Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na 18.-20. května: Kartářka odhaluje, kdy vás čeká den radosti a kdy vás může ochromit strach

Kartářka a alchymistka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na období od 18. do 20. května. Dozvíte se v ní, který den vám přinese do života radost, nebo který den můžete očekávat nejistotu či dokonce ochromující strach.

Info ikona
8 pentaklů

18. května – Karta 8 pentaklů

Tarotová karta 8 pentaklů je tu proto, abyste dnes všechno správně naplánovali. Naplánujte si svůj den, ať vše stihnete a jste se sebou spokojeni. Neponechávejte dnes nic náhodě, plánování je důležité. Mějte vše pevně v rukou, je jen na vás, zda se vám vše podaří. Zůstaňte soustředění a nerozptylujte se. Dnešní den začíná číslem 18, které říká, abyste používali vše, co jste se naučili. Není třeba se pouštět do nových studií, stačí si jen vzpomenout na vše, co umíte, a začít to praktikovat. Někdy můžete mít pocit, že vaše studnice vědomostí vyschla, v tu chvíli je třeba si uvědomit, že veškeré informace a zkušenosti můžete převést do svého života. Zkuste to! Nikoho nekopírujte, udělejte si vlastí předlohu a poté ji realizujte. Načrtněte si několik řešení a přemýšlejte, jak něco efektivně vytvořit, abyste byli stoprocentně spokojeni. Může to být banalita jako udržování pořádku v domě, nebo třeba návrh vaší nové zahrádky. Vy jste stvořiteli všeho, co děláte, je čas si to uvědomit. Namixujte si svůj vlastní bylinný čaj, nebo začněte s tím, co již dlouho odkládáte. Pečlivě si vše nejdřív navrhněte a až poté to realizujte, váš projekt bude dokonalý.

Info ikona
Tři poháry

19. května – Karta 3 poháry

Dnes je den, který vyzývá k oslavám a radosti. Oslavujte! Dnešek je stvořený k tomu, abyste si uvědomili, že váš život není jenom o práci a povinnostech. Kdy jste se naposledy pochválili a sdíleli své spěchy a životní zkoušky s ostatními? Není ve vašem okolí někdo, koho byste rádi viděli? Na nic nečekejte, ozvěte se mu a pozvěte ho na skleničku. Vnímejte okolí a povídejte si s lidmi, které potkáte. Někdy si myslíte, že kolem vás není nikdo a nic, přehlížíte tak vše, co se kolem vás děje. Nastal okamžik, kdy je třeba se zastavit a pozvednout číši, připít si na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte. 3 poháry je karta radosti, můžete udělat radost hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je také o vztazích k druhým lidem a o vašem postavení ve společnosti. Podpořte své kolegy v práci. Zapomeňte na samotu, i kdybyste měli pozdravit cizího pejskaře. Naplňte si dnešní den krásou ze života. Tato karta je spojena s vodou a voda je život. Kdo zapomíná na pitný režim, měl by dnes trojnásobně zvýšit příjem tekutin, především čisté vody. Kdo má starosti, měl by se s nimi podělit se svými přáteli. Možná budete mile překvapeni, až se objeví řešení, které jste nečekali. Zkuste se celý den usmívat, dokonce i na smutné a rozhněvané lidi. Pozorujte, co to s nimi udělá a jaký z toho budete mát pocit vy. Kdo je bez partnera, může dnešní den využít k objevování příležitostí k seznámení s novým partnerem. Koho trápí zdravotní neduhy, měl by vyrazit ven s lidmi a sdílet svůj život v propojení s ostatními. Uvolněte se a zkuste naslouchat. Dnešní den je stvořen pro umění komunikace, týmovou práci a poradenskou činnost. Tento den je i skvělý pro rodinu. Udělejte si den s rodinou, zastavte se a popovídejte si o vašich všedních dnech, pracujte na harmonii rodiny. Buďte vděční za vše, co jste dokázali. Vyrazte na rodinnou dovolenou, jen nezapomeňte, že bude třeba správné sladění, aby byla dovolená zábavná a odpočinková pro všechny členy. Můžete se naučit, jak naslouchat rodině a vzájemně najít rovnováhu ve vašich cílech a tužbách. Pokud se vám dařilo v práci nebo vás třeba povýšili, nenechávejte si to pro sebe a podělte se s druhými, jak jste úspěšní. Nebuďte samolibí ani pyšní, ale sdílejte svůj úspěch. Bude to skvělá motivace pro okolí a vaše nadšení určitě příjemně nakazí všechny kolem. Nekritizujte druhé a zkuste se na jejich zkušenost podívat z více úhlů. Pokud máte vztah, který vás trápí, na nic nečekejte a vyřešte ho. Buď ho uzdravte, nebo ho ukončete.

Info ikona
Měsíc

20. května – Karta Měsíc

Temná noc duše je moment pravdy, hrůzy a údivu. Karta Měsíc je kartou intuice, strachu, sebeklamu a iluze. Nalezení přirozené moudrosti. Můžete se nacházet ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedokážete dobře orientovat. Dokonce vás může ochromovat strach. Věřte své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru. Musíte nejdřív začít věřit sami sobě, než začnete hodnotit situaci nebo se konfrontovat s názory jiných. Měsíc je spojen s city a zpracovává nezpracovaná traumata z minulosti, je třeba jít až do podstaty. Proč se takto cítíte? Neděláte si zbytečné starosti nebo nevytváříte strach všude kolem sebe? Je třeba si položit tyto otázky a hledat na ně odpovědi. Strach si můžete vyřešit jen vy sami, nelze ho svádět na druhé, že ho u vás vytváří. Udělejte si čas sami na sebe a na své nitro, někdy vás mohou každodenní povinnosti zaměstnávat natolik, že nemáte ani čas přemýšlet nad tím, co máte vlastně rádi a jaké jsou vaše pocity. Měsíc je ženská linie rodokmenu, podpořte se v rodině navzájem. Někdy se může zdát, jako byste ztratili cestu ke svému domovu a kořenům. Ženy samy o sobě to v minulosti neměly lehké a i nyní by bez nich nemohl svět existovat. Dnešní den je o uvědomění si těchto skutečností.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com