Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad mariášových karet na duben: Kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás v tomto měsíci čeká a nemine

Info ikona
Výklad karet

Je tu nový měsíc a spolu s ním i nové energie a skutečnosti, které budou v mnoha ohledech ovlivňovat naše životy. Týká se to přitom nejen každého z nás jednotlivě, ale celkově naší společnosti. Na co se připravit, čeho se vyvarovat a čemu věnovat pozornost? To pro nás opět vyložila známá kartářka Jana Rubešová, která s naší redakcí dlouhodobě spolupracuje.

Duben je o vykročení. Vše nahrává tomu jít vstříc novým zážitkům. Jsou tu nové energie, setkávání a radost. To vše si ale musíme dovolit. Mějte otevřené oči a zkuste vnímat kolem vás to pozitivní, včetně malých radostí, za něž buďte vděční. Buďte hodně v přírodě, vnímejte ji všemi smysly a užívejte vše, co život nabízí. Sbírejte zážitky, ne věci.

Podle výkladu karet na duben je důležité propusit ze života obavy

U mnoha lidí je stále plno strachu, který by měli odhodit. Pokud i vy cítíte, že je potřeba udělat změnu, ale bojíte se jí, teď je ta správná chvíle rozhodnout se. Lidé obecně začínají vnímat srdcem, které jim ukazuje tu správnou cestu. Už se nerozhodují jen podle materiálních hodnot, ale podle toho, co cítí, že je pro ně nejlepší. Dělají to podvědomě a na základě intuice.

Je potřeba vážit si sám sebe. Pokud budete neustále dáváte potřeby druhých na první místo a sebe upozadíte, budete se v tomto neustále cyklit. Budou vás v životě potkávat situace, v nichž budete konfrontováni s tím, že si vás někdo neváží. Až si uvědomíte, jakou hodnotu máte, teprve pak se vše změní.

Týdenní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu od 1. do 7. dubna 2024: Rakům nebude vadit, že se ztrapní, Vodnáře ovládne netrpělivost

Připravte se na chaos. Hned 1. dubna Merkur nabírá retrográdní chod, což způsobí zmatky zejména v komunikaci, které tato planeta vládne. Navzdory tomu bude tento týden plný důležitých událostí. Díky konjunkci Slunce se Severním uzlem bude většina znamení zvěrokruhu odhodlaně mířit za svými cíli v budoucnosti a nenechá se ničím vyvést z míry. Měsíc v poslední čtvrti Kozoroha nás všechny začne emočně připravovat na úplné zatmění Slunce, jež nastane v pondělí 8.4. 2024. Co mohou v tomto týdnu očekávat zrozenci vašeho znamení horoskopu?
svetzeny.cz

Zdraví podle výkladu karet na duben

Stále je tu hodně nemocí a zdravotních potíží, ve kterých se mnozí lidé cyklí. Přitom často jsou příčiny jen v naší hlavě. Pokud se obáváme, že zase něco přijde a mluvíme o tom, dáváme tomuto tématu energii a přitahujeme si ho do života. Zkuste změnit úhel pohledu a věřte, že se vše zlepší. Mnoho nemocí má složitou a závažnou diagnózu, ale přesto platí, že pozitivní přístup dokáže leccos změnit k lepšímu. Každý se může cítit lépe na těle i na duši.

Jaké budou podle výkladu karet rodinné a přátelské vztahy

Je tu setkávání, komunikace. Jděte tam, kam vás někdo pozve, Vesmír vám tam posílá  nějakého důvodu. Tématem pak bude tento měsíc řešení finančních situací v rodinách, možná až sporů. Je tu napětí, čekejte dohadování se o penězích. Pokud jde o vztahy s blízkými, je tu tendence hrotit neshody. Leckteré vztahy se dost možná ukončí, ale i to je cesta. Neznamená to, že když jste s někým příbuzní, musíte být v kontaktu. Energie jsou silné a nabízejí možnost uzavřít něco, co nás dlouho trápilo.

Jana Rubešová vyložila, co nás čeká v dubnu na poli lásky

Je tu radost a sexuální energie, propojování. Lidé, kteří spolu nemají být, půjdou od sebe. Je tu ale na druhou stranu láska tam, kde má být, utužuje se nádherná energie souznění a věrnosti. Rodí se i nové důležité až posvátné vztahy, ve kterých můžete čekat stabilitu. Lidé, kteří jsou momentálně bez partnera, uvidí nové příležitosti. Zaměřte se však raději na skutečné setkávání, nehledejte štěstí na seznamce, kde je mnoho můžu zejména kvůli sexu. Pokud se vám někdo líbí, nebojte se ho oslovit. Buďte akční a jděte štěstí naproti.

 

Nejdramatičtější ženy podle zvěrokruhu: Patříte mezi ně i vy?

V zvěrokruhu existuje několik znamení, která jsou známá pro své dramatické sklony. Od vybuchujících emocí po přehnané reakce na každodenní události, v soukromí i na veřejnosti, drama je zkrátka vepsané v jejchich povaze. Která znamení jsou největšími královnami dramatu?
svetzeny.cz

Práce podle mariášových karet

Jsou tady zvraty, velké změny, dokonce někde i propouštění ze zaměstnání. Jsou tady také nabídky na novou práci, buďte jim otevření. Nebuďte nikde, kde jste jen kvůli výdělku, jakkoli je samozřejmě důležitý. Zejména velké korporáty si neváží lidí. Nemusíte to přijímat, důležité je, abyste si vážili sami sebe a měli svoji sebehodnotu.

Výklad mariášových karet na oblast peněz

Jsou tu tři esa. To jsou nové příležitosti a pozitivní nastavení. To znamená, že peníze jsou, ale je potřeba nebát se si o ně říci. Je tu opět sebehodnota. Vím, co mohu nabídnout, proto si řeknu o odměnu, která je adekvátní tomu, co dávám. Trh s hypotékami se pomaličku zlepšuje, úrokové sazby klesají. Pokud prostředky jsou, investujte peníze do bydlení. Nejlepší investice je do sebe, do svých zážitků, do svého rozvoje. Dovolte si udělat si radost a nevyčítejte si, pokud za sebe něco utratíte.

 

Info ikona
Jana Rubešová

Medailonek: Kdo je Jana Rubešová?

Výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu,“ říká Jana a dodává, že je možné se na jejích stránkách přihlásit také na víkend plný čarování a relaxace.

Zdroj článku