Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu jsou přímo závislá na sociálních sítích. Na pozoru by se měli mít Blíženci

Sociální sítě nabízejí mnoho výhod, ale i nevýhod. Zejména dvě znamení zvěrokruhu jsou závislá na Facebooku, Instagramu a spol. – pokud tedy věříte horoskopu.

Tráví hodiny procházením Facebooku, prohlížením příběhů na Instagramu, vytvářením profilů na síti LinkedIn a zábavou na TikToku: mluvíme o znameních zvěrokruhu, která jsou přímo závislá na sociálních sítích. Problém: často zapomínají na smysl pro čas a chybí jim život tady a teď. Zde si přečtěte, která znamení zvěrokruhu jsou "ohrožena":

Blíženci

Blíženci jsou velmi společenská stvoření a jsou nesmírně zvědaví. Co právě teď dělá tvoje oblíbená celebrita? Kam odjel nový kolega na dovolenou? Jaká je nejmódnější restaurace ve městě? Na sociálních sítích dostávají Bllíženci odpovědi a mohou tak uspokojit svou zvědavost. Navíc díky svému chování při aktivním používání mají méně často pocit, že o něco přicházejí. Jsou vždy aktuální a využívají sociální média nejen k zábavě, ale také k informovanosti a sledování světového dění.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: V květnu čeká tři znamení zvěrokruhu zásadní životní změna. Týká se to Lvů i Vodnářů

Se spoustou zeleně, slunečním svitem a mírnými teplotami je květen prvním zvěstovatelem léta a znamená proměnu. Zvláště pro tato tři znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Vodnář

Zvídaví Vodnáři se chtějí neustále rozvíjet, a proto neustále hledají podněty a inspiraci. Pokud bude nová aplikace, toto znamení zvěrokruhu bude jedno z prvních, které ji bude mít a vždy ví, které trendy jsou in a které ne. Kromě toho lidé narození ve Vodnáři také sami pilně publikují – často z důvodu sebezobrazení. Chtějí oslavit svůj životní styl a zvýšit své štěstí prostřednictvím lajků, komentářů a zpráv.

Zdroj: Horoskopy 2022

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku