Přejít k hlavnímu obsahu

Novoluní nastane 28. července a nejvíce ovlivní Lva nebo Býka. Lvi spatří při pohledu do zrcadla něco zcela nového

Info ikona
Novoluní

Lunární cyklus je plný vzestupů a pádů, ale každá část tohoto procesu je důležitá. Možná patříte mezi znamení ovlivněná novoluním, která občas zažívají děsivé začátky a hořkosladké konce. Nikdy však nemůžete dojet do cíle, pokud neuděláte první krok. Přečtěte si, co čeká na čtyři znamení nejvíce ovlivněná novoluním!

Novoluní přináší nové začátky

Nejvýznamnější okamžiky lunárního cyklu jsou právě novoluní a úplněk. Zatímco během úplňku dochází k dramatickým a intenzivním okamžikům, během novoluní vše teprve začíná a staré kapitoly života mnohdy končí. Situace, které nastávají během novoluní, jsou často velmi hluboké a smysluplné. Pokud si dáte záležet na tom, že začnete s novým projektem či vztahem během novoluní, bude to mít o poznání větší šanci na úspěch. Nadcházející novoluní, které přijde 28. července, se odehraje v sebevědomém, okouzlujícím a intenzivně kreativním Lvu, který vyčnívá z davu. Toto divoké znamení po vás chce, abyste probudili své divoké „já“ a nebáli se být středem pozornosti. Toto novoluní je neuvěřitelně silné, takže si dejte záležet na tom, abyste začali něco nového. Pozitivní spojení s Jupiterem – planetou růstu a dobrodružství – vytváří skvělou a přívětivou atmosféru. Využijte tuto pozitivní lunární energii ke zvýšení sebedůvěry a víry v budoucnost. Nejvíce ovlivněná znamení během novoluní budou Býk, Lev, Štír a Vodnář.

Info ikona
Býk

Býk

Toto novoluní vás zasáhne blízko domova, přesně tam, kde jste nejvíce zranitelní. Toto novoluní zasáhne vaše domácí a osobní záležitosti, osvětlí vše, co zůstávalo skryto za zavřenými dveřmi. Pokud nemáte na světě místo, kde byste se cítili bezpečně, možná byste se měli zamyslet na tím, kde se rozhodnete v budoucnu zapustit kořeny. Toto novoluní by vás mohlo inspirovat k úklidu domova, naplánování filmového večera s rodinou nebo dokonce přestěhování na nové místo. Poslouchejte své srdce a budete vědět, co máte dělat.

Info ikona
Leo

Lev

Přiznejte si, že milujete pozornost. I stydlivý a rezervovaný Lev si nemůže pomoci a chce být zbožňovaný. O tomto novoluní budete vaše priorita číslo jedna. Připravte se na to, že na sebe pohlédnete do zrcadla a uvidíte něco zcela nového.  Udělejte něco, čím dáte najevo, jak se vaše identita v průběhu času mění. Možná už nejste tou osobou, jakou jste byli kdysi, ale znamená to, že jste postoupili určitá rizika, zkušenosti a otevřeli se životu.

Info ikona
Scorpio

Štír

Lidé o vás poslední dobou nemohou přestat mluvit. Toto novoluní přináší nával energie přímo do vaší prezentace a inspiruje vás k tomu, abyste vyšli na světlo světa se sdělením, které vám změní život, nebo vylepší vaši pověst. Právě teď máte šanci získat nějaké smysluplné ocenění, zvlášť pokud se přihlásíte do nějaké soutěže, nebo se budete ucházet o novou pozici. Máte šanci dosáhnout vrcholu daleko dříve, než se očekávalo.

Info ikona
Aquarius

Vodnář

Vaše vztahy se mění. Během tohoto novoluní se budete cítit motivováni k tomu, aby vaše partnerství byla mnohem smysluplnější. Postavíte se čelem pravdě o svém milostném životě, přátelství i nepřátelích a vyrovnáte se s tím, kdo ve vašem životě hraje jakou roli. Také se podíváte blíže na to, jak přispíváte ke svým vztahům a jak je ovlivňujete.

Zdroj: Astrology