Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Díky Merkuru a Plutu se tři znamení zvěrokruhu mohou konečně odpoutat od svých ex. Týká se to Střelce i Býka

Info ikona
Horoskop

Překonat svého ex není vždy snadné a může to chvíli trvat. Díky Merkuru a Plutu se konečně tři znamení zvěrokruhu odpoutají a mohou se nadobro rozloučit s bývalými partnera a začít novou kapitolu.

Když se vztah chýlí ke konci, rozchod může na dlouhou dobu přinést zármutek a smutek, protože pro většinu lidí není snadné konečně odejít a opustit bývalého. Ale tři znamení zvěrokruhu by konečně mohla uzavřít kapitolu a překonat lásku, která pominula. Merkur a Pluto byly 29. dubna v trigonu a poskytují vám vysvobození. Tedy hlavně pro znamení Býka, Lva a Střelce, aby jejich srdce mohla opět volně bít.

Býk

V posledních týdnech a měsících se Býci snažili zakrýt svou "nemoc z lásky" tím, že opakovaně protestovali navenek, že pro ně jejich ex už nic neznamená – ale uvnitř stále visí na své minulé lásce. Teď je agonii konec! Pluto a Merkur poskytují osvobozující pocit a konečně přinášejí duševní klid do vnitřního života zemského znamení. Býci se dokážou zcela odpoutat od ukončeného vztahu a mohou konečně otevřít svá srdce nové lásce.

Lev

Lvi nezvládají rozchody a mají tendenci se příliš dlouho držet svých bývalých. Když vztah skončí, vzpomínají většinou jen na to dobré a přejí si vše vrátit zpět. Merkur a Pluto v Tiragonu nyní otevírají oči ohnivého znamení a poskytují mu jasný pohled. Ne vždy bylo vše skvělé, byly i důvody, proč se partnerství rozpadlo. Tento vhled usnadní Lvu konečně uzavřít a odpoutat se od minulosti.

Střelec

Navzdory všemu, co se stalo, je pro Střelce neuvěřitelně těžké se po rozchodu se svým bývalým partnerem úplně uzavřít a spálit všechny mosty. Stále vidíte to dobré a vzpomínáte na šťastné chvíle - dlouhotrvající zamilovanost je automaticky předem naprogramována. Merkur a Pluto však nyní mohli vyléčit zlomené srdce tím, že by také ukázali temnou stránku vztahu. Ohnivé znamení tak získá nový pohled na minulost a mnohem snáze se dostane přes svého bývalého. 

Zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.