Přejít k hlavnímu obsahu

Nikoho nepotkáváte v životě náhodou: 5 typů kosmických spojení

Věříte na náhodu? Ve vesmíru nic jako náhoda neexistuje, všechny lidi, které v životě potkáte, vám mají něco sdělit. Někdy vám do života vstoupí lidé, kteří vám nejsou souzeni. Někdy jsou zase určeni pouze k tomu, aby vám dali lekci. Jaká kosmická spojení vznikají?

Téměř každé náboženství věří v reinkarnaci a také v to, že každý z nás prožil už spoustu životů. Po smrti odchází duše do duchovní říše, kde si následně vybírá svůj další život. Rovněž si v životě vybíráme, koho potkáme, včetně našeho životního partnera a cíl naší cesty. Máte být otevřeni těmto zkušenostem a všemu, co s nimi přichází, dokonce i bolesti.

Některé cesty, po kterých musíme všichni jít, jsou drsnější než jiné, ale to je v pořádku. Všechny tyto zkoušky jsou pro naši životní cestu nezbytné. Život je pro nás všechny skutečně magickým tajemstvím, a pokud máme štěstí, vesmír nám někdy pomůže, aniž bychom si toho všimli.

 

1. Lidé, kteří vám přinesou bolest

Tito lidé ukazují rozdíl mezi očekáváním a skutečností. Kosmické vztahy tu nejsou jen od toho, aby nám ulehčovaly život, ale aby nás posunuly dál. Často si přejete, abyste takového člověka nepotkali. Pamatujte, že ne každý, s kým se setkáte, je nutně pozitivní zkušeností, ale je to stále zkušenost. Vesmír chápe hranici, kterou jste schopni tolerovat, a ví, jak dalece můžete negativitu ve svém životě zvládnout. Jakmile se poučíte, budete schopni se od tohoto typu „toxické osoby“ posunout dál.

 

 

2. Lidé, kteří nám připomínají smysl života

Někteří lidé se v našem životě jen zastaví. Tyto lidi nám vesmír předhodí, aby nám připomněli naše cíle, pomohli nám zůstat soustředěnými a ukázali správnou cestu. S těmito lidmi budete cítit silné spojení, ale dlouho ve vašem životě nezůstanou. Přijdou vám do života jen proto, aby vám ukázali správný směr, pak zase odejdou.

 

3. Lidé, kteří nám pomáhají růst

Někteří lidé nás nepřimějí objevit o sobě nové věci a někteří z nich nám pomohou osobnostně růst. Jsou to naši průvodci a určitě i spřízněné duše. Spolu s nimi se budeme vyvíjet a inspirují nás k velké změně. Čas strávený s těmito lidmi nám dodává pocit vnitřní síly. Často to jsou také lidé, kteří nám pomohou vyléčit mysl i tělo.

Numerologie vašich minulých životů: Kým jste byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli

Zjistěte, jaké je vaše osudové neboli životní číslo. Numerologové se shodují, že čísla jsou odrazem vašich minulých životů a zkušeností z nich. Kým jste asi byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli?
svetzeny.cz

4. Lidé, které jen letmo potkáme

Někteří lidé se v našem životě objevují velmi krátce. Mohou se objevit jen na chvíli, v kavárně, na ulici, v metru. Nebudete s nimi schopni navázat silné spojení, ale budete cítit spojení z minulého života. Drobné rozhovory s těmito lidmi mají svůj účel. Tito lidé vás vždy rozveselí a zlepší vám náladu. Nezapomínejte na tyto drobné rozhovory, mohou mít daleko větší význam, než čekáte.

 

5. Lidé, kteří zůstávají

Jejich prvním znakem je, že je jich velmi málo a je těžké je najít. Pokud je však potkáte, budou se vás držet až do konce. Mohou mít jakoukoliv podobu, ať už přátelé, rodina, životní partneři nebo rádci. Jsou nesmírně cenní, protože se v našem životě objevují jen zřídka. Nejlepší způsob, jak je najít, je trpělivě čekat. Obvykle sdílejí totožné názory a sny, takže bude snazší navázat spojení a sdílet nadšení pro sny toho druhého.

Dějí se vám špatné věci stále dokola? Zjistěte, zda není příčinou karmický dluh z minulého života

Pokud věříte v karmu, jistě víte, že každý by měl mít svou karmu v rovnováze. Možná se o to snažíte, ale přesto se vám v životě nedaří nebo se vám dějí ty samé špatné věci stále dokola. Pak může být na vině i tzv. karmický dluh, jelikož se říká, že karma přesahuje životy a vy tak můžete trpět kvůli dluhům z minulého života. Jakmile odhalíte svůj karmický dluh, můžete začít pracovat na jeho splacení.
svetzeny.cz

Zdroj: speakingtree, herway, elephantjournal