Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: V květnu čeká tři znamení zvěrokruhu zásadní životní změna. Týká se to Lvů i Vodnářů

Info ikona
Horoskop

Se spoustou zeleně, slunečním svitem a mírnými teplotami je květen prvním zvěstovatelem léta a znamená proměnu. Zvláště pro tato tři znamení zvěrokruhu.

Květen je často mixem chladnějších jarních dnů a teplejších letních dnů. Je to měsíc proměn, vše se zelená, slunce je intenzivnější a dny se prodlužují. Stejně tak tři konkrétní znamení zvěrokruhu zažívají tento měsíc určitou proměnu. Kdo se může těšit na velké změny?

1. Lev

Znamení zvěrokruhu Lva se nyní v květnu daří léčit si staré rány. Ohnivé znamení by však na sebe tento měsíc nemělo být příliš tvrdé, protože změna se blíží a Lev může pociťovat značný tlak. Ale nebojte, pod tlakem se může stát spousta dobrých věcí a přesně to Lva čeká. Pro znamení zvěrokruhu se v květnu může hodně změnit, zejména pokud jde o zaměstnání a kariéru. Úspěch vyžaduje čas, ale teď je ten čas, drahý Lve!

2. Štír

Letos v květnu má Štír šanci rozšířit a posílit své vztahy. Mnoho přátelství je povzneseno na hlubší úroveň a v milostném vztahu je také více intimity. Štír by se však neměl příliš zatěžovat, jinak by se mohl rychle cítit zničen a "vyždímán". Potřebuje zjistit, kde na žebříčku hodnot leží jeho priority, aby mohl z letošního května vytěžit maximum.

3. Vodnář

Vodnáři letos v květnu konečně jasně vidí a mohou sprovodit ze světa věci, před kterými dlouho zavírali oči. Tento měsíc je symbolem proměny a Vodnáři se konečně mohou vypořádat s mnoha věcmi, na které dosud neměli odvahu. Díky tomu se znamení zvěrokruhu cítí neuvěřitelně motivované a silné – ale milí Vodnáři, využijte prosím tyto energie k něčemu smysluplnému! Pak může vzdušné znamení dosáhnout mnohého. Stačí dobře volit! 

Zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.