Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď od kartářky na týden od 21. do 27. května: Kdy vás čeká šťastný den a kdy zvládnete každou zkoušku?

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na týden od 21. do 26. května. Zjistěte, který den bude váš šťastný, který den budete muset krotit vztek nebo který den vám svět bude ležet u nohou.

Info ikona
Tři poháry

21. května – Karta 3 poháry

Dnešní den vyzývá k oslavám a radosti. Je velmi zvláštní, že se již po třech dnech od posledního výkladu opakuje karta 3 poháry. Nastává otázka, zda se umíte uvolnit a sdílet své úspěchy s ostatními. Uvědomte si, že váš život není jen o práci a povinnostech. Kdy jste se naposledy za něco pochválili? Není ve vašem okolí někdo, koho byste rádi viděli? Na nic nečekejte a pozvěte ho na skleničku. Vnímejte okolí a povídejte si s lidmi, které potkáte. Někdy si myslíte, že kolem vás není nikdo a nic, přehlížíte tak vše, co se kolem vás děje. Nastal okamžik, kdy je třeba se zastavit a pozvednout číši, připít si na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte. 3 poháry je karta radosti, můžete udělat radost hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je také o vztazích k druhým lidem a o vašem postavení ve společnosti. Podpořte své kolegy v práci. Zapomeňte na samotu, i kdybyste měli pozdravit cizího pejskaře. Naplňte si dnešní den krásou ze života. Koho trápí zdravotní neduhy, měl by vyrazit ven s lidmi a sdílet svůj život v propojení s ostatními. Uvolněte se a zkuste naslouchat. Tento den je i skvělý pro rodinu. Udělejte si den s rodinou, zastavte se a popovídejte si o vašich všedních dnech, pracujte na harmonii rodiny. Buďte vděční za vše, co jste dokázali. Vyrazte na rodinnou dovolenou, jen nezapomeňte, že bude třeba správné sladění, aby byla dovolená zábavná a odpočinková pro všechny členy. Můžete se naučit, jak naslouchat rodině a vzájemně najít rovnováhu ve vašich cílech a tužbách. Pokud se vám dařilo v práci nebo vás třeba povýšili, nenechávejte si to pro sebe a podělte se s druhými, jak jste úspěšní. Nebuďte samolibí ani pyšní, ale sdílejte svůj úspěch. Bude to skvělá motivace pro okolí a vaše nadšení určitě příjemně nakazí všechny kolem. Nekritizujte druhé a zkuste se na jejich zkušenost podívat z více úhlů. Pokud máte vztah, který vás trápí, na nic nečekejte a vyřešte ho. Buď ho uzdravte, nebo ho ukončete.

Info ikona
Rytíř mečů

22. května – Karta Rytíř mečů

Využijte svoji chytrost. Rytíř velí, ať se dáte do pohybu. Stagnace nikam nevede. Dnešní den je jako stvořený pro chytré nápady, které mají spád a potenciál se rozvinout. Mečový rytíř představuje archetyp rytíře bojujícího za svého pána. Bojujte proto za svou rodinu i za své nadřízené a ukažte jim, co ve vás je. Postavte se za ně, pokud jste přesvědčení o tom, že jsou v právu. Buďte loajální, dnes není prostor pro nekalé jednání. Pokud máte novou práci, zaměřte se na to, jak se budete prezentovat. Je to důležité. Zůstaňte však přitom věrni svým ideálům a hodnotám. Při obchodních jednáních jděte do boje chytře a rychle. Vydejte ze sebe to nejlepší! Staňte se mistry komunikace, která vám vyhraje jednání. Milostným intrikám se dnes vyhněte obloukem, nemuselo by to pro vás dopadnout dobře. Ve společnosti budete šarmantní a budete hýřit komunikací. Dnešek je ideální pro lehkou a vzdušnou konverzaci, která se může zvrhnout až v emoční výboj. Své emoce dnes nechte svobodně plynout a nebraňte se jim, rozvíjí vaši emoční inteligenci, která je součástí lidské společnosti.

Info ikona
Velekněz

23. května – Karta Velekněz

Tarotová karta Velekněz je odpovědná za myšlenky a činy, které předáváte (někdy i vnucujete) druhým. Všichni procházíme již od dětství procesem učení, ve kterém nás provází učitelé či později lektoři. Dnešní den je třeba si uvědomit, zda umíte naslouchat, ale zároveň si zachovávat svoji víru a své názory. Studium je velmi inspirující, ale je třeba ho sloučit se svým životním stylem a způsobem života, který si přejete žít. Zamyslete se, zda vás neomezuje nebo zda souhlasíte s přijímanými informacemi. Rozvíjejte další možnosti, abyste byli spokojeni a váš život se ubíral směrem, jakým chcete vy a nikoliv druzí nebo systém. Nalezněte správnou synchronizaci učitelů a vašich schopností, pomůže vám to nalézt zdroj vlastních řešení. Učitelé mají přirozenou autoritu nebo jednají z pozice moci, zkuste podporovat přirozenou autoritu, abyste nežili v prostředí, ve kterém je rozhodující funkce nebo moc. Všechny lidi se občas srovnávají s druhými, je však důležité vidět, že máme všichni stejné možnosti a začít podle toho žít. Je to o dost těžší, než stále k někomu vzhlížet.

Info ikona
Svět

24. května – Karta Svět

Svět vám leží u nohou. Karta Svět vám říká, že „máte vědět“. Dnešní den by vás tedy nemělo nic překvapit. Kromě toho byste se dnes měli rozvíjet a ukončit vše, co již nepotřebujete. Pokud máte rozdělaný úkol, dokončete ho. Je třeba dokončit, co máte rozdělaného, aby mohlo nastat nové období, nebo jste se dostali na novou úroveň. Pokud studujete, přezkoušejte se nebo si nastavte těžší zadání. Užijte si úspěch, je zasloužený. Tato karta vás chválí. Svět je karta všech možností, neexistují pro ni roční období nebo omezení. Máte chuť se začít otužovat? Nečekejte až na léto. Pokud chcete vyrazit na nákupy, nezapomeňte vybírat „světovou módu“, abyste drželi krok s módou. Dnešní den je jako stvořený pro zahraniční cestu. I kdyby měla být pracovní, zapojte do ní menší výlet po památkách nebo objevení kultury jiné země. Kdo rád nechává své myšlenky volně plynout, měl by se zamyslet nad tím, co chce udělat pro celý svět zrovna dnes? Ať už vysadíte strom nebo vymyslíte model, jak by mohl existovat svět bez válek, bude to úspěšné.

Info ikona
Síla

25. května – Karta Síla

Využijte svůj potenciál a schopnosti. Tarotová karta Síla je karta pohybu, cesty, rychlosti a rozhodnutí. Síla symbolizuje výzvu osudu – zkoušku, kterou zvládnete. Síla je karta, která mluví s celým světem. Zkouší vás v sebedůvěře. Je to moc každého z vás, tzv. energetické rezervy, která se ve vás ukrývá. Podívejte se na obrázek karty, který vám sděluje, abyste zůstali klidní ale připravení. Máte při sobě svého ducha, který zvítězil nad hmotou a má odvahu se pustit do odvážných činů. Nechte za sebe jednat druhé, máte kolem sebe velmi dobré lidi, kteří se za vás postaví a ochrání vás. Nastal správný okamžik si uvědomit a prosadit, co opravdu chcete.

Info ikona
Tarot Král holí

26. května – Karta Král holí

Dnešní den vyzývá k rozhodování a aktivitě. Tato karta značí, že je třeba jít si za svým cílem. Dokázali jste již hodně a váš život je stabilní. Nyní je třeba se rozhodnout, jak budete pokračovat. Máte velmi příjemné období a příležitosti vám chodí naproti. Využijte všechny příležitosti, které vás oslovily a nepolevujte v seberealizaci. Buďte aktivní a zapojte svoji sebedůvěru, to je nyní podstata realizace vašich cílů. Tato karta přímo vybízí k mottu: Věř si, dokážeš to! Hole jsou živlem ohně, který vás podporuje k tvořivosti a aktivitě. Může vás však také nutit ke vzteku a hněvu, které ze sebe raději vyžeňte sportem nebo studenou sprchou. Je třeba se vyvarovat těchto emocí, mohlo by vás to zdržovat od vašich činů.

Info ikona
Dva poháry

27. května – Karta 2 poháry

Dnes máte šťastný den! Tarotová karta 2 poháry je nejšťastnější kartou tarotu. Je plná lásky, tolerance a porozumění. Vše, co máte kolem sebe, by s vámi mělo ladit. Přejte druhým a bude vám přáno, to je heslo dnešního dne a dvou pohárů. Je to láska k druhým, ale i sebeláska. Je to předávání zkušeností a uznání úspěchu svého i ostatních. Nejednejte dnes ve spěchu, i když budete zavaleni prací. Zastavte se a poptejte se upřímně kolegů, jaký mají den. Někdy je třeba vnímat lidé v okolí více než jindy. Dnešní den je právě takový, abyste vnímali, koho a co kolem sebe máte.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com