Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie listopadu 2023: Dvojky mají novou energii, šestky musí zůstat pokorní

Info ikona
žena

Přichází listopad a vy chcete vědět, co vás čeká? Na co si podle čísel dát pozor? Co byste měli a naopak neměli podniknout? Numerologie na listopad vám umí hodně napovědět, jaký může být následující měsíc. Co vás čeká v listopadu podle numerologie a vašeho životního čísla?

Numerologie na říjen podle životního čísla

Číslo 1

Listopad pro vás může být maličko složitější, proto v něm nic neuspěchejte. Raději si dopřejte pozvolný přístup, kdy nejednejte impulzivně, zejména co se velkých rozhodnutí týče a dejte si oddech. Pro vás je rozumné čekat na prosinec a leden, kdy se bude dařit lépe. Důležité úkoly odbavujte po 23. listopadu.

Číslo 2

V listopadu získáte potřebnou energii, která vám dodá nový impuls do života. A je jedno, jestli půjde o práci, vztahy, finance, rodinu nebo jen vlastní seberozvoj. I když je vám tento měsíc nakloněn dejte pozor na možné pocity deprese a úzkosti, mohou se objevit nečekaně. Dopřejte si kvalitní čas se svými blízkými, potřebujete to.

Číslo 3

Listopad přináší slibné vyhlídky, takže se směle do všeho, co vás čeká! Nenechte se však pohltit prací, jsou i důležitější věci. Budete-li hodně pracovat na vaše blízké zůstává jen omezený čas. Finančně se vám bude dařit a možná i něco ušetříte. Vychutnejte si odměny, které se vám dostane za vaše úsilí. Dopřejte si pohodový a klidný večer, je to potřeba.

 

Numerologie: Hodina narození určuje vaši osobnost i osud

Hodina narození je jedním z mnoha faktorů, které podle numerologie určují lidskou osobnost a osud. Každá hodina narození s sebou přináší svou vlastní energii a charakteristické vlastnosti. Přečtěte si, jak vaše hodina narození ovlivňuje vaši životní cestu a váš charakter.
svetzeny.cz

Číslo 4

V listopadu získáváte extra energii a je dobré ji soustředit na práci nebo na cvičení, které dodává sílu. Impulzivní rozhodnutí raději vynechte, raději vše dvakrát promyslete a pokud máte k dispozici data, rozhodně je využijte. Pracujte a zároveň si zachovejte chladnou hlavu, je to mnohokrát lepší. Buďte připraveni na finanční vzestupy i pády, své finance mějte pod kontrolou a zabezpečte je.

Číslo 5

Nastal čas odpočinku a zvolnění. Minulé měsíce byly ve znamení shonu a nyní si odpočiňte. Vyhněte se významným rozhodnutím, protože mohou být klíčem k neúspěchu. Vaše přizpůsobivá povaha může procházet příznivým obdobím. Věřte, že s trpělivostí vás čekají lepší časy. Vyhněte se investicím a myslete na to, jak se vyhnout úzkosti a impulzivnosti.

Číslo 6

Vaše úspěchy jsou skvělé, oceňte se za to, ale zůstaňte zároveň pokornými a svou energii soustřeďte do nových příležitostí. Listopad je pro vás vhodný k přijímání důležitých rozhodnutí a to ve vašem osobním i profesním životě. Připravte si půdu pro větší zisky, které mohou přijít. Utrácejte rozumně, protože finance jsou pro vás klíčové. Máte potenciál, tak ho plně využijte.

 

Info ikona
žena

Číslo 7

Listopad se může zdát jako obyčejný měsíc, ale nenechte se odradit, že je to nuda. Průměr neznamená, že je něco špatně. Myslete nad rámec tohoto měsíce, můžete si promyslet, jak budete pracovat další měsíce. Využijte svou kreativní povahu, udržte si rovnováhu mezi finančními a profesními snahami. Udržte si svůj pozitivní přístup, který se vám bude hodit ve chvíli, kdy to bude trochu těžké.

Číslo 8

Dynamika posledních měsíců je dobrá, proto ji nenechte ani v listopadu vychladnout. Pokračujte v tvrdé práci, určitě se vám to vyplatí. Dobročinnost nebo prospěšné práce jsou způsob, jak udržet svůj život na správné cestě. Dopřejte si dlouhodobé investice, protože ty jsou pro vaše finance to pravé. Dejte si pozor na slova a činy, listopad může být pro ně nebezpečný.

Číslo 9

Využijte každý okamžik na maximum a nasměrujte svou energii k produktivnímu úsilí. Je ideální čas na to začít uskutečňovat své plány, protože to znamená nové příležitosti. Jste právě v období, kdy hledáte novou práci nebo řešíte nové vztahy? Pak je to pro vás dobrý start k novým cílům. Finance mohou být na vzestupu, ale buďte opravdu opatrní

 

Zdroj článku