Přejít k hlavnímu obsahu

Květnová předpověď podle numeroložky: Co vás čeká podle čísla vašeho narození? Pětky by měly být opatrné, osmiček se bude držet stres

Info ikona
Numerologie

Bude pro vás květen tohoto roku bezproblémový, nebo vás čekají výzvy a nečekané události? Podívejte se na vaše číslo podle data narození a odhalte, co pro vás skrývá numerologická předpověď pro tento rozkvetlý a láskyplný měsíc.

Info ikona
Astrologie

Číslo 1

Pokud jste se narodili 1., 10., 19. a 28., vaše číslo je 1. Vládne vám Slunce a tento měsíc byste se měli zaměřit na úkoly, které jste předtím odkládali. Zkuste přijít na to, co všechno vám nefunguje a pokuste se to opravit. Udržujte také rovnováhu mezi osobním a pracovním životem. Velkým problémem pro vás může být fakt, že nedosáhnete výsledků podle vašeho vynaloženého úsilí. Kvůli práci jste také dost vytíženi, ale měli byste si udělat čas na své vztahy.

Číslo 2

Pokud jste se narodili 2., 11., 20. a 29., vaše číslo je 2. Vládne vám Měsíc, který reprezentuje stříbro. Noste tedy u sebe nějaký stříbrný šperk. V tomto měsíci musíte méně mluvit, ale více dělat. Soustřeďte se na práci a sklidíte zaslouženou odměnu. Dejte pozor na vaši důvěru lidem, která může být zneužita. Zaměřte se v tomto měsíci především na zdraví, může vám být diagnostikováno chronické onemocnění. Vyhněte se hádkám s partnerem.

Číslo 3

Pokud jste se narodili 3., 12., 21. a 30., vaše číslo je 3. Tento měsíc není dobrý na zkoušení nových věcí. Pokračujte ve starých praktikách a věnujte jim maximální úsilí. Zkuste trávit více času se svým partnerem a pokuste se napravit vztah. Abyste se vyhnuli stresu, buďte nějaký čas o samotě, meditujte. Sledujte také svou váhu, tento měsíc vám hrozí prudký nárůst hmotnosti, pokud se nebudete hlídat.

Info ikona
Astrologie

Číslo 4

Pokud jste se narodili 4., 13., 22. nebo 31., vaše číslo je 4. V tomto měsíci získáte nové příležitosti, štěstí vám však nemusí být nakloněno. Některé dny mohou být těžké, ale mohou dobře dopadnout, pokud dosáhnete rovnováhy mezi svým osobním a profesním životem. Před důležitými rozhodnutími si nechte poradit od svých blízkých. V rodině vám mohou nastat spory, díky kterým budete ve stresu. Zdravotně se to pro vás však celkově zlepší, protože se zbavíte nějaké staré nemoci.

Číslo 5

Pokud jste se narodili 5., 14. nebo 23., vaše číslo je 5. Vládne vám Merkur a v tomto měsíci musíte být opatrní. Můžete totiž udělat špatné rozhodnutí, které pro vás později bude hodně stresovat. Finanční situace bude tento měsíc v normálu, ale rozhodně není vhodná doba na změnu zaměstnání. Váš vztah s partnerem bude tento měsíc silnější. Tento měsíc byste měli více odpočívat a nebýt lhostejní k vašemu zdraví.

Číslo 6

Pokud jste se narodili 6. 15. nebo 24., naše číslo je 6. Vládne vám Venuše a v tomto měsíci možná potkáte někoho, kdo vás zaujme. Pracujte s rozvahou, možná nebudete schopni dokončit své úkoly včas. Štěstí vám však bude nakloněno a díky němu budou věci opět v pořádku. Snažte se porozumět lidem na vašem pracovišti a nenechte se nikým v práci ovlivňovat.

Info ikona
Astrologie

Číslo 7

Pokud jste se narodili 7., 16. nebo 25., vaše číslo je 7. V květnu se budete moct lépe rozhodovat než dříve, což vám přinese dobré výsledky. V práci budete zvládat i obtížnější práci, což ostatní ocení. Kromě práce si také najděte čas i na svou rodinu. Tento měsíc byste měli přísně kontrolovat své zdraví a snažit se jíst zdravě.

Číslo 8

Pokud jste se narodili 8., 17. nebo 26., vaše číslo je 8. Nebojíte se pracovat tvrdě, v nadcházejícím měsíci se však můžete cítit trochu zklamaní, jelikož nedosáhnete kýžených výsledků. To vás bude držet ve stresu. Ani po zdravotní stránce na tom nebudete nejlépe, proto se při jakémkoliv problému raději poraďte se svým lékařem.

Číslo 9

Pokud jste se narodili 9., 18. nebo 27., vaše číslo je 9. Lidé s tímto číslem jsou považováni za oddané a laskavé. Pokud jste pomáhali svým blízkým, tento měsíc budete zklamáni a dost si ublížíte. Ujistěte si, že si lidé opravdu zaslouží vaši důvěru. V práci se vám však bude dařit díky vaší popularitě. Po zdravotní stránce budete v pořádku, některé věci vás však mohou vystresovat.