Přejít k hlavnímu obsahu

Nikol Leitgeb a Martina Pártlová opět v akci: Kamarádky ukázaly, jak (NE)pózovat u moře

Info ikona
Štíbrová, Pártlová

Humoru není nikdy dost a Nikol Leitgeb (35) svým fanouškům pravidelně dodává dobrou náladu vtipnými videi nebo fotkami. Nyní ukázala parádní pózování u moře. Podívejte se na fotky, které vás pobaví.

Herečka Nikol Leitgeb pobavila své fanoušky sérií fotek, kde pózuje se svou kamarádkou zpěvačkou Martinou Pártlovou. 

‚‚Pořád to tam je,’‘ napsala Nikol k fotografiím. 

Fanoušci ocenili jejich smysl pro humor

Není to poprvé a rozhodně to není naposledy. Nikol s Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou jsou pověstné svým humorem a milují je tisíce fanoušků. Na dovolené tentokrát chyběla Veronika, to ovšem Nikol a Martině nezabránilo pobavit fanoušky. 

‚‚Jsme prej starý, trapný a tlustý‘‘

Martina byla s fanoušky sdílenější a k nejnovějším společným fotografiím napsala: ‚‚Nikča řikala, že to tam furt je a já to tam samozřejmě taky vidím. Jeden pán ji ale oponoval… jsme prej starý, trapný a tlustý (tím myslel samozřejmě mě) hydry… nebo tak něco. I tak se to samozřejmě dá říct a těžko můžeme něco namítat. Každopádně… je mi momentálně jedno, jestli budu (sem) jednou tlustá nebo vyschlá stará kráva… hlavně, že budu a zatím sem.‘‘

Podpořila je Mahulena Bočanová, Kateřina Kaira Hrachovcová nebo Tereza Brodská

Že se dámy nemají za co stydět, jim potvrdili i jejich kolegové. Mahulena Bočanová napsala: Jojo kočendy, kilo sem kilo tam, 30 nebo 60, ta vaše vnitřní svoboda, nadhled, humor a štěstí je něco, k čemu se většina lidí za celý život nedohrabe:) Ten pán debil třeba určitě ne. Kaira napsala, že jsou krásné a Tereza Brodská si dokonce udělala legraci sama ze sebe. Ten pán neviděl mě!!!! Škoda.