Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď od kartářky na červen: Co vám předpovídají karty? Sebeláska, rodina a jídlo hrají hlavní roli

Info ikona
Tarot

Červen už svým názvem napovídá, že se vše začíná červenat, tedy uzrávat. Děti se již nemohou dočkat lákavé chuti červených jahod, vždyť se jim pro jejich chuť říká královské ovoce. Červen symbolizuje červené a šťavnaté plody, kterým odolá málokdo. Podívejte se, co na tento měsíc říkají karty.

Info ikona
Eso pohárů

Karta lásky: Eso pohárů

Karta Eso pohárů značí lásku naplněnou, která je propojená s duší.  Vnímejte krásu přírody a učte se od ní harmonii a souladu. Hledejte v sobě naplněnou lásku. Vaše city a emoce řídíte jenom vy a je jen na vás, zda je zvládnete kontrolovat. Eso pohárů představuje lásku tvořivou, která vás naplňuje nápady, jak udělat radost sobě či druhým. Nezapomínejte opět na sebelásku a pochvalte se za to, co jste dokázali. Věnujte sobě tolik lásky, kolik chcete, aby věnovali druzí vám. Musíte začít u sebe, protože když nebudete mít rádi sami sebe, nepoznáte lásku ani od druhých. Co naplňuje vaše srdce blaženým pocitem, že lépe už být nemůže? Zamyslete se, co je pro vás důležité. Duše je křehká, má ráda volnost a miluje bezpodmínečnou lásku. Žijete však na zemi, kde tvoříte lidské vztahy a rozvíjíte lásku dle vašeho vnímání.

Info ikona
Velekněžka

Karta peněz: Velekněžka

Červen je měsíc, který provází číslo 6, což je číslo rodiny a kreativity. Velekněžka je krásná karta, která je napojena na ženskou energii. Vyzívá ženy, aby se začaly zajímat o své materiální potřeby. Velekněžka v sobě ukrývá skvělé nápady, které mohou být brány jako zásah shůry. Je to karta vyšší intuice a podvědomí. Zdají se vám sny? Zaznamenávejte si je, nikdy nevíte, zda z toho nebude objev století. Velekněžka je úžasná karta na rozvoj a tajemství. Ale nezapomeňte, že to budou tajemství, která se ukážou jen vyvoleným. Kdo čte pravidelně výklady kartářky, ví, že Velekněžka je symbolem všeho neznámého, co znáte z doslechu, ale nikdy jste si na to neudělali vlastní názor. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Lidské nitro je klíčem ke všem tajemstvím, ale jen pro vyvolené. Ostatním zůstávají tajemství skryta. Velekněžka je karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Určitě si položte otázku, co pro vás znamenají peníze? Velekněžka radí, abyste k nim zaujali postoj, který vám vytvoří stabilitu a pevný základ.

Info ikona
10 pohárů

Karta zdraví: 10 pohárů

Tarotová karta 10 pohárů je karta spokojenosti. Zdraví máte v dobré kondici, stačí jen pokračovat a neusnout na vavřínech. Je to karta, která dává důraz na propojení vašeho života s rodinou a také dává důraz na jídlo. Jídlo totiž spojuje a pro zdraví je důležitá psychická pohoda. Věnujte se v červnu společným piknikům nebo společným rodinným večeřím. Karta vás vybízí, ať trávíte hodně času venku, takže je na čase si koupit nějaký pořádný piknikový koš nebo navštívit festival jídla. Užívejte si a vnímejte krásu společně stráveného času i dobrého jídla. Nespěchejte, začněte se dívat na jídlo jako součást svého života, ne jen jako na naplnění žaludku. Co máte rádi? Jaké barvy má vaše jídlo? Jste spokojeni se svým jídelníčkem nebo chcete změnu? Nyní je správný čas začít být posedlí svou stravou. Nebojte se studovat jídlo, odkud pochází potraviny, které běžně konzumujete. Vyzkoušejte nový recept, nové koření nebo ji zajděte do restaurace na neznámé jídlo. Je vy víte, co vaše tělo potřebuje!

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.