Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Některá znamení zvěrokruhu se konečně osvobozují ze svých pout! Týká se to Vodnáře, ale i Panny

Info ikona
Horoskop

V prvním květnovém týdnu od 2. do 8. května si tři znamení zvěrokruhu konečně mohou užít tu krásnou stránku života a vymanit se ze svých pout, která je tak zužovala. Týká se to i vás?

Po zatmění Slunce 30. dubna a všech těch zmatcích, které s ním byly spojeny, se zdá, že hvězdy jsou v novém měsíci konečně opět na naší straně. Kromě sluníčka a "jarní horečky" toho první květnový týden čeká pro tři znamení zvěrokruhu mnohem víc. Podle horoskopu se šťastlivci mohou těšit na neuvěřitelný první květnový týden. Převládající energie mají na jejich životy obzvlášť pozitivní vliv a osvobozují je z osobních pout.

1. Váhy

V prvním květnovém týdnu se Váhy cítí obzvlášť motivované, plné energie a hlavně: sebevědomé! Konečně jsou připraveni ukázat se světu a už se nechtějí skrývat nebo předstírat. Váhy si mohou užívat této nové svobody a působit jako autentičtější a přístupnější svým blízkým. To je posouvá mnohem dále, zejména v jejich vztazích. Gatulujeme!

2. Vodnář

Vzdušné znamení to v poslední době nemělo jednoduché, muselo toho hodně strávit a utřídit si divoké myšlenky. Vytrvalost ale stála za to, v květnu se konečně dostavují první pozitivní výsledky: Vodnář se cítí silnější a svobodnější než kdy dřív. Tento klid vyzařuje i do okolního světa a přitahuje mnoho obdivovatelů. Mohl by se květen stát jeho velmi intenzivním měsícem lásky? My říkáme ano!

3. Panna

Panny se tento týden konečně mohou vzdát pocitu neustálé kontroly. Jaro vybízí vyzkoušet si něco úplně nového a bláznivého. Spontánní výlet do města s nejlepšími přáteli nebo žhavá noc ve wellness hotelu s vaším kamarádem. I ty nejmenší činy inspirují jinak perfekcionistická znamení zvěrokruhu a dávají jim pocit nezávislosti a svobody.

Zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.