždy existuje šance, že se vše v dobré obrátí.

Číslo 3

Lidé s trojkou mají svou životní cestu ve znamení vzrušení. Jejich milostný život bude divoký a veselý, jsou vstřícní a jsou tedy velmi dobrými partnery ve vztahu. Touží po radosti, veselosti a inovacích, které pomáhají budovat pevné vztahy. Originalita a kreativita jsou pro ně velmi důležité. V manželství chtějí partnera, který bude naslouchat a pomůže jim porozumět životu. Chtějí zkrátka parťáka, který je provede životem.

 

Numerologie podle data narození od 1. do 31.

Numerologie podle data narození vám umožní prozkoumat tajemství vaší osobnosti a životního poslání. Toto starodávné umění spojuje čísla s vaším osudem a může vám pomoci odhalit vaší povahu a cestu v životě. Přečtěte si, co se skrývá pod vaším číslem dne narození.
svetzeny.cz

Číslo 4

Tito lidé jsou vynikajícími životními partnery, kteří si rozumí a jsou důvěryhodní. Na svět mají velmi realistický pohled a ne vždycky je pro ně jednoduché být vášniví. Nejste na velké svatby, jste ti, kteří mají praktické myšlení. Myslíte velmi realisticky, protože vědí, co přesně chtějí. Mají pocit, že aby vztah fungoval a dobře pracoval, musí být oba partneři stát vždycky při sobě, ať se děje cokoliv.

Číslo 5

Lidé s číslem pět mají smysl pro krásu a rádi sledují všechny krásy světa, které okolo sebe mohou mít. Rádi se učí o lásce, potěšení a romantice od různých kultur a ví, že láska prochází žaludkem, proto se rádi učí i v kuchyni. Ze života se snaží vytěžit vždycky maximum. Pokud jde o vztahy, jsou nejoddanější partneři. Jsou spontánní a někdy jsou jejich city neuvážené a později vyvolávají lítost.

Číslo 6

Milostný život je pro lidi s tímto číslem velmi důležitý a dodává jejich vztahu energii a intenzitu, která je pro ně důležitá. Jde o loajální milence, kteří milují mazlení a doteky. Snadno se však tito lidé nezamilují, chvíli to trvá. Jakmile se tak stane, udělají všechno proto, aby ujistili druhého, že se cítí dobře a spokojeně. Zajímají se o svého partnera a snaží se jim poskytnout oporu a pocit bezpečí.

 

Info ikona
pár

Číslo 7

Lidé s tímto životním číslem jsou chytří a velmi zvědaví, pokud jde o manželství a romantiku. Mají v sobě silnou touhu více se učit a porozumět životu. Jsou občas stydliví a nejsou zrovna fanoušci sociálních interakcí. Od partnera chtějí dostávat čas na přemýšlení, protože občas si potřebují utřídit myšlenky. Potřebují k sobě někoho, kdo je vezme takové, jací jsou. Se všemi jejich přemýšlivými stránkami, intelektem.

Číslo 8

Lidé s tímto životním číslem jsou značně rezervovaní a také hodně citliví. Mají strach z opuštění, což jim trochu brání rozvíjet a ukázat své pravé já. Partner s nimi musí mluvit, protože jen tak se toho hodně dozví. Potřebují určitou dobu na to, aby si vztah vzali za svůj a případně získali více zkušeností. Když se vztah pokazí, neumí rozpoznat, kde byla chyba. V randění musí být rychlí, začít co nejdřív, aby získali zkušenosti, které tolik potřebují.

Číslo 9

Lidé s tímto číslem berou jako samozřejmost lásku a optimismus. Jsou ti, kteří druhému dávají lásku najevo a rádi ji i přijímají. Vztahy jsou pro ně vzrušující a občas trochu těžké, protože se snaží zlepšovat a ne vždycky to jde přesně tak, jak si vysní. Chtějí se svým partnerem silné pouto, ale ne vždycky ho umí dost dobře navázat. Snahu jim však nikdo nemůže upřít.

 

Zdroj článku