Přejít k hlavnímu obsahu

Bella Hadid po letech přiznala plastiku nosu, kterou podstoupila ve 14 letech! Svého rozhodnutí hluboce lituje

Info ikona
Bella Hadid

Plastika ve 14. letech? U celebrit, zdá se, není nic příliš brzy nebo pozdě. Svého rozhodnutí ovšem nyní lituje. „Přála bych si zachovat nos svých předků,“ prozradila modelka.

Bella Hadid se poprvé postavila fámám o svém vzhledu a plastických operacích a zároveň otevřeně promluvila o svých bojích s depresemi a sebepřijetí.

Plastika ve 14 letech

V nejnovějším Vogue supermodelka potvrdila, že si nechala udělat plastiku nosu, když jí bylo 14 let, a je to rozhodnutí, kterého dodnes vážně lituje. ‚‚Přála bych si zachovat nos mých předků,‘‘ vysvětlila. ‚‚Myslím, že bych do toho dorostla.‘‘

 

Hadid se cítila vždy nepochopená

Ovšem pomluvy říkají, že si také udělala další úpravy v obličeji. Od brow liftingu po kompletní změnu čelisti. Hadid říká, že nic z toho není pravda. „Lidé si myslí, že jsem si úplně zničila svůj obličej kvůli jedné fotce, na kterém jsem jako puberťák, kde vypadám nafoukaně. Jsem si docela jistá, že teď nevypadá nikdo stejně jako ve 13, že? Nikdy jsem nepoužila výplň. Udělejme s těmi drby konec. Nemám s plastikami problém, ale není to pro mě." Pokračovala: „Kdo si myslí, že jsem si zvedla kůži kolem očí nebo jak se to jmenuje – jednalo se o pásku na obličej! Nejstarší trik v historii. Byla jsem označována za podvodnici a lidé mi vnutili pocit, že si nic z toho, co mám,  nezasloužím. Lidé mají vždy co říct, ale musím přiznat, že jsem byla v mém oboru a lidmi kolem mě vždy nepochopená.“

Nikol Leitgeb a Martina Pártlová opět v akci: Kamarádky ukázaly, jak (NE)pózovat u moře

svetzeny.cz

Deprese, se kterými si neví rady

Všechny názory lidí na vzhled Hadid ji rozhodně hodně ublížily. Ona sama říká, že si začala všímat, jak se její nálady mění kolem ledna 2021. „Moje bezprostřední traumatická reakce je pro lidi příjemná. Doslova se mi z toho dělá žaludek, když odněkud odjedu a někdo je se mnou nešťastný nebo nespokojený. Takže vždycky jdu nad rámec svých možností. Problém je v tom, že se pak dostanu domů a nemám pro sebe dost energie,“ přiznala.

Nutnost udělat všem radost ji zničila

‚‚Stal se ze mě maniak. Odbarvila jsem si vlasy. Vypadal jsem jako ošklivá panenka. Pak jsem to obarvila znovu – vypadalo to jako východ slunce. To pro mě mělo být první znamení."

Návrat k sobě samé

Po týdnech, kdy se probouzela téměř se sebevražednými sklony, strávila Hadid dva a půl týdne na léčebném programu v Tennessee. Tam začala do své rutiny začleňovat terapii. Loni v září, při prvním náznaku dalšího syndromu vyhoření během newyorského týdne módy, Hadid odstoupila od všech svých závazků a odjela navštívit maminčinu farmu v Pensylvánii, aby se znovu spojila sama se sebou.