Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc srpen: Co vám podle kartářky předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Placeholder image

Kartářka Alice Cross přináší velkou tarotovou předpověď na měsíc srpen, ve kterém pomalu končí sklizeň jako základ na zimu a je čas ocenit, co vše jste dokázali. V tomto měsíci je třeba si udělat psychické i fyzické rezervy na zimní měsíce. V srpnu se projeví u každého jeho únava, je na čase použít srp a odseknout nebo upravit vše, co vás zatěžuje. Čekají vás měsíce, ve kterých budete potřebovat sílu a aktivitu tohoto měsíce. Dokončete vše, co jste začali, a neodkládejte nic na přísný měsíc, kterým je září. To bude totiž vaši sklizeň hodnotit, proto si užívejte krásné léto, ačkoliv na vás mohou být kladeny velké nároky, a šetřete se na další měsíc.

Nejchamtivější znamení zvěrokruhu: Hamižné jsou Panny i Lvi. Kdo další se nepředá?

svetzeny.cz

Info ikona
Měsíc

Karta lásky: Měsíc

Tarotová karta Měsíc je karta lásky, která vám odkryje všechny iluze a vaše strachy.  Měsíc je taktéž kartou intuice a vnímání skrytých pocitů. Znáte jistě ten příjemný pocit z procházky při měsíčku, nebo když za svitu měsíce muž ženě vyznává lásku. Karta Měsíc je také o nalezení přirozené moudrosti. Můžete být ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedovedete dobře orientovat. Dokonce vás může ochromovat strach. Věřte své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru. Musíte nejdřív věřit sami sobě a vědět, co pro vás znamená láska. To si žádá tato karta, protože když nebudete vědět, co pro vás znamenají vztahy a city, těžko si vytvoříte s partnerem, přítelem či nepřítelem jakýkoliv vztah. Jakmile propojíte své emoce s jiným živým tvorem, je to úkaz lásky a její hodnoty.

Koloběh naší duše: Před svým narozením si vybíráme rodinu a přátele

svetzeny.cz

Vyžaduje po vás, abyste začali své vztahy řešit a nazývat je pravými jmény. Nelžete sami sobě ani ostatním. Vytvořit si vztah si žádá velké úsilí a je třeba se o něho starat, poznat nejen druhého, ale hlavně sám sebe. Měsíc je spojen s city a zpracovává nezpracovaná traumata z minulosti, je třeba jít až do podstaty. Proč se takto cítíte? Neděláte si zbytečné starosti nebo nevytváříte strach všude kolem sebe? Je třeba si položit tyto otázky a hledat na ně odpovědi. Strach si můžete vyřešit jen vy sami, nelze ho svádět na druhé, že ho u vás vytváří.

Udělejte si čas sami na sebe a na své nitro, někdy vás mohou každodenní povinnosti zaměstnávat natolik, že nemáte ani čas přemýšlet nad tím, co máte vlastně rádi a jaké jsou vaše pocity.

Info ikona
6 pohárů

Karta peněz: 6 pohárů

Karta 6 pohárů vás spojuje s rodinou a finanční gramotností vaší rodové linie. Vyberte si z vaší rodiny svého finančního poradce, který vám může pomoci s vaší finanční situací. Podívejte se na úspěchy i neúspěchy své rodiny a prozkoumejte, v čem jsou úspěšní a naopak nejsou, zda jsou pracovití, nebo zda vlastní nemovitosti. Nastal čas se rozhodnout, zda půjdete v jejich šlépějích, nebo by to byla spíše cesta finančních útrap a je třeba si zvolit vlastní cestu.

Nemá smysl se vymlouvat, že prarodiče byli chudí, rodiče byli chudí, a tak se nemůžete mít lépe ani vy. Můžete! Pochopte schopnosti své rodové linie, každá rodina má schopnosti, které jsou nedoceněné, a musíte s nimi začít ještě dnes. Vytáhněte rodinná alba, nebo se sejděte s rodinou a povídejte si o tom, co pro vás znamená materiální stránka života. Někdy to mohou být srdcebolné příběhy, ale jsou to i vaše zkušenosti, ze kterých mohou vzniknout úžasné věci.

Poděkujte všem, co vám pomohli ke splnění snů, a odpusťte těm, co vás přivedli do nesnází, hlavně sami sobě. To, o co jste přišli, již nelze vrátit, ale můžete začít znovu.

Horoskop na měsíc srpen: Půjde o jeden z nejrušnějších měsíců roku. Během úplňku budete moct přerušit pouta s minulostí

svetzeny.cz

Info ikona
Královna holí

Karta zdraví: Královna holí

Tarotová karta Královna holí se pohledem obrací na vás, abyste začali věřit, že vaše zdraví je závislé na tom, jak se k sobě budete chovat. Podívejte se na kartu, na které se o sebe královna stará. Vnímá samu sebe a pozoruje ostatní, má přímý pohled a nevyhýbá se tomu, co by nechtěla vidět. V srpnu se projeví neduhy, které vás mohou potrápit, ale ve spojení s královnou je to také měsíc, kdybyste měli vědět, jak veškeré svoje zdravotní neduhy léčit. Máte k tomu vše, co potřebujete. Není třeba žádných velkých experimentů.

Zůstaňte u tradičních a vámi osvědčených metod a receptů. Karta vás upozorňuje, ať dbáte na rozumné oblečení a vyvarujete se prochladnutí. Královna holí má zakrytá ramena a v ruce drží dřevo, což je materiál pro vytvoření tepla. Kdo chce začít s otužováním, ať se nejdříve ujistí, že je v opravdu dobré kondici – jak fyzické, tak psychické, aby u něho nenastaly nějaké extrémy. Záněty v těle podpořte zdravou stravou.

Protože u královny vidíte hodně zelené, listová zelenina a červené bobule, jako je třeba rybíz, jsou úžasné potraviny, kterými můžete své zdraví podpořit a těšit se nádhernému létu, ve kterém vám přeje krásné dny alchymistka Alice Cross.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.