Přejít k hlavnímu obsahu

Sebeláska ovlivní celý váš život: Dejte si rande v jednom a naučte se milovat sami sebe!

V hektických dnech vám zbývá málo času na to, abyste se starali sami o sebe. Může se tak stát, že se nevědomky sami sobě odcizíte a přestanete k sobě mít pozitivní vztah. Je na čase to změnit, dát si rande v jednom a naučit se, jak se opět zamilovat sám do sebe! Sebeláska totiž ovlivňuje naprosto vše ve vašem životě, ať už jde o vaše partnery, práci nebo vaše duševní zdraví. Nemusíte se cítit provinile, když si uděláte nějaký čas jen pro sebe. Připravte se věnovat čas, pozornost a náklonnost nejdůležitější osobě vašeho života – sobě.

Info ikona
Večeře

Večeře při svíčkách jen pro vás

Zkuste zezačátku tradiční rande. Připravte si královskou večeři a zapalte vaše oblíbené svíčky – vše jen pro vás. Pokud se vám nechce vařit, zajděte si do restaurace a objednejte si své oblíbené jídlo. Vychutnávejte si každé sousto, nemusíte nikam pospíchat. Celý večer je jen o vás, vyhněte se proto rušivým prvkům jako je televize a pokud možno si při jídle vypněte vyzvánění. Snažte se znovu spojit sami se sebou a užívejte si tento jedinečný okamžik.

Romantická vyjížďka

Pokud nemáte náladu na romantickou večeři, můžete zkusit podniknout romantickou vyjížďku. Podnikněte výlet na vaše oblíbené místo nebo se vydejte sami někam, kam se již dlouho toužíte podívat. Během výletu, který si budete užívat o samotě, budete mít prostor objevovat sami sebe a poznat svoje skutečné touhy. Ať už si naplánujete pouhou vyjížďku na jedno odpoledne nebo třeba tři měsíce v zahraničí, bude to úžasné dobrodružství, které vám pomůže opět nalézt cestu do vašeho nitra.

Mohlo by se vám líbit

Jak být šťastný po padesátce? Dejte na jednoduché rady lidí, kteří i v pokročilejším věku žijí zajímavý a bohatý život

Toužíte být spokojení a šťastní i po padesátce, ale máte pocit, že nevíte jak? Možná, že vám s tím pomůže trochu motivace. Lidé z celého světa totiž dokazují, že to jde, a i v mnohem pokročilejším věku můžete žít zajímavý a bohatý život plný zážitků a naplňujících okamžiků. Inspirujte se lidmi, kteří vědí, jak být šťastný v jakémkoliv věku. V čem tkví jejich tajemství? Podle známého žurnalisty a novináře, který se rozhodl ho odhalit, stačí pro štěstí dodržovat pár snadných pravidel.
svetzeny.cz
Info ikona
Mobil

Digitální detox

Podle jednoho výzkumu stráví průměrně lidé až 11 hodin denně zíráním na obrazovku. Během toho mnoho lidí roluje příspěvky na sociálních sítích, což je v konečném výsledku dost deprimuje. V současné době je internet přehlcen obrázky s dokonalými filtry, které snižují ostatním lidem sebevědomí. Je čas z tohoto nereálného světa odejít a strávit nějaký čas v tom skutečném. Zkuste vydržet jeden celý den od východu až do západu slunce, aniž byste se podívali na jedinou obrazovku. Pokud můžete, vypněte telefon a dejte ho do šuplíku. Ovladač od televize přidejte k němu. Místo času, který obvykle trávíte u obrazovky, si zkuste přečíst knihu, protřídit šatník, dát si šálek lahodné kávy, jít na procházku nebo strávit nějaký čas s přáteli. Budete překvapeni, jak svěže a uvolněně se na konci dne budete cítit. Navíc získáte více času sami na sebe a kromě toho se vám bude i mnohem lípe usínat.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Hledáte partnera? Pak vsaďte na tři nejlepší milovníky mezi znameními. Do výčtu patří Lev i Rak

Polibky, objetí, držení za ruce: Se třemi znameními zvěrokruhu se v lásce nezanedbávají jemné doteky - tato trojice je považována za nejněžnější znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Info ikona
Relax

Dopřejte si dotyky

Nemusí jít jen o dotyky se sexuálním podtextem, zkuste sami sebe pohladit, obejmout nebo namasírovat. Hýčkejte svoji pokožku a dopřejte si návštěvu u kosmetičky. Zajděte si na masáž nebo si dopřejte wellness s vířivkou a skleničkou šampusu jen pro vás.

Mohlo by se vám líbit

Naučte se meditovat podle jednoduchého návodu: Snížíte svůj stres, zlepšíte soustředění a poznáte lépe své emoce

Meditace přináší z dlouhodobého hlediska do života mnoho výhod. Pomáhá totiž výrazně snižovat stres, poznávat příčinu vašich starostí a bolestí, zlepšuje soustředění a také vám umožní lépe pracovat s vlastními emocemi. S meditací přitom může začít opravdu každý. Zkuste tento jednoduchý návod, díky kterému zvládnete meditovat i vy.
svetzeny.cz

Zdroj: Healthline

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku