Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází první zatmění v roce 2022 a zároveň novoluní v Býku. Horoskop odhaluje životní zvraty, ale i transformaci

Info ikona
Novoluní

Zde najdete, jak na vás ovlivní nadcházející zatmění Slunce a novoluní v Býku na základě vašeho znamení. Bude to jízda a každé znamení zvěrokruhu se má na co těšit!

Jako pevné zemské znamení je Býk známý svou všímavou, stálou a pragmatickou atmosférou, kterou lze do značné míry pociťovat během celého období Býka. 30. dubna začíná zatmění Slunce a novoluní v Býku!

Novoluní v Býku může podnítit úvahy o pohodlí, potěšení a vašich hodnotách

Novoluní obecně nabízejí šanci získat jasno v nové životní kapitole. A když je novoluní doprovázeno zatměním Slunce – ke kterému dochází intenzita okamžiku se mnohonásobně zvýší. Emoce jsou všude a vaše činy mají ještě větší váhu než obvykle – právě protože máte pocit, že jste na pokraji zcela nové éry. 

Přesto Býk, vládce druhého domu příjmů, miluje každou příležitost k vybudování bezpečí, vytvoření luxusního zážitku nebo k podpoře sebeúcty, a toto přeplňované novoluní by mohlo přinést jakýkoli z těchto cílů ještě více na dosah.

Spojení se vzpurným Uranem vyvolává ještě další otřesy a otřesy

Jedním z hlavních planetárních aspektů tohoto zatmění je spojení se vzpurným Uranem, planetou změn, revoluce, budoucnosti a inovací, která se pohybuje v Býku od roku 2018. Kdykoli je Uran klíčovým hráčem v astrologické události, má tendenci přinášet zvraty jak blesk z čistého nebe – v dobrém i ve zlém. To by mohlo znamenat, že ve dnech kolem zatmění snáze zažijete zjevení nebo divoký průlom, ať už v pracovním nebo osobním životě.

Konjunkce Venuše a Jupitera by mohla znamenat novou romantiku a štěstí ve vztazích

V den novoluní bude Venuše, planeta lásky (která vládne Býku, a je tedy vládnoucí planetou tohoto zatmění), v těsné blízkosti Jupitera, planety hojnosti v Rybách. Toto planetární párování je jedním z nejšťastnějších pro lásku, kreativitu, potěšení a osobní vazby. 

Co se bude dít vašemu znamení zvěrokruhu?

Beran (21. března – 19. dubna)

S příchodem nového měsíce a zatmění Slunce ve vašem druhém domě příjmů budete přemýšlet o tom, jak nejlépe vyvážit svou touhu bezpečnosti, ale také dostat zaplaceno tolik, kolik si zasloužíte.

Býk (20. dubna – 20. května)

S novoluním a zatměním Slunce, které padá do vašeho prvního domu "já", jste jen několik kroků od emocionálního procesu, který může zahrnovat přehodnocení vašich osobních cílů. Nepodceňujte, jak neodmyslitelní jsou vaši nejbližší a nejdražší blízcí a přátelé, pokud jde o překonání cílové čáry. Nechoďte přes mrtvoly.

Blíženci (21. května–20. června)

S novoluním a zatměním Slunce ve vašem dvanáctém domě spirituality pro vás bude připravena ohromná sebereflexe, meditace a odpočinek. Zpráva, kterou dostáváte, je, že je vše v pořádku. Je nutné zpomalit, abyste dosáhli svých dlouhodobých aspirací.

 

Rak (21. června – 22. července)

Když spadnete do sítí svého jedenáctého domu, můžete očekávat, že toto novoluní a zatmění Slunce způsobí změnu v týmech, skupinách a komunitách, kterých jste byli součástí. Možná je čas spojit se s různými lidmi, kteří jsou více v souladu s vašimi dlouhodobými přáními.

Lev (23. července – 22. srpna)

Novoluní a zatmění Slunce jsou ve vašem desátém domě kariéry, což vyžaduje, abyste nechali své světlo zářit veřejněji a nebaáli se přihlásit se o svůj úspěch. Energie tohoto okamžiku bude jistě intenzivní – a úžasně změní hru.

Panna (23. srpna – 22. září)

Toto novoluní a zatmění Slunce, které spadá do vašeho devátého domu dobrodružství, je šancí dostat se z hlavy a otřást věcmi tak, že se naučíte něco nového nebo se ve své práci budete pohybovat v neprobádaných vodách. S Venuší a Jupiterem ve vašem sedmém domě partnerství možná zjistíte, že sblížení s blízkým přítelem je nedílnou součástí toho, abyste z okamžiku využili maximum.

Váhy (23. září – 22. října)

Protože toto novoluní a zatmění Slunce je ve vašem osmém domě citových pout a sexuální intimity, budete zkoumat nové způsoby, jak vyjádřit to, co potřebujete ve svých nejbližších vztazích. Být zranitelnější než obvykle může být náročné, ale nyní nesmírně obohacující.

 

Štír (23. října – 21. listopadu)

S novoluním a zatměním Slunce, které spadá do vašeho sedmého domu partnerství, budete přemýšlet o tom, jak nejlépe obstát ve své jako sebevědomý kolega nebo vedoucí a milující partner nebo dobrý kamarád. Dávání, přijímání a podpora je nyní zásadní.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

S novoluním a zatměním Slunce ve vašem šestém domě odpočinku je začít psát novou kapitolu odvážným a neotřelým způsobem. Pokud využijete tohoto okamžiku, váš každodenní shon by mohl brzy vypadat a působit zcela jinak – nemluvě o zdravějším duchhu i těle.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Novoluní a zatmění Slunce jsou ve vašem pátém domě sebevyjádření, takže mluvit od srdce je nutností, abyste se ujistili, že jste na cestě ke splnění svých nejkreativnějších a nejromantičtějších tužeb.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Když spadnete do svého čtvrtého domu rodinného života, toto novoluní a zatmění Slunce by mohlo vyžadovat vážnější odhodlání léčit rány z minulosti. Koneckonců, jedině tak se budete moci skutečně posunout vpřed. 

Ryby (19. února–20. března) 

Toto novoluní a zatmění Slunce je ve vašem třetím domě komunikace a podněcuje vaši zvědavost. Spojením se s lidmi ve vašem vnitřním kruhu – přáteli, kolegy, sousedy – můžete nasytit vaši touhu učit se a růst.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.