Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Ohnivé znamení má vyhráno. Čeká ho nejúspěšnější půlka května

Info ikona
Horoskop

Jedno z dvanácti znamení zvěrokruhu se v polovině května 2022 ukáže jako miláček všech: celý svět mu leží u nohou a má horoskop, o kterém si ostatní mohou nechat jen zdát

Hvězdy zvoní v polovině května s opravdovou podívanou: 16. května 2022 nás čeká krvavý měsíc, měsíc je téměř zalitý červenou barvou. To proto, že se přesune do zemské umbry, kde pak září oranžově červeným odstínem. Tento úplněk je zvláště intenzivní pro 12 znamení zvěrokruhu – a pro jedno z nich je to začátek týdne snů.

Polovina května je čas Střelce

Střelec má nyní na své straně všechny astrologické kouzla štěstí – ale Jupiter je pro něj nejdůležitější v polovině května. 

Planeta ho téměř zahalí do magického světla, a proto má nyní Střelec auru, která fascinuje všechny kolem něj. Je pravda, že si na tento druh pozornosti musí zpočátku zvykat, ale rychle se naučí chytit svou příležitost za pačesy a také se v práci postaví do toho správného světla. V soukromí to obvykle funguje lépe: mezi přáteli je nyní Střelec jedním z nejoblíbenějších lidí, se kterými se dá mluvit - a možná se také objeví zcela zvláštní nové sympatie v lásce...

Ovšem rok 2022 patří jinému znamení

Vzdušná znamení jsou obecně velmi otevřené, komunikativní osobnosti. Většině lidí je jejich společnost velmi příjemná a jsou vítanými hosty na každé akci. Zvláště Váhy mají také zvláštní smysl pro estetiku a milují na životě krásné věci. S největší pravděpodobností za to vděčí své vládnoucí planetě Venuši, planetě lásky a krásy.

Váhy vyzařují obrovský klid a zdají se být v míru samy se sebou. Zároveň jsou velmi důrazní, přizpůsobiví a vstřícní, což je vysoce ceněno v jejich soukromém i profesním životě. 

zdroj: Horoskopy 2022