Přejít k hlavnímu obsahu

Luxus, který už nikdy neuvidíte. Ivanka Trump se pyšní sídlem se šesti ložnicemi a mramorovou koupelnou, která bere dech

Info ikona
Trump

Ivanka Trump a Jared Kushner, kteří odletěli do Miami, aby začali žít své životy po "Bílém domě", získali podle zdrojů luxusní dům, který vám vyrazí dech.

Ivanka Trump a Jared Kushner koupili dům na ostrově na jihu Floridy – vilu se šesti ložnicemi a celkově se pyšní 790.605 m² – za 24 milionů dolarů. 

Bohatší sousedy byste hledali těžko

Indian Creek je chráněný a hlídaný ostrov severně od Miami Beach, je domovem mnoha miliardářů a celebrit. Mezi vlastníky domů patří miliardář Carl Icahn, miliardář Eddie Lampert, spoluzakladatel Hotels.com Bob Diener a developer Jeffrey Soffer.

Rekonstrukce byla nutná

Nové letecké snímky ukazují, že lázně byly vypuštěny a plavecký bazén se změnil na jiskřivě modrou, jak je vidět na dalších fotkách v galerii. Zadní terasa tak prošla neuvěřitelnou proměnou.

Info ikona
Trump

 

Přední část francouzského neoklasicistního domu má plochou střechu, klenutá okna a balkon s trojúhelníkovou štítovou střechou, jak ukazují fotografie.

Uvnitř visí křišťálový lustr na 26stopých klenutých stropech nad schodištěm, které by se líbilo kdejaké princezně. Foyer vede k zábavním zónám, promítacímu sálu, kanceláři obložené dřevem, tělocvičně a hlavní ložnici se dvěma kompletními koupelnami. Dům prodal miliardář Alex Meruelo a jeho manželka Liset Meruelo. V letech 2004 až 2008 dům vlastnil také hudební producent Scott Storch, jak ukazují záznamy o majetku.

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

svetzeny.cz

 

Možná, že pár chtěl opustit svůj byt kvůli soukromí a bezpečí sídla – což je u tohoto nákupu na klíč solidní volba. Když byl na trhu, byl účtován jako „nejlepší dům k nastěhování dostupný na ostrově Indian Creek“.

Prohlédněte si luxusní sídlo