Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc květen: Co vás čeká v lásce, zdraví a financích podle kartářky?

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď, ve které se dozvíte, co pro vás tento měsíc karty připravily. Květen je májový měsíc a už jeho název vybízí k tomu, abyste si užívali vůni květin. Květiny k vám začnou promlouvat nejen svoji vůní, ale i barvami. 1. května navíc přichází keltský svátek Beltain, který vybízí k odhození všech okov v životě a začít si ho užívat opět naplno. Co na to říkají karty?

Info ikona
Rytíř holí

Karta lásky: Rytíř holí

Karta Rytíř holí sice symbolizuje lásku oddanou, ale zároveň zmatenou. Položte si proto opět otázku, co pro vás láska vlastně znamená. Jsou to jen činy? Nezapomínejte na své pocity, pracujte s nimi, studujte lásku a především ji prožívejte. U lásky není potřeba vidět cestu, tu přeci vnímáte svým srdcem. Rytíř holí vám říká, abyste začali u sebe, když hledáte lásku u druhých nebo si nejste jisti, kdo vlastně jste a jak jste schopni milovat, když vám láska nebude opětována. V lásce se nikam nehoňte za svými princi či princeznami, počkejte, až přijde vhodný čas. Jednoho dne se pak možná zastavíte a zjistíte, že máte kolem sebe lásku, kterou jste předtím nevnímali. Zkoumejte skutečnou lásku, nikoliv tu, která je něčím podmíněna. Vyslovte slovo „láska“ nahlas a nalaďte se na vlastní vibraci. Pusťte si zamilovaný film nebo píseň a nechte se unášet. Pokud jste už přestali na lásku věřit, nezapomeňte, že nikdo není doopravdy sám a láska je všude, kam se podíváte.

Info ikona
Blázen

Karta peněz: Blázen

Květen je měsíc, který provází číslo 5, což je číslo svobody a komunikace. Karta Blázen vás oslovuje, abyste nepokračovali ve vaší finanční cestě, která vás vede do propasti. S odvahou se podívejte na vaše příjmy a výdaje a zamyslete se, zda by to opravdu nešlo naplánovat lépe. Nezůstáváte v nějakém stereotypu nebo nečekáte na zázrak? Peníze samy od sebe nepřijdou, musíte jim jít naproti. Žijete v hmotném světě, se kterým byste měli být v souladu. Položte si otázku, zda jste finančně spokojení. Pokud je odpověď „ano“, je to úžasné. Pokud je odpověď „ne“, na nic déle nečekejte a přehodnoťte vaši finanční situaci. Najděte co nejdříve lepší způsob na zlepšení vaší situace. Karta Blázen vás upozorňuje, že pokud chcete riskovat ohledně investicí, musíte si zjistit více o tom, kam vás tato investice dostane. Nesmíte jednat zbrkle a pošetile. Vnímejte rady ostatních a dejte na svou intuici. Karta Blázen je karta duše, naslouchejte jí, ať předejdete zbytečnému pádu.

Info ikona
10 holí

Karta zdraví: 10 holí

Tarotová karta 10 holí upozorňuje na to, že své zdraví podceňujete a přetěžujete své tělo. Možná to již zašlo tak daleko, že vaše tělo funguje jako stroj, který funguje i s porouchanými součástkami, dokud se úplně nezastaví. Už ani spánek v noci vám nestačí k regeneraci. Příroda vám v tomto měsíci ještě nemůže poskytnout odraz vašeho zdraví, musíte na něm proto zapracovat sami. Narovnejte se, zvedněte hlavu a prodýchejte celé své tělo, aby se znovu nastartovalo. Položte si otázku, zda by povinnosti a dřinu, které na své tělo nakládáte, nešlo lépe zorganizovat nebo požádat o pomoc druhé. Nemůžete se již nadále přetěžovat, jedete na doraz. Dopřejte si luxus v podobě kvalitního spánku a zkuste do svého života zařadit i přirozené vstávání. Vypněte budík a schovejte ho na místo, kde ho neuvidíte. Vstaňte až tehdy, kdy se probudíte sami od sebe, nebo vás vzbudí kohout – správce času. Spánek je důležitý pro regeneraci, mozek potřebuje odpočinek. Také není zdravé chodit spát, až když jste úplně vyřízení. Karta 10 holí má však radu i pro odpočaté: Než se do něčeho pustíte, promyslete si, jak to udělat nejlépe. Uvidíte, že tak získáte volný čas pro svoje zájmy a budete nadšeni, jakými skvělými organizátory můžete být i ve všedních záležitostech.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com