Přejít k hlavnímu obsahu

Tchyně podle znamení zvěrokruhu: Raka by si přál každý, Pannu doma nechcete

Info ikona
Jaké tchyně jsou nejlepší babičky? Se kterým znamením si užijete nejvíce srandy?

O matkách našich protějšků se traduje nespočet vtipů a nelichotivých historek. Při vstupu do vašeho vztahu, nebo manželství můžeme mít obavu z toho, jak se do rodiny protějšku uvedeme a zda-li se nevyplní některé představy, které jsou s matkami našich partnerů spjaty. K lepšímu poznání vám může pomoci datum narození a znamení, díky kterýmž se můžete na vaši tchyni lépe naladit!

Beran (21.3. - 20.4.) 

Pokud jste se provdala za muže, jehož matka je ve znamení Berana, patrně se můžete těšit na energickou ženu ve všech ohledech. Mezi přáteli a blízkými osobami je velmi oblíbená a je považována za tahouna každé zábavy. S radostí se postará o jakoukoliv rodinnou oslavu a vždy bude skvělou hostitelkou. 

Býk ( 21.4.  - 21.5.)

Na tchyni ve znamení Býka jděte přes prožitky! Ano, má ráda kvalitní jídlo. Zároveň potřebuje vědět, že i o její okolí je v tomto ohledu postaráno. Ráda cestuje, což patří k jejím dalším prožitkům, je-li to i s ochutnat delikatesy v dané zemi. Do svých cestovatelských plánů ráda zahrnuje i vnoučata, které při tom obohatí o nové informace. Býci mají rádi praktické dárky, proto se určitě snažte pečlivě vypozorovat, co má tato žena ráda, abyste ji upřímně potěšili. 

 

Rodiče prarodiče - nastavte si při hlídání vnoučat pravidla a nehlídejte každý den!

svetzeny.cz

Blíženec (22. 5.–21. 6.)

Pokud vaše tchyně patří ke znamení Blíženců, patrně se nemusíte moc obávat autoritativní maminky, ani tchýně, která bude jakkoliv zasahovat do vašeho rodinného života a zvyklostí. Blíženci mají nespočet koníčků, kterým se rády věnují. Těšit se můžete v tomto podání spíše na kamarádku, kterou bude představovat i pro vnoučata. Blíženci se dokáží skvěle přizpůsobit jakékoliv situaci, díky jejich proměnlivosti. Pokud by šlo tedy o jakoukoliv rodinnou záležitost nebo situaci, bude mít vždy po ruce řešení nebo radu.

Rak (22.6. - 22.7) 

Raka jako tchyni si přeje opravdu každý. Pokud jste si opravdu přáli někoho, kdo rozsvítí idylické světlo domácího krbu, pak je to tato žena. Rodina je pro znamení Raka na prvním místě a žena Rak do ni přijme opravdu každého. Se svými vnoučaty ráda tráví čas a je laskavou babičkou, která má náruč pro každého. Jen nezkoušejte odvolat jakoukoliv rodinnou oslavu. To byste je mohli urazit! 

Lev (23.7. - 22.8.) 

Těšit se můžete na dámu, která má svůj styl a stárne s grácií! Protože Lvi patří mezi velkorysé osobnosti, opět se můžete těšit na ženu, která se za členy rodiny doslova bije. Někdy může tato žena působit dojmem, že chce být chválena (což je právě lvím znamením), ale na druhou stranu, pochvala bude zcela na místě. 

Kvíz: Odhalíte, která z žen něco skrývá? Dozvíte se, jak umíte odhadnout řeč těla druhých lidí

svetzeny.cz

Panna ( 23.8.- 22.9.) 

Jestli patří některé znamení mezi perfekcionisty, jsou to právě Panny. Vyjít s Pannou se mnohdy může zdát na první pohled jako nelehký úkol. Panny nepatří mezi typické babičky, ani neprojevují některé emoce tak, jako jiná znamení. Můžete mít spíše pocit neustálého kritického oka této ženy. Panny totiž ví, jak co dělat nejlépe. Pokud však jde do tuhého, zvládne zachovat chladnou hlavu a pomůže vám v jakékoliv situaci. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Váhy jsou rozenými diplomaty. Přejí si, aby misky vah byly dokonale vyváženy a o totéž se snaží i v jejich rodině. O harmonii. Pokud přece jen dojde k nějakému rodinnému sporu, pak si můžete být jisté, že se jej budou Váhy snažit urovnat. 

Štír (24.10. - 22.11.) 

Štírky mohou působit na začátku Vašeho seznámení poněkud tajemně, což je základní rys štíří povahy. Na druhou stranu si vás však rentgenují a zjišťují, jak jim budete sedět. Pokud se vybuduje vzájemná důvěra, můžete se těšit na přátelskou tchyni, která s vámi půjde i nakupovat! 

Novoluní nastane 28. července a nejvíce ovlivní Lva nebo Býka. Lvi spatří při pohledu do zrcadla něco zcela nového

svetzeny.cz

Střelec ( 23.11 - 21.12.) 

Pokud si myslíte, že nejde s tchyní navázat přátelství, vyvrátí vám tchyně Střelec tuto obavu okamžitě. Střelci obecně patří k oblíbeným osobám. Ve společnosti hýří vtipy, jsou rádi přirozeným středem pozornosti a zdá se, že vlastně stále mladí a bezstarostní. Tuto energii oceníte v okamžiku, kdy budete například pořádat rodinnou oslavu, s jejíž organizací si nebudete vědět rady nebo na plánování zkrátka nebude čas. Střelkyně se postará o aranžmá rodinných událostí tak, aby byly zábavné. 

Kozoroh (22.12 - 20.1)

Může se zdát, že žena v Kozorohu si drží odstup, což je zejména u prvního setkání s tchyní Kozorohem. Proklepává si totiž  budoucí partnerku v její praktičnosti a spolehlivosti. Kozorozi nemají rádi lež, neupřímnost. Rády hrají čistou hru a nesmí se jim lhát. Pakliže ale vědí, že jste naladěny na stejné vlně, můžete se na ni s čímkoliv obrátit. Bude i milující babička, ač se bude snažit vnoučatům vštěpovat disciplínu a řád. Na druhé straně zprostředkuje vašim ratolestem vědění a informace

Vodnář (21.1. - 20.2) 

Nečekejte od matky svého protějšku ve znamení Vodnáře, že vám bude zasahovat do partnerského nebo rodinného života. Vodnářky nemají rády pravidla ani ve svém životě a nebudou se je snažit uplatnit ani u vás. Těšit se můžete na energickou ženu, hýřícími nápady a kreativitou. Pokud potřebujete s vaším protějškem volno a odreagování, ujme se ochotně péče o vaše ratolesti na sto procent. Zprostředkuje jim ráda fantazie a pohádky, ale dopřeje jim i mnoho zážitků, protože se sama nebojí být dítětem. 

Ryba (21.2. - 20.3) 

Ryba patří mezi nejobětavější osobnosti v celém horoskopu. Rodina je pro znamení Ryb jednou z nejdůležitějších hodnot. Tchyně ve znamení Ryb s vámi prožijí zkrátka vše. I to dobré, i to špatné. Pro vaše ratolesti bude laskavou a srdečnou babičkou. 

Trefili jsme se s naší typologií dle znamení zvěrokruhu? Sdílejte s námi vaše zkušenosti!

Zdroj: najdise.cz