Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad mariášových karet na listopad 2023: Známá kartářka odkrývá, co nás čeká a nemine

Info ikona
karty

Co vás čeká a nemine v následujícím měsíci, se můžete dozvědět nejen díky horoskopům nebo numerologii. Budoucnost můžete poodkrýt i prostřednictvím mariášových karet, které pro vás opět vyložila zkušená kartářka Jana Rubešová.

Listopad je obecně obdobím zklidnění a zpomalení. Nabízí příležitost rekapitulovat, co se nám povedlo a kde máme ještě rezervy. Ukáže se, co ještě potřebujeme dořešit. Přinese příležitosti poslouchat více své srdce než rozum. Vnímejte energie ostatních lidí, ale nesuďte je, nehodnoťte. Ubírá vám to vaše vlastní síly. Na nic netlačte, nechte věci plynout a důvěřujte Vesmíru, který nás vede podle plánu.

Listopad poznamenají také strachy a obavy. Negativní energie propustíte ze svého domu pomocí vonných svíček, ale i vykuřovadel. Ideální je bílá šalvěj.  Čištění bude ale tématem ve všech oblastech našeho života. Je důležité uvědomit si, co už ve svém životě nechceme mít a propustit to.

Numerologie: Jaký bude listopad podle vašeho životního čísla?

svetzeny.cz

Na druhou stranu je listopad také plný očekávání a příprav na advent. Boží oko slibuje mnoho příležitostí k setkávání s blízkými lidmi. Je tady komunikace, radost, sdílení. Velké bude téma peněz a přemýšlení nad dárky. Více než kdy jindy je vybírejte skutečně s láskou a ne podle toho, jak drahé budou.

Věřte si. Zaměřujte se na sebelásku a sebedůvěru, ta bude hodně důležitá.

Zdraví

Do popředí se dostávají léčitelé, přírody. Klasickou medicínu nelze úplně odstřihnout, ale pokud přijde nějaká nemoc, nebojte se zapojit i přírodní prostředky. Když si půjdete koupit vitamíny, dejte přednost těm, které jsou z kvalitních a přírodních zdrojů. Vše by mělo být v souladu s vaším tělem, s čistotou. Snažte se konzumovat co nejvíce čerstvých potravin, ovoce, zeleninu.. Vnímejte, co je pro vás opravdu dobré.

Keltský nový rok přichází na konci října: Otevírají se brány mezi živými a mrtvými

svetzeny.cz

Láska

Pokračují rozpady nefunkčních vztahů. Dá se očekávat bohužel větší množství rozkolů a hádek. Pokud někdo žije v nefunkčním toxickém vztahu, bude si čím dál více uvědomovat, že mu není dobře a bude hledat únik. Na druhou stranu jsou tu ale i nádherné a posilující svazky. Je tu posvátná sexuální energie, propojování duší, mužského a ženského principu. Netlačte hlavou něco, co srdce vidí jinak. Dávejte sami sebe na první místo.

Rodina a přátelé

Vyzdobte si prostor pomocí svíček a dalších vánočních atributů, které vám pomohou naladit se na blížící se svátky. V rámci vánočního úklidu vyhoďte vše nepotřebné. Nebo ještě lépe - darujte to. Nechte si jen věci, co vám slouží. Je tu radost a pospolitost, setkávání. Nevynechte příležitost potkat se s těmi, koho máte rádi. Pozvání na různé akce nebudou chodit jen tak. Pokud se vám někam bude chtít jít, jděte, i kdyby vám to připadalo sebedivnější. Nehodnoťte rozumem, ale srdcem. Ptejte se, zda je to radostné a láskyplné. Sbírejte zážitky, ne věci. Bude mnoho příležitostí pro magická setkávání. I když nejste ve vztahu, jděte klidně sami, otevřou se nové obzory. Proč byste nemohli jít sami do kavárny nebo do divadla?

Nejstrašidelnější místa v Česku, kam byste nikdy neměli chodit

svetzeny.cz

Práce

Jsou tady zkoušky. Do konce roku je spousta projektů, které se musí ukončit. Všichni pocítíme určitý nátlak, abychom obstáli. Obrňte se trpělivostí a počítejte s tím, že listopad bude v tomto směru náročný. Mnoho z nás bude řešit nespokojenost v práci. Pokud to bude i váš případ, nezůstávejte. Kde je vůle, tam je cesta, takže pokud začnete hledat řešení, najdete ho.

Peníze

Zkuste naladit mysl na hojnost. Listopad bude těžký, ale tyto energie se otočí, pokud se nebudete poddávat strachu. Překážky, které přijdou, nás mají naučit změnit úhel pohledu. Změňte uvažování ve finančních otázkách. Neříkejte, že nemáte peníze. Každou takovou větou totiž pouštíte do světa energii, která se vám vrátí v podobě nedostatku. Nejdůležitější je víra a naděje, že se vše v dobré obrátí.

Motto měsíce. Rozhodněte se!

„Pokud něco řešíte a nevíte, jakým směrem se v životě vydat, jsem tu pro vás. Neváhejte se na mně obrátit,“ říká Jana Rubešová.

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Voucher na můj výklad můžete věnovat někomu třeba i jako vánoční dárek. Horkou novinkou jsou také motivační kartičky „Kouzelné andělské paprsky“, které vám mohou dodat sílu a energii pro každý den."
Více na https://janarubesova.cz

 Motto: „Mé životní poslání je pomáhat lidem.“

Zdroj článku