Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na měsíc srpen: Půjde o jeden z nejrušnějších měsíců roku. Během úplňku budete moct přerušit pouta s minulostí

Srpen bude díky narůstající astrologii z loňského roku jedním z nejrušnějších měsíců roku 2022. Během příštího měsíce vám vesmír přinese mnoho příležitostí k transformaci a seberealizaci. Přečtěte si, jaké dny jsou v tomto měsíci významné a co čeká vaše znamení během srpna podle astrologie.

Info ikona
Horoskop

Významné dny v srpnu

Měsíc srpen začíná ve Lvu, kdy jste podněcováni k tomu, abyste se dobře bavili a posílili svůj optimismus. Když se však snažíte ukázat svůj talent, cítíte, že vám něco brání se plně projevit. Na vině je sedm retrográdních planetárních těles, které vás táhnou do minulosti. Existuje totiž něco, co potřebujete uzavřít. K tomu budete mít ideální příležitost 11. srpna, kdy nastane úplněk. Ten vám dá příležitost přerušit pouta s minulostí. I když se vás něco nebo někdo bude pokoušet stáhnout zpět, myslete na svou novou budoucnost, kterou můžete uskutečnit. 20. srpna vstoupí Mars do Blíženců, kde bude následujících šest měsíců. Témata, která vás nyní napadnou, vám mohou dobře vydržet až do března roku 2023. Komunikace získá novou sílu a můžete ji využívat pozitivně i negativně. 22. srpna přichází sezóna Panny a s ní rostoucí potřeba najít spojení mysli, těla a ducha. Jako praktické zemské znamení vám Panna pomůže s doladěním vašich rutin, abyste našli správnou rovnováhu a zjistili, jak zajistit, aby vaše životy fungovaly co nejlépe. Novoluní 27. srpna v Panně je ideálním dnem pro zahájení nových a lepších životních návyků.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nešťastný týden začíná pro dvě znamení zvěrokruhu. Raci, smůla se vám bude lepit na paty

Zatímco většina znamení zvěrokruhu může skončit červenec uvolněně, pozice hvězd pro dvě znamení zvěrokruhu bohužel způsobí, že konec měsíce bude trochu hrbolatý.
svetzeny.cz

Beran

Jupiter je ve vašem znamení retrográdní, během příštích měsíců se budete realizovat pomaleji. Využijte svou kreativitu, protože existuje mnoho nápadů, které byste mohli během září realizovat. Pokud jste nezadaní, Venuše ve Lvu vám od 11. srpna pomůže přitáhnout pozornost milostných zájmů. Od 22. srpna budete nejspíš velmi pracovně vytíženi.

Býk

Je na čase přijmout změnu a jít vpřed. Udělejte první krok 18. srpna, kdy je váš šťastný den a vesmír vás bude podporovat v seberealizaci. 20. srpna vaše znamení opustí Mars a 24. srpna bude ve vašem znamení retrográdní Uran. Od té chvíle by měl být váš život jednodušší a předvídatelnější.

Blíženci

Pro vás je sezóna Lva především o komunikaci, takže se můžete připravovat na dokončení projektu nebo důležité prezentace. Merkur je v Panně mezi 4. a 24. srpnem, což vám pomůže soustředit se na detaily. Věnujte pozornost energii, která k vám přijde na konci měsíce.

Info ikona
Horoskop

Rak

Začátek srpna pro vás bude o správě vašich zdrojů. Mohli byste dostat větší obnos, ale také vás může kolem úplňku 11. srpna čekat vážný rozhovor o financích s vaším životním nebo obchodním partnerem. Od doby, kdy Mars vstoupí 20. srpna do Blíženců, můžete pociťovat zvýšený zájem o esoterická či duchovní témata.

Lev

Se Sluncem ve vašem znamení si užíváte svůj čas v záři reflektorů. Venuše vstoupí do vašeho znamení 11. srpna, kdy bude v tento den třeba učinit rozhodnutí, ke kterému vás vede úplněk. Jednejte podle toho, co se vás vesmír snaží opustit nebo změnit. 14. srpna se vám může do cesty postavit někdo, kdo vás zatím nechce vidět na vyšší úrovni.

Panna

Začátek měsíce může mít zvláštní atmosféru, ale od 4. srpna byste se měli cítit ve svém živlu. Pokud máte práci nebo úkoly, které musíte dokončit, Merkur vám pomůže vyniknout. Jakmile Slunce vstoupí 22. srpna do vašeho znamená, budete se cítit více společensky naladěni. Novoluní 27. srpna ve vašem znamení je to nejlepší období roku pro stanovení vašich cílů.

Mohlo by se vám líbit

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

Hledáte toho pravého člověka a ten stále ne a ne přijít? Pak musíte vydržet, ten pravý dorazí v tu samou chvíli, kdy je vám to souzeno. Co jasně ukazuje na to, že jste již připraveni se setkat se svou láskou?
svetzeny.cz

Váhy

Začátkem srpna se zaměřte na svoji kariéru, protože Venuše si žádá vaši tvrdou práci na vašich projektech a snech. Zvýšení platu nebo nový projekt jsou na obzoru! Jakmile Venuše vstoupí 11. srpna do Lva, můžete relaxovat a oslavovat. 18. srpna bude váš šťastný den.

Štír

Srpen je pro vás velkým měsícem, planety vás budou pobízet k přijetí změny. Je čas opustit staré záležitosti a pozvat novou energii do své kariéry i svých vztahů. To bude platit zejména během úplňku 11. srpna, který na vás bude působit intenzivně. 20. srpna vstoupí váš vládce Mars do Blíženců, kde zůstane až do března 2023. Během té doby můžete konečně sepsat knihu nebo realizovat jiný projekt, o kterém jste mluvili.

Info ikona
Vesmír

Střelec

Na začátku srpna se začínáte propadat do pomalejšího životního tempa. Využijte první srpnové dny k meditaci o pokroku, kterého jste letos dosáhli. Jakmile bude sezóna Panny od 22. srpna, budete připraveni si stanovit reálné cíle pro svoji kariéru. Od 20. srpna až do března roku 2023 budou díky Marsu vaše vztahy dynamické a možná vás čeká nový vztah.

Kozoroh

Pokud jste nezadaní, touha po vážném vztahu bude v srpnu velmi intenzivní. Až začne sezóna Panny, budete se cítit ve svém živlu. Možná si dokonce budete chtít vzít dovolenou. Zkuste se při průzkumu destinací zaměřit na nová exotická místa, kde jste ještě nikdy nebyli. Tím říkáte vesmíru, že jste připraveni na nové zážitky!

Mohlo by se vám líbit

Prověřte svou intuici: Máte výjimečný dar tušit nečekané, nebo se necháte opít rohlíkem?

Zjistěte, jak jste na tom s intuicí. Máte výjimečný dar tušit nečekané, nebo se necháte opít rohlíkem? Prověřte, zda vám váš vnitřní hlas napovídá správně. Stačí odpovědět na deset jednoduchých otázek.
svetzeny.cz

Vodnář

Srpen podnítí změnu ve vašem životě, se kterou budete maximálně připraveni se vypořádat. Vaše vztahy se během srpna změní, některé tajné nepřátele bude možná potřeba odstranit z vašeho života a během úplňku 11. srpna konečně uzříte, kdo jsou tito lidé!

Ryby

Pokud jste nezadaní, prvních deset dní v měsíci je ideálních k tomu, abyste vyrazili ven poznávat nové lidi. Pokud jste někdy chtěli navštívit léčitele nebo životního kouče, novoluní 27. srpna je nejlepším časem, kdy to uskutečnit.

Zdroj: Narayana Montúfar