Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu od 1. do 7. dubna 2024: Rakům nebude vadit, že se ztrapní, Vodnáře ovládne netrpělivost

Připravte se na chaos. Hned 1. dubna Merkur nabírá retrográdní chod, což způsobí zmatky zejména v komunikaci, které tato planeta vládne. Navzdory tomu bude tento týden plný důležitých událostí. Díky konjunkci Slunce se Severním uzlem bude většina znamení zvěrokruhu odhodlaně mířit za svými cíli v budoucnosti a nenechá se ničím vyvést z míry. Měsíc v poslední čtvrti Kozoroha nás všechny začne emočně připravovat na úplné zatmění Slunce, jež nastane v pondělí 8.4. 2024. Co mohou v tomto týdnu očekávat zrozenci vašeho znamení horoskopu?

Beran (21.3. – 20.4.)

Pokud plánujete na Apríla nějaké hloupé žertíky, raději to udělejte ráno, dokud Mars nenabere retrográdní směr, protože jinak vás neminou konflikty. Pokud jste ve fázi dlouhodobé nespokojenosti, čekejte moment sebeuvědomění, který výrazně ovlivní vaši budoucnost. I když to dost možná nebude to, po čem byste toužili, nakonec zjistíte, že se věci dějí pro vaše dobro.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Býk (21.4. – 21.5.)

Pokud cítíte, že se blíží ve vašem životě nějaká nepříjemnost, funguje vaše intuice správně. Zaskočit vás mohou zejména pracovní záležitosti, které budou spojeny s vaším výdělkem. Pomoc vám v tomto případě mohou nabídnout Ryby. Máte-li někoho v tomto znamení ve svém okolí, popovídejte si. Dotyčný nebude tušit, že vám tímto rozhovorem pomůže. Strachovat se nemusíte, nepříjemnosti nebudou fatální, ale pomohou vám uvědomit si vaše priority.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Vládcem vašeho znamení je planeta Merkur, která vám v tomto týdnu trochu naruší vaše plány. Ať se budete snažit sebevíc, budete mít pocit, že vám lidé zkrátka nebudou rozumět. Nebudou nakloněni vašim návrhům a budou je dokonce až bojkotovat. To vás bude mrzet zejména u vašich blízkých. Obrňte se trpělivostí a soustřeďte se na to, co můžete udělat sami, bez interakce s ostatními. Pokud jsou vaše záměry správné, nakonec se vám je podaří realizovat a prosadit.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Nejdramatičtější ženy podle zvěrokruhu: Patříte mezi ně i vy?

V zvěrokruhu existuje několik znamení, která jsou známá pro své dramatické sklony. Od vybuchujících emocí po přehnané reakce na každodenní události, v soukromí i na veřejnosti, drama je zkrátka vepsané v jejchich povaze. Která znamení jsou největšími královnami dramatu?
svetzeny.cz

Rak (22.6. – 22.7.)

Čeká vás úspěšný týden. Zatímco mnoho lidí kolem vás je frustrovaných a topí se na lžičce vody, uprostřed nich jste vy, kterým se daří a přes drobné problémy v komunikaci se zvládáte bravurně přenést. Dokonce vám bude jedno, jestli se trochu ztrapníte. Takové situace dokážete zlehčit a udělat si tak trochu legraci sami ze sebe. Je to ten nejlepší způsob, jak přežít tyto energeticky náročnější dny.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Lev (23.7. – 22.8.)

Jste příliš zaneprázdnění sami sebou, než abyste věnovali pozornost retrográdnímu Merkuru. V tomto týdnu zažijete jeden z těch vzácných momentů, kdy si budete jistí tím, co musíte udělat, i když vlastně nebudete vědět proč. Intuice v tomto směru pojede na plné obrátky a vy ji poslechněte. Možná se rozhodnete změnit práci, oslovit někoho, kdo se vám líbí, přestavět byt, koupit si letenku a na pár dní zmizet. Neposlouchejte nikoho, kdo by chtěl vaše záměry pokazit. Důvěřujte svým pocitům a přesvědčením.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Panna (23.8. – 22.9.)

Ve vašem znamení se právě nachází Černá Luna (Lilith), která z vás udělá postrach všech, kdo s vámi nebudou souhlasit. Vztek a hněv s vámi bude cloumat při každé příležitosti. Pokud je to možné, buďte raději o samotě. Zhluboka se nadechněte a napočítejte do deseti, než na cokoli zareagujete. Stává se, že určité vztahy končí a je to přirozené, ale pokud k tomu dojde, mělo by to být vaší volbou, ne nahodilým důsledkem špatné komunikace. Mohli byste litovat.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

4 znamení zvěrokruhu, která nikdy neodpustí! Jste mezi nimi?

Dokážete zradu a nespravedlnost odpustit? Nebo patříte mezi čtveřici znamení, která nezapomínají a jen tak něco neprominou? Křivda je dokáže zaslepit až tak, že za sebou pálí mosty a přetrhávají letitá přátelství, osudové vztahy i rodinné vazby. Nahlédněte do našeho přehledu a zjistěte, zda se to netýká také vás nebo vašich blízkých.
svetzeny.cz

Váhy (23.9. – 23.10.)

Tento týden je náročný, protože po něčem velice toužíte, a stále nejste schopni toho dosáhnout. Připadáte si jako Sisyfos, který valil do kopce balvan, jež se mu těsně před vrcholem vysmeknul a on musel začít znovu. Jste frustrovaní, až to bolí. Je třeba pochopit, že některé věci nám zkrátka nejsou souzeny nebo k nám přijdou ve správný čas. Ten váš zřejmě ještě nenastal. Je tu ale naděje! Dejte si čas a zaměřte svou pozornost jinam.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Štír (24.10. – 22.11.)

Interakce s ostatními lidmi vám bude připadat tak trochu jako střet s mimozemskou entitou. Jste příliš podezřívaví, což ale není nutné. Ne každý to s vámi myslí špatně a snaží se vás urazit nebo podvést. Dávejte si pozor na to, abyste lidi ve svém okolí zbytečně nezranili. To vám jde ostatně velice snadno. Stačí jediná, dobře cílená věta a problém je na světě. Pokud to půjde hodně odpočívejte, ideálně formou fyzických aktivit.  

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Střelci se neradi nudí, tedy i vy máte sklon vyvolávat chaos, když uvíznete v situaci, která vám připadá příliš stagnující. Naneštěstí si nemůžete užívat luxusu malé neškodné rošťárny, když zbytek zvěrokruhu aktivně pobíhá v komunikační tísni. Vaše vtípky budou vnímány spíše jako urážky. Nesnažte se být vtipní za každou cenu, mohlo by to špatně dopadnout. Nikdo jiný v tuto chvíli nefunguje ve správném rozpoložení, aby s vámi mohl být kompatibilní.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Jaká jsou znamení s nejhorší povahou? Je mezi nimi to vaše?

Jsme jen lidé a naše povaha má své stinné i světlé stránky, jež souvisí s rysy naší osobnosti. Podle astrologie jsou naše vlastnosti ovlivňovány do určité míry datem našeho narození respektive znamením zvěrokruhu. Pojďme se tentokrát podívat na vlastnosti, kterými se nikdo z nás nechlubí. Která znamení horoskopu mají nehorší povahu? Projděte si náš žebříček a zjistěte, na kterém místě jste vy.
svetzeny.cz

Kozoroh (22.12. - 20.1.) 

Ve vašem znamení se nyní nachází přívětivá Luna, která vám dodává dobrou náladu a víru ve vše dobré. Dramata a výstřednosti v chování se vás na rozdíl od ostatních nyní netýkají. Využijte svojí energie pro pracovní projekty, ale věnujte se i sami sobě. Vaším tématem je teď hledání činnosti, která by vás těšila a zároveň dávala smysl. Vzpomeňte si, co vás kdysi bavilo, co jste měli rádi. Hru na klavír, háčkování, nebo snad plavání? Vrhněte se do toho, je pravý čas.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Ve vašem znamení se nyní nachází planeta Pluto, která je spojována s manipulací a mocí. Dostane do popředí temné stránky vaší povahy, zejména netrpělivost a nedostatečnou empatii vůči svým blízkým. Zkuste se více než kdy jindy zajímat o ty, které máte rádi a nesledujte jen vlastní zájmy jakkoli jsou pro vás důležité. V pracovní rovině vás mohou potkat zajímavé nabídky, ale dobře zvažte, zda jsou pro vás perspektivní z dlouhodobého hlediska.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Tento týden si ve velké míře uvědomíte touhu po něčem, co může ovlivnit vaši budoucnost. Nemusí jít o nic fatálního. I malý krůček v životě může mít vliv na to, kterým směrem se později vydáte. Tento týden pro vás bude celkem poklidný a prožijete ho s klidem v duši. Pokud jste v minulých dnech udělali nějaké rozhodnutí, už nad ním nepřemýšlejte a nechte věci, ať se dějí. Zkuste se trochu uzemnit dobrým jídlem, schůzkami s přáteli a třeba i sledováním seriálů, které vás baví. Užívejte život.

Co vás čeká na poli lásky a vztahů? To se dozvíte v naší galerii ZDE.

Co vás čeká tento týden na poli lásky a vztahů?
Zdroj článku